Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče Pravkar:

Ti prasci bojo zaračunali 150€ za špil, mark my words. 

To se sicer še nikoli ni zgodilo, da bi zaračunali več. Vsaj jest se ne spomnem. Ampak ja, glede na to, da je nek remaster neke igre ala TLOU part 1, trenutno v PSN storu 79€ En Sekiro, tudi po 5 ih letih, ne pade pod polovično ceno... Potem bi jih razume, tud če bi rekl, za tole boš dal pa 200€. Saj vsaka druga od žene kolegica: o a igraš GTA, moj sine tudi, a je to ful narobe, ker je star. Lej lahko se pogovoriva enkrat, ko moža ne doma in ti pokažem, kaj počne v tej igri.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

To se sicer še nikoli ni zgodilo, da bi zaračunali več. Vsaj jest se ne spomnem. Ampak ja, glede na to, da je nek remaster neke igre ala TLOU part 1, trenutno v PSN storu 79€ En Sekiro, tudi po 5 ih letih, ne pade pod polovično ceno... Potem bi jih razume, tud če bi rekl, za tole boš dal pa 200€. Saj vsaka druga od žene kolegica: o a igraš GTA, moj sine tudi, a je to ful narobe, ker je star. Lej lahko se pogovoriva enkrat, ko moža ne doma in ti pokažem, kaj počne v tej igri.


Par mesecev nazaj je en od leakov trdil, da se Rockstar poigrava z idejo visje cene igre.

 

Tedaj sem mislil da je to neumnost, in pač naj kupi budala, jaz ne bom.

 

Pol pa vidiš kak mega sprejem je trailerja, kako je zadeva penetrirala v mainstream, jebene clanke o trailerju maš na normie news sitih.

 

Zato menim, da mogoče pa v njihovih očeh 150$ igra lahko celo zlaufa čez…

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 5. 12. 2023 at 8:38:

mal mi najeda da je pol tarilerja v tej snapchat sceni, upam da ne bo to nek znaten del gameplaya, da bos mogu sodelovat v tem. kar bi sicer znal dogajat pederskim generacijam

a je ze kak info glede tega, a bo to nek del gameplay loopa al bo bolj tko kot so ble naprimer tv postaje v gta5, da pogledas mal vmes in se nasmejis

Povezava do prispevka

jst se tbh nebi cudil ce bi sel gta v neko "metaverse" sceno. 

 

ce kej so ze nakazal da nimajo problema milkat folka

 

k sem delal z enimi korejci smo mel meeting v jebeni mobilni igrici kjer si mel svoj char si kupoval obleke ipd in je bil znotraj spila implementiran instagram da si loh fotkal svoj char s filtri ter na razlicnih lokacijah in folk je to lajkal

 

u glavnem mogu sem si narest char in kupit primerno obleko za event kjer smo ga pol "hengal" in mel govore znotraj spila :avadod

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 minutami:

Saj je malo nazaj ravno njihov CEO jamral, da bi morale igre stati po 1,00 EUR/uro. Torej za en GTA bi ti zaračunal po 250 EUR+ :D 

Men se to sploh ne sliši slabo. Sam večino AAA iger obrnem v roku 40-60 ur.

Če nabašeš na smeti, pa nehaš igrati po nekaj urah in plačaš zgolj tistih par EUR.

 

Problem nastane le pri res dobrih igrah, kjer bi igral še in še. Ampak, če dobro pomisliš, si ravno tej naslovi zaslužijo dobiti več denarja.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 9 urami:

image.thumb.png.e94bac51db96aa4b95bf5c59ba1a116f.png

 

To so scene s črnci v trailerju

 

Razen plaža scene vse samo neki fat ass gangsta nigri, prostitucija, orožje, twerkanje ...

 

Če bi jih nadomestil z belci, bi ta isti folk pisal, da so wokezerji belce predstavljali kot negativce s pištolami in prostitucijo :rofl: 

 

Ker ja, ker v nekem underground bling bling gangsta Miami okolju so ziher samo pure belci :D 

 

Pa tudi to, ko forsirajo, da je samo 15 % prebivalstva v Miamiju temnopoltega je ful hecno, ker ga je pa hkrati 50 % mixed race, ni zdaj da je 15 % črncev in 85 % belcev

 

"To se scene s črnci v trailerju" = pokaže dobesedno cel trailer :rofl: 

 

50% mixed race, s kje si spet to pobral? Mixed race je večina afro američanov, pa se jih klasificira kot črni. Latino jih je 3/4 belih, pa se jih ne šteje pod belce. Tko da je belcev velika večina, v trailerju so pa manjšina. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Latinoti niso obravnavani kot white v ZDA. Dej cocacola, ti morš trollat al pa samo nabijaš brez da bi se prej pozanimal

 

A pa si ti funkcionalno pismen? Latinoti so tudi beli čeprav po retardirani woke logiki ne spadajo pod belce. Sam v trailerju ne prevladujejo ne belci, ne latinoti in ne beli latinoti ampak manjšinski črnci. 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 2 minutama:

Pac belci so uradno, ce jih politika kategorizira kot nevem kaj, to nima veze z nicemer. Hocem rect, pokazi mi drzavo kjer so uradno oznaceni kot svoja rasa.

 

Arabce pri nas verjetno tudi oznacujejo kot belce, pa si alt rightevci verjetno zelijo, da bi jih kot karamela crne.

 

Seveda so "belci", pač semitski narod so in čist lepo spadajo med belce, tko ko Izraelci ali pa bilokdo drug, recimo slovani ali germani. Samo pač ful imajo bolj temno barvo kože.

 

če hočeš rasni fun fact, tudi indijci spadajo pod belce :) Pa imaš med njimi posameznike, ki so bolj črni kot zamorci.

 

artworks-000439682208-do3uja-t500x500.jp

 

bearded-man-in-stare-with-scroll-varanas

 

5b5cc0d0eed55f9fca32c5b8ee876a4b.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...