Skoči na vsebino

[PS5] Rise of the Ronin


gojc

Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 1 uro:

Sploh pa naj spomnem: review embargo za vse je 21.3., oni pa kao prvi dajejo ven revju in imajo ocitno ekskluzivo.

Mal je razlika tudi. Famitsu review igre objavi v svoji reviji, ki izide pač na specifičen dan v tednu in zna imeti drugačen embargo kot drugi.

 

EDGE kolikor vem je tudi že parkrat zaradi tega prej kot drugi objavil reviewe.

 

Povezava do prispevka

Majo srečo, da je ravno v času serije Shogun release tega špila. 

 

No vsaj mene je tok napalila serija, da sem najdu ploščk Ghost of Tsushima PS4 in se ga spravil dokončat. Še dobro, ker sem upgrajdal na PS5 Director's Cut in poklal še pol otoka Iki :mafija:. Ampak luštna igra, voice od Jina je noro prijeten, in glih prava zame casualca, ker nočem ravno doktorirat iz bojnih mehanik. 

 

Tale Ronin pa ne vem... ne zgleda nekaj kar bi kupil za polno ceno.  Sploh če je svet res tako mrtev.. no bomo videli. 

 

Povezava do prispevka
Navedek

Rise of the Ronin feels like a surprisingly middling package in almost everything that it does. Team Ninja is a studio that has always prided itself on injecting its games full of personality and uniqueness, so to see such a middle-of-the-road, generic experience from a studio with that kind of a track record is, to say the very least, quite disappointing. There's still some fun to be had here, thanks to the game's genuinely enjoyable combat and traversal mechanics, but there are just so many games out there that do at least some (if not all) of what Rise of the Ronin does, and do it much, much better.

Navedek

Rise of the Rōnin feels both fresh and familiar. For newcomers, this is very pleasant, but for returning Team Ninja or Soulslike players, the game quickly becomes monotonous in terms of challenge. The activities and side missions in the open world provide a reasonable amount of variety between the main missions, but never take the game to the next level. In terms of performance, Rise of the Rōnin is also not entirely flawless at the time of writing, which certainly doesn't throw a spanner in the works, but is a blemish on this otherwise fairly cool game. For anyone who likes action RPGs, Rise of the Rōnin certainly offers something cool, but even the best samurai stumbles over his katana from time to time.

Navedek

Rise of the Ronin doesn't reinvent the wheel. It follows in the footsteps of the many open-world, action RPGs set in a defined historical period that have come before it. As far as providing a satisfying, decently challenging and fun adventure in a specific time and place, it does its job well enough. However, the ground it treads is extremely familiar. There is very little innovation here and while the combat system does feel somewhat transgressive for the genre, it isn't enough to elevate the game to something truly special.

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Grafika je dobra

Igra je krvava

Voice acting me ne preprica mogoce je boljse po japonsko.. dobro po japonsko je ql

 

Vombat mi deluje malo slabsi, bolj preprost kot NiOH

 

Prvi bos me rejpal na hard.. ni loh ko sekiro ma je parry fest.. unim k ise da ucit parry bo ql.. 

 

Drugace kar zajebano na hard je iziv

 

Grafika je ql morem se 1x povedat

 

Pizda ne vem meni deluje ql igirca.. japonski assasin creed.. malo boljse narejen kot AC pac

 

 

Aicer zdej nisem se v open world.. prvi bos me je rejpal, dokler se nisem naucil parry.. pac bolj ala sekiro se igra.. ce jim ne delaa parry te lahko hitro porejpajo ce jim naredis parry ti njih.. pa stamino mores pazit pa tako.. ni bad na prvi pogled.. ne vem treba se bidet open world malo.. sam zdej me rejpajo tle neke ninje

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 11 minutami:

Prvi bos me rejpal na hard.. ni loh ko sekiro ma je parry fest.. unim k ise da ucit parry bo ql.. 

 

prvi bos me je rejpal, dokler se nisem naucil parry.. pac bolj ala sekiro se igra.. ce jim ne delaa parry te lahko hitro porejpajo ce jim naredis parry ti njih.. pa stamino mores pazit pa tako..

 

 

@ke_kit kolko od 1-10 se ti tresejo gate?

Povezava do prispevka

Drugace open world izgleda bolj tako tako.. mislim.. trava je ql, svetloba je ql ala Horizon, barve so ql.. po(m)pini konstantni, nekatere teksture v daljavi izgledajo klosarske.. konj tece kot da ima kumaro v riti.. se vidi da je UE5 sam niso se lih maximalno potrudli oz niso znali

 

Fall dmg ne obstaja

 

Ma ja malo kisla ta open world

 

Pizda zakaj so sli to delat :)))))

Tipi so hotli ponavljat za from softwere 

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 40 minutami:

Nisem nic.. niti char creatorja nisem dedal

 

Aja pa zdaj sem igral nek missijo.. te misije lahko gres tudi coop ce zelis

 

 

jest sm sam brke in brado menjal

 

 

Game settings>Hud>Damage to enemies - On

Game settings>Hud>Critical hit/Ass - On

Controls>Gameplay>Controller mapping - Hold to Sprint

Controls>Input Method>Hold time - 1

Controls>Control assist>Auto collect items - On

Camera>Camera correction>Camera distance - 4

 

pa music/blur/chrom OFF in japan voice ON

 

 

 

te pofockam, da te vidm razbit kaksnega bossa :D

 

                            

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

pri trenutnem tempu bom tole obrnil glih do Elden Ringa. sem sele na poti do Yokohame. proti Mirage mi je tole 'bomba' zaenkrat, ker tisto sem odlozil ravno zarad neuzivanstkega boja, tu pa je ze perfect parry al pa combo le teh kar adrenalinski, je pa zacetni svet obupno mrtvev.

parry sem si iz triangla wtf prestavil na L1

 

WHFGNan.jpeg

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...