Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 minutami:

Jebat ga.

Ne štekam pa kaj ima to z mano.

Ker perferiraš perf mode

 

AMF reče pred 1 minuto:

No sej je tudi 30fpsjev lahko "oredu"
TOTK in BOTW se mi zdita čisto ok, če odmislim drope

Bi pa rajši imel 60fps

Odkleni switch in boš mel perf mode z overclockanjem:D

Povezava do prispevka

Oh ne. Vedno bodo drugi studiji, drugi IPji. 

 

Za razliko od Blizzarda al pa Epic Games al pa Bethesda mi niso še padli v kvaliteti njihovi špili, tako da ne bom začel jokat vnaprej, če zato ni potrebe. 

 

Jaz se zaradi odhodov iz studija bolj bojim, da bo zgodba mal meh (pa v GTA5 so mi ble dolgočasne misije, upam da bo kej bolš), ampak sem pa zih, da bo prezentacija (sploh neigralne sekvence in radijske postaje), boj, vožnja in sam svet carski. A bo kej woke mi je vseeno, Rockstar vejo kaj publika hoče in bodo to dostavil. Že v San Andreas je CJ nekaterim woke, ker ni stereotipn črnc pa ker ima antidrug stance... Mislim da je jasno, da dokler bo writing dost dobr kot v San Andreas, da boste vsi tiho pa veselo igrali

 

 

Povezava do prispevka

Radijske postaje v GTA zgubljajo na kvaliteti že od Vice Cityja dalje.

 

San Andreas, woke? Kva kadiš model?

 

Zadnji GTA, ki sem ga do konca prešpilu je bil GTA San Andreas. Vse ostale sem začel in jih nikoli končal ker me sploh ni nič vleklo naprej.

Tako da ne vem od kje tebi vedenje, da bo GTA 6 gate trgala?

Povezava do prispevka

Sej nisem rekel, da bo gate trgalo. Mene je GTA V deloma razočaral, ampak ne bom pa rekel, da nekateri elementi niso bli kar carski, ker Rockstar še vedno obvlada. Recimo RDR2 mi je kul, samo je pa tudi čisto drugi tip izkušnje, razumem pa kako nekaterim fanom prvenca RDR2 ni dogajal..

 

Nisem rekel, da je San Andreas woke, rekel sem da je nekaterim "woke" CJ - protagonist špila. Meni ni, samo jaz se ne sekiram okoli takih stvari dokler dobro služi zgodbi in narativi. Bi rekel, da je CJ celo bolj normalen kakor Niko Belić v štirki.

 

Da ti bacim žogico nazaj, kako pa ti veš, da GTA VI ne bo dober špil, vsaj mehanično? Ta nek doom and gloom preden špil sploh izide zato ker se bojiš 'woke agende' je res nepotreben. Sure, njihovi špili so z vsako izdajo manj nori, ampak za tisto pravo norost bi pomoje morali spet iti v bolj risankast slog (kot je blo pri trojki, Vice Cityu in San Andreasu), ker z zadnjimi špili je svet manjša zvezda kakor pot glavnega lika/likov.

 

To je tudi odraz same gaming industrije, God of War je zdaj bolj umirjen, Last of Us in Days Gone sta resni "zombie apocalypse" zgodbi, tudi Tomb Raider ima veliko manj fantastičnih&fantazijskih elementov kot prej,... izgleda da resne zgodbe zdej bolj palijo. Res je škoda, da nismo dobili boljšega remasterja GTA trilogije, samo zgleda jim je blo res vseeno. Smernice industrije gredo vedno bolj v igraš film

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Glede radija pa tako, meni je carsko poslušat vse postaje (razen elektronske glasbe, ker nisem ravno fan) pri vseh GTA špilih. Pogovorne oddaje se še vedno norčujejo in je zabavno poslušat.

 

To bo vedno totalno subjektivno, meni je čist fajn tudi kake nove komade spoznavat in tu bom rekel, da so Rockstar res štručkoti glede izbire komadov. Vse klasike so res klasike, vsi komadi ki so bli narejeni za špil so quality. 

 

Je pa res, da pomaga, če nisi omejen na en žanr ali pa bog ne daj, samo na neko ero v glasbi.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 urami:

18fps na ps3

Jaz sem pa alter in se mi zdi, da se je GTA 5 najboljše obnesel na 18 frejmov ob izidu na PS3

 

Kaj je ta igrica naredila takrat, je bilo meni neviđeno. Ogromno huge mesto, podeželje, bolan scaling (če si stal pod visokimi stavbami, si imel prvič v open world igrački, da je ta stavba res jebeno huge), humor, črnci, vsaka misija je bila filmska, ogromno zgodbe, set piecesov, carskih pist za hitre vožnje, najbolj pa to, kako organski je bil svet ... pač INSANE za 2013

 

Že eno leto kasneje, ko je izšla PS4 verzija z višjimi frejmi, je bilo bolj normalno videt nekaj takega. Konec koncev je to bilo na PS4 in od PS4 smo že pričakovali nekaj takega, da pa bo nekdo na PS3 fuknil GTA 5 in da bo ta dejansko solidno deloval, je bilo pa noro 

 

Tako da jaz bi se zahvalil vsem solegendicam, ki ste GTA 5 igrali na PS3, to je to, to je bil lajf, ostali pač ne vejo 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

V GTA menjavate radijske postaje? Če je dobra glasba, posediš še malo v avtu, da se konča, ko prideš na cilj?

Jaz sem si vedno menjal na postajo, ki ima muzko najbolj podobno mojemu okusu

 

Ko je začel na radiu pokat Still D.R.E. sem valda naredil še en krog po mestu, da sem celo slišal

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Jaz sem pa alter in se mi zdi, da se je GTA 5 najboljše obnesel na 18 frejmov ob izidu na PS3

 

Kaj je ta igrica naredila takrat, je bilo meni neviđeno. Ogromno huge mesto, podeželje, bolan scaling (če si stal pod visokimi stavbami, si imel prvič v open world igrački, da je ta stavba res jebeno huge), humor, črnci, vsaka misija je bila filmska, ogromno zgodbe, set piecesov, carskih pist za hitre vožnje, najbolj pa to, kako organski je bil svet ... pač INSANE za 2013

 

Že eno leto kasneje, ko je izšla PS4 verzija z višjimi frejmi, je bilo bolj normalno videt nekaj takega. Konec koncev je to bilo na PS4 in od PS4 smo že pričakovali nekaj takega, da pa bo nekdo na PS3 fuknil GTA 5 in da bo ta dejansko solidno deloval, je bilo pa noro 

 

Tako da jaz bi se zahvalil vsem solegendicam, ki ste GTA 5 igrali na PS3, to je to, to je bil lajf, ostali pač ne vejo 

 

Amen

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Jaz sem pa alter in se mi zdi, da se je GTA 5 najboljše obnesel na 18 frejmov ob izidu na PS3

 

Kaj je ta igrica naredila takrat, je bilo meni neviđeno. Ogromno huge mesto, podeželje, bolan scaling (če si stal pod visokimi stavbami, si imel prvič v open world igrački, da je ta stavba res jebeno huge), humor, črnci, vsaka misija je bila filmska, ogromno zgodbe, set piecesov, carskih pist za hitre vožnje, najbolj pa to, kako organski je bil svet ... pač INSANE za 2013

 

Že eno leto kasneje, ko je izšla PS4 verzija z višjimi frejmi, je bilo bolj normalno videt nekaj takega. Konec koncev je to bilo na PS4 in od PS4 smo že pričakovali nekaj takega, da pa bo nekdo na PS3 fuknil GTA 5 in da bo ta dejansko solidno deloval, je bilo pa noro 

 

Tako da jaz bi se zahvalil vsem solegendicam, ki ste GTA 5 igrali na PS3, to je to, to je bil lajf, ostali pač ne vejo 

Meni je bil GTA4 dosti boljši. Ker GTA4 sem končal v šusu, čeprav je mel blesave checkpointe, zgodba je bila boljša in tud New York mi je dosti bolj kul kokr Los Angeles. Predvsem pa Niko legenda, čeprav najslabši VA v AAA igri ever, medtem ko niti en iz GTA5 mi ni bil neki zapomnljiv. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 8 minutami:

Meni je bil GTA4 dosti boljši. Ker GTA4 sem končal v šusu, čeprav je mel blesave checkpointe, zgodba je bila boljša in tud New York mi je dosti bolj kul kokr Los Angeles. Predvsem pa Niko legenda, čeprav najslabši VA v AAA igri ever, medtem ko niti en iz GTA5 mi ni bil neki zapomnljiv. 

Agreed. Čeprav fillinga, ko sem bil star 11 al 12 in sem prvič pognal Liberty City ter me je pri tem skoraj pobralo, verjetno skoraj nič ni prekašalo. Morda potem še Vice City in Mafia. Se mi zdi, da si potem tam konec srednje šole že prestar butl in te težko še kakšna igrica vrže po tleh od woow momenta.

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 9 minutami:

Agreed. Čeprav fillinga, ko sem bil star 11 al 12 in sem prvič pognal Liberty City ter me je pri tem skoraj pobralo, verjetno skoraj nič ni prekašalo. Morda potem še Vice City in Mafia. Se mi zdi, da si potem tam konec srednje šole že prestar butl in te težko še kakšna igrica vrže po tleh od woow momenta.

PA nisi ti tak mladič no...

Povezava do prispevka

Meni je GTA IV najslabši, prav želel sem si, da bi mi dogajal zdaj, ko sem ga spet pognal, pa nič. Ne morem, vse mi je nekako "blesavo". Kontrole so mi totalno brezvezne. Voice acting mi je totalno meh. Odigram misijo/dve, pa me vse mine. 

 

Vsi ostali GTA, ki sem jih preigral, sploh V, so mi odlični špili.

 

Edino, kar sam upam za VI, je da bo čim manj teh "Sims" elementov v igri, ampak I guess da razumem, da nekomu dodajo pri immersionu v igro. 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 7 minutami:

Agreed. Čeprav fillinga, ko sem bil star 11 al 12 in sem prvič pognal Liberty City ter me je pri tem skoraj pobralo, verjetno skoraj nič ni prekašalo. Morda potem še Vice City in Mafia. Se mi zdi, da si potem tam konec srednje šole že prestar butl in te težko še kakšna igrica vrže po tleh od woow momenta.

Ja GTA3 je mel ta efekt, sam men ga je zasral nemi protagonist, to morm povedat. GTA4 pa mi je mel wow efekt, ko si na xbox360 mel tok podrobnosti pa tisto grafiko, pa fizika avtov mi je bla svetska, dejansko niso bli gokarti ampak avti, vsak kr dost s svojo fiziko. Pa morm rečt, da me je na PS4 RDR2 prekleto navdušil kako podrobn je svet. Ja niso taki wow efekti za nas stare prdce, kokr 3dfx, pa open world, pa AI pwnage od gruntov, sam lej, se še zmer kdaj zgodi k tist gledam in se divim.

Povezava do prispevka

Morm priznat, da se mi R* sviđa, ker čeprav majo molzenje, kle nimaš kaj rečt, ko naredijo špil je top. Res, da mi mori, da v GTA skoz izbirajo Miami, pa Los Angeles, majkemi, da bi rad vidu enkrat, če že morjo dajat ameriška mesta, neki kar ni od te njihove svete trojice, seprav kakšen Denver pa tiste gore tm okol, al pa Seattle pa tiste gozdove tm okol. Neki pač, da je diffrent. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...