Skoči na vsebino

[multi] Grand Theft Auto 6


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Meni je drugače vseeno, če bomo igrali žensko, če je le ta lik dobro spisan.

Sadie Adler mi je bil zelo carski lik.
Jill Valentine mi je še vedno top igrolik.
Moja čarownca iz D4 je totalno badass.
Ajloj... ne sej ne :sick:
Čunli
Cammy ma definitivno atribute, da ti je ošeč igrolik
Ellen page iz une igrice z Defojem
Not Elliot Page iz TLOU serije

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 uro:

Kaj če te pa gameplay skrbet pri GTA?

Lol, a si resen? GTA 5 je imel leseno premikanje in zanič streljanje. RDR2 je pa bila cowboy simulator 2019 s povsem nepotrebnim kompliciranjem pri kontrolni shemi.
Men Rockstar res ne znajo delati zabavnega gameplaya, so pa mojstri sandbox svetov. Tam lahko dam samo kapo dol.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 7 minutami:

Fauzo: "igranje videoiger je izguba časa"

 

Also Fauzo: se že cel dan skuša stisnit v debato o  trailerjih, ki jih kobajagi ne gleda, igric, ki jih kao ne igra

 

Ayyyy 

hočeš resen odgovor? sam ti ne bo všeč. Stiska me, ko vidim s kakšnim navdušenjem so odrasli ljudje z diplomami in prebrano klasično literaturo (predvidevam?) pograbili tale trailer za dobesedno walking simulator po ameriki (pretiravam). 

Ne vzet osebno, oz. nočem nič slabega ampak isto kot ko slišim študente govoriti o politiki v kafiču me stiska ker vidim kako daleč smo prišli. 

 

(pa edini gta ki sem ga končal je bil trojka, dodatka unga gaya nisem zaključil. pri štirki sem zaključil ko mi je un balkanc razlagal kako noče več pobijat ljudi medtem ko je pobijal ljudi)

uredilo bitje fauzo
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Lol, a si resen? GTA 5 je imel leseno premikanje in zanič streljanje. RDR2 je pa bila cowboy simulator 2019 s povsem nepotrebnim kompliciranjem pri kontrolni shemi.
Men Rockstar res ne znajo delati zabavnega gameplaya, so pa mojstri sandbox svetov. Tam lahko dam samo kapo dol.

Eh, zdaj ga pa serješ. Špil je praktično isti od GTA3 dalje. Samo boljša grafika je z vsakim novim delom.

Men pri GTA 5 ni blo neki problema z gameplayom... razen to, da špilaš s tremi liki, to je blo res bedno.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

za špile dejansko precej bolj relevantne stvari od wokeizma?

 

To itak, samo kako naj bi te skrbel gameplay GTA seriji? A misliš da bodo šli point and click advenčer delat v šestem delu? Avte/čolne/letala boš furu in streljal se boš!

 

Glede na to iz česa vse se je ta igra delala norca in bila tudi zaradi tega zelo zabavna je wokeizm je še največja grožnja.

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 26 minutami:

nah. samo povedal sem ker me je chernier vprašal. chill boys nimam nič proti samo mi je zanimivo

 

Ne vem kako ti je lahko zdaj zanimivo nekaj kar je od začetka obstoja tega foruma enako. Da se zdaj po 20-30 letih čudiš nečemu kot svetsko čudo... a vsa leta je isto.

 

To moraš biti res "full brihten", da ugotoviš, da na igricarskem forumu ljudje igrajo in debatirajo o igrah. Mind blown res... Je blo full težko prit do tega spoznanja al ti je kuj kliknilo en dan? 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...