Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

Levele se sicer farma najbolje v 4-2. Uletiš not, potamaniš reaperja in ponovi vajo. V pol ure si tako zlevelan da je groza :) Ko si malo zlevelan pa še v skrivnem prehodu ubiješ črnega skeletona in s tem farmaš še pure Bladestone in še več duš.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 47 minutami:

Levele se sicer farma najbolje v 4-2. Uletiš not, potamaniš reaperja in ponovi vajo. V pol ure si tako zlevelan da je groza :) Ko si malo zlevelan pa še v skrivnem prehodu ubiješ črnega skeletona in s tem farmaš še pure Bladestone in še več duš.

ubistvu je 4-4 najboljši plac če maš soul arrow

šopaš une stingraye in nafilaš gladko statse na nore številke 

Povezava do prispevka

Trials of Mana: evo zarad takih iger ki jih nebi nikol kupil zaradi absurdne cene (50$) se splača imet PS+ Extra/Premium. Gre za remake Seiken Densetsu 3 oz Secret of mana 3. Prva dva dela sem seveda preigral dolgo nazaj na snes emulatorjih, tretji pa žal ni uradno izšel na zahodu. Ta remake sicer ni noben biser kakovosti - vprašljiv art, zanič VO in tudi combat je za moje pojme slabši kot v originalih ampak vseeno zadevo igram zaradi nostalgije. Res škoda ker SE ne ceni teh svojih starih uspešnic in delajo take polovičarske remake...  In nasploh je tale PS+ poln enih JRPGjev od težkokategornikov ala FF7-FF15 do razno raznih obskurnih zadev ter seveda praktično vseh Yakuza iger. Naslednja igra bo pomoje South Park: Raztrgan šupak ki je tudi še nisem preigral :) Veselim se pa tud Sly Cooper iger ki jih dejansko še nikoli nisem igral...

Povezava do prispevka

Horizon Forbidden West.

 

Ka pa vem Zero Dawn mi je bil eden najboljših špilov ever, tale pa že kar zelo smrdi po Ubisoftowih open world igrah tipa Assassin's creed. Polno vprašajčkov na mapi pa bore malo zanimivega. Vsaj loot bi porihtal in dal v cheste stvari katere potrebuješ za craftanje ter upgrade, če že orožij ni. Sej je špil izredno lep in štorija presenetljivo vleče, sam nikakor ne pride blizu prvemu špilu. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Pro hint: ne delaj Tallneck questov, ker ti odkrijejo celo mapo, s čimer ubijejo željo po raziskovajnu in te zadušijo z vprašajčki. Raziskuj na blank, boš videl, da je še vedno ful hud špil :) 

Kolegu povedat naj skipa najboljši "vprašajček" na mapi. Res smetana Mn3 at its best.

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 minutami:

Preden kdo nasede temu hypanju, naj samo povem, da je igrica konkretna pasja jajca. 

 

oca reče pred 6 minutami:

Mja nic posebnega ta Death's door overhyped as fuck. Mi je blo kr hitro zal teh 25€😃

 

Zelo tole. Prvih pet ur - nov indy biser, komaj čakam retail izdajo, to je ta old school Zelda klon ki smo ga vsi pričakovali. Vse naslednje ure: zehanje, gledanje na uro in zapadanje v blagi alkoholizem

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Well I'm knocking on Death's door
Will I take my rest
Among the blessed?

Mother are you waiting?
Father are you pacing?
I'm coming home

I'm knocking on Death's door
come to take my rest
In my sunday best?

Mother are you anxious?
Father are you gracious?
I'm coming home

I've been away so long
For so long it was strong
I've been away so long
I know that it was wrong
But I'm coming home

Well I'm knocking on Death's door
Will I take my rest?
Have I passed the test?

Mother are you praying?
Father I'm saying
I'm coming home

Povezava do prispevka

P. P. Hammer and his Pneumatic Weapon (na Amiga emulatorju).

PP_Hammer.jpg.43a7bce1a90c0d7fc440e4915118c552.jpg

Igram pa malo za retro zabavico in ker sem ravno včeraj gledal nek doku na Discovery o arheologiji itd. :) 
Svojčas mi je bila zadeva zelo kul. Takih iger žal več ne delajo! 
 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 59 minutami:

Preden kdo nasede temu hypanju, naj samo povem, da je igrica konkretna pasja jajca. 

 

oca reče pred 55 minutami:

Mja nic posebnega ta Death's door overhyped as fuck. Mi je blo kr hitro zal teh 25€😃

 

Galko reče pred 47 minutami:

Zelo tole. Prvih pet ur - nov indy biser, komaj čakam retail izdajo, to je ta old school Zelda klon ki smo ga vsi pričakovali. Vse naslednje ure: zehanje, gledanje na uro in zapadanje v blagi alkoholizem

Zelo sem vesel, da nisem zagrenjen prdec in uspem uživati v igricah za otroke.

Sicer pa res proper gang bang poskušanja zagrenjevanja lajfa folku. Za trenutek sem pomislu, da je ponedeljek. :D :avadodo:

Povezava do prispevka

nima igrica za otroka veze buddy, špil je dolgočasen oz nima nikakršnega heroinskega loopa. Boš videl, ko boš padel v kako proper dolg level, koliko se ti bo še dalo :)  Ima pa carski humor špil

 

Kaj pa češ delat kot težit folku na tak dan ffs :D  Lej kako je zunaj...

Povezava do prispevka

Ma ne, sej štekam in točno vidim kako se usmerja igra po parih urah igranja. Sem tudi že prej videl Galkov "review", k je pravu, da postane igra precej povprečna sčasoma.

Sam pri meni je tako, da mi rata požreti mal drekca, če mi je gameplay/combat zabaven. Zaenkrat je še tako.

Tudi če se izkaže, da me ne bo vleklo do konca, za teh 12 dolarjev res ne bom umrl. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

mene je očitno nekdo v otroštvu tepel z opekami ali pa mi turil lego kocke v rit, jaz si na drug način več tega ne znam razlagat

 

kupim TMNT Shredders Revenge neko limited retail izdajo, notri še obesek z mini gumijasto pizzo, dejansko je celo še nek kisel papirnato tutorialček notri, res uno luštno

 

špil je beatem up, moj top 5 žanr, in od istih modelov kot je meni zares IZJEMEN Streets of Rage 4, ocene ima nore, skratka veselim se izkušnje ko smodej nove kleti

 

... dam špil notri, vidim tiste nagravžne pixle že pri logotipih in začnem trzati v levo, prižgem špil, vidim grafiko in začnem trzati še v desno, igram cca 2 minuti, quite game, delete. Ogabno.

 

:(:(:( 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...