Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Da malce razbijemo debato...  Zanimiv video, zaključek dolge serije (za vsakega igralca je narejen "breakdown") statistično podkrepljen. Se strinjate?

 

Spoiler

Iskreno, sem pričakoval Kobeja v top 10...


 

 

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka

Pri tem, ko je uvrstil Garnetta nad TD, sem bil samo :rofl: Timmy je bil faking beast na obeh straneh, ne vem kaj mu tukaj ni jasno s KGjem.

 

Pa koji K dela Lebron na 2. mestu :rofl:, model je poznan po najbolj konstanti karieri, ne pa highest peaku. O'Neal peak poje Lebron peak any day. 

 

Prav tako je zame Curry peak višji od Lebron peaka, če upoštevamo regular season, to kar je on počel tisti dve sezoni, je bilo neverjetno.

 

Drugače pa props, da je Hakeem dobil proper recognition.

 

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka
carek reče pred 2 minutama:

Minny KG je bil beast. Sej ti lepo pove, da so bili Spursi odlična ekipa, ki bi imeli nekaj uspeha tudi brez Tima. KG je pa carryal scrube do 1 mesta na zahodu.... Ampak ja, ful preveč statistike je, napslov v NBAju. 

 

Ne oporekam, da KG ni bil top, ampak 2003 brez Timmya bi leteli ven kot mjhni otroki.

 

 

Druga opcija v tej ekipi je bil 20 letni Parker :)

 

Timmy je bil:

1. po FG%

1. po skokih

2. po asistih

1. po blokadah

1. po točkah

 

Temu dodaj še njegov nenormalen doprinos obrambi, ki ga splošne statistike ne upoštevajo. 

Povezava do prispevka

Marsikaterega podatka ne upoštevajo statistike (recimo gravity, altered shots, etc). Tako da je nepopolno. ampak se dela s tem, kar je na razpolago.

 

Imo sta bila različna tipa, tako v napadu kot obrambi.

 

Timmy je bil rim protector, pobiral skoke, paint pressence. V napadu je pa spet deloval znotraj rakete, s hrbtom proti košu dosegal točke. Od kod pa mu nadimek " The big fundamental" :D , če ne iz njegove "preproste" a učinkovite igre.

 

KG pa je bil bolj finese igralec. V napadu je imel met iz polrazdalje, kot tudi post up igro.  V obrambi se pa pozna njegova agilnost. Najlažje bi ga opisal, če bi rekel, da je Draymond + rim protection.

 

Je pa tu video o peaku (3 leta).

 

Sta mi pa oba igralca všeč, interchangeabla. Čeprav mi je BG malce manj všel (zaradi fake though guy zadeve :D ). Mi je Timmy bližje po karakterju.

Povezava do prispevka

men če kaj, mi je blo v celotni seriji izredno zanimivo, da ni blo Iversona. Če se že gre peak, ne cele kariere. Ampak itak je popolnoma logična razlaga, da pač ni bil efektiven + slaba obramba. Celotna serija je sicer imo vrhunska, pogledal vse dele, tega zadnjega zaenkrat sicer samo do pol. Bi rekel, da načeloma zelo dobro razloži rangiranje (vključno z intervali zaupanja)

 

Kobe je pa imo en najbolj overrated igralcev ever.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

res sam odjebejo nej s takimi sodniki, prov grob si kopljejo s takimi sranjem

 

pizda modela se grdo pogledata, potencial za epic hype, trashtalk in moške nigga nigga lajnerje - izkjučitev

 

vreščanje celo tekmo EEEJJJJ, OUUUU, YO REFFF????, AUUUU, AND ONE!!!;;;;; AEEEEEEJ, EEJJJJJ, floppanje in pretiravanje skozzzzzzzzzzzzz do te mere da lastne fane boli duša od tega dreka  - vse OK, move along nothing to see here

 

mrš cigani

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 urami:

res sam odjebejo nej s takimi sodniki, prov grob si kopljejo s takimi sranjem

 

pizda modela se grdo pogledata, potencial za epic hype, trashtalk in moške nigga nigga lajnerje - izkjučitev

 

vreščanje celo tekmo EEEJJJJ, OUUUU, YO REFFF????, AUUUU, AND ONE!!!;;;;; AEEEEEEJ, EEJJJJJ, floppanje in pretiravanje skozzzzzzzzzzzzz do te mere da lastne fane boli duša od tega dreka  - vse OK, move along nothing to see here

 

mrš cigani

 

ej

 

evo izberi si

 

image.png.a6cce0e8f3dc227b079972c1fa4eb993.png

 

image.png.8d0931593e53f0cbaf33c1f749609f45.png

 

 

image.png.79f0ee93ba6901091efe3bb820c118fd.png

 

 

Povezava do prispevka

Argh kurčev Kawhi DeRozan, celo tekmo jih je pekel iz polrazdalje ko mlade pujske pol pa še ta brutal stab v hrbet na koncu... Huda tekma drgač, IMO sta bila KP pa Luka najbolj uigrana v celi sezoni. U bistvi nimam pojma zakaj so izgubil, pač kr naenkrat so pušili 9 pik par minut pred koncem in to je blo to :D 

 

Mutombo reče pred 3 urami:

 

ej

 

evo izberi si

 

image.png.a6cce0e8f3dc227b079972c1fa4eb993.png

 

image.png.8d0931593e53f0cbaf33c1f749609f45.png

 

 

image.png.79f0ee93ba6901091efe3bb820c118fd.png

 

 

 

Ne razumem kaj ima to veze s čimerkoli, sem preveč casual

 

ampak če bi izbiral, bi pa gotovo zadnjo

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Sicer pa Poli boya danes čaka njegov arch enemy, Banana Benny, ki mu je februarja kvalitetno nakazal kar ene par stvari. Pa da vidimo, če bo dons bolj kompetitivna tekma ali bo imel spet Seth field day in bo potem tauntal po tekmi, kako slab deal so naredili Mavsi :D:D Teška bo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...