Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Malo mi je mimo da je celotna epizoda o njima potem pa oba umreta, wtf. Sem mislil da bo vsaj Bill postal del druščine. Kaj je bil pol sploh point te epizode, tisti quote ki mu ga je pustil v poslovilnem pismu in avto? A sta Joel in Ellie šla tja samo zato da bi dobila jebene baterije in kakšno rolco papirja?

 

Drugače dobra epizoda in tudi oba igralca sta bila fantastična. Ampak to je bila šele tretja epizoda serije in mi greš celotno epizodo zgradit na dveh likih ki ju ne bomo več videli. Gtfo.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 29 minutami:

moram pa priznat, da sem presenečen, da obstaja leta 2023 še vedno debata okrog tega, če sta dva geja v sceni. pa kr homofobni komentarji. zdej sem 38 let star in nikoli v lajfu nisem bil v stiku s homofobijo v svojem krogu, ožjem in širšem. sem poročen, outiran že od svojega 18ega leta. je pa res da zgledava kot dva normalna moška in mogoče zato ne dobivava nobenih komentarjev ali čudnih pogledov. in nikoli ni bila to tema pogovora. tud pri jobu in spoznavanju novih ljudi. vsem se je zdelo to čisto normalno. očitno imam srečo. tut v sloveniji. in pol so mi kakšni komentarji tle gor res drugi svet. 

 

zdaj mi je že žal, da sem se vključil v to debato 😂 

 

pa men je to tut nevjerovatno

 

sam mislm da mi ne bi smelo bit, ker tale forum je tak laissez faire, in se razne pokveke tle zatekajo, ki jih drugje ne bi tolerirali

 

nek tak mini 4chan mamo kle

 

sploh ce se upas na gnojiscu zadrzevat, je situacija porazna

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

men so res hecni eni komentarji tle

ko da nekateri še zmeri ne znate gledat TV nadaljevank

 

cela epizoda o 2h tipih, pol pa modela kr umreta wtf :lol: what is even the point lol

tut ko se spoznata je odigran tak, da je očitno da vajbata, sam tle dobro lahk, da je blo laži opazit, ker sm iz špila poznal ozadje F+B

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 59 minutami:

kolk je sploh zgodbovnega materiala v špilu

dolg je ene 12 ur? od tega je ene 80% lootanja pa streljanja

če bo 10 epizod, ma nadaljevanka še manevrskega prostora za dodajat h ozadju likov

 

zdej pridejo črnci, a bo to zlomlo mnenjalnik?

Če bo Joel pritisnu zamorca, pol ja, pomoje da ja. Vsaj na raznih redditih so ble debate dokaj normalne (okej niso ble no, sam tud pa ne do konca prizadete), sam ko je prišlo do Joela, se je pa folku pipal. Tko da bi blo super, da bi se Joel mal sprostil s crnjotom, sam sem ziher da kaj takega si pa ne upajo, pa realno tud ni neke potrebe po tem.

Povezava do prispevka

Ok del ampak men slabsi k prva dva. Nekako rushed, prisiljeno mi je delovalo, ceprav dobr odigrano. 
Bi bilo pa fino, ce bi tolk casa kot so namenili Billu, namenili tud meni najboljsi stranski zgodbici o tipu iz sewerja
Pa Bill je res cist drug kot v seriji hehe. Tole je note Franka Billu iz igre :D

 

Spoiler

I guess you were right. Trying to leave this town will kill me. Still better than spending another day with you.

―Frank's note to Bill

 

Povezava do prispevka

Tisto okoli Ellie sem jaz razumela bolj, da jo vse zanima in je skušala ugotoviti kaj je pod kožo. Na splošno veliko sprašuje o stvareh. 

 

Drugače pa mi je tista ljubezenska scena povsem razumljiva. Dva osamljena človeka se srečata, eden verjetno ni seksal že dolgo časa, drugi pa nikoli z moškim, čeprav je gej. Ni jima bilo ravno treba pazit, kaj bodo sosedje rekli. In naj bo še tako neverjetno, ampak ljudje lahko seksajo tudi preden se zaljubijo. 

 

Dober del. Drugi mi je verjetno ljubši zaradi Jakarta scene, ampak kvaliteta drži. Oba sta mi boljša kot prvi. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Navedek

Kje je razvidno v igri da je bill gay?

Je blo, tko da za spremembo od 95% adaptacij/priredb in remejkov je enkrat za spremembo po igri in nic cringe forsirano za lovljenje nekih quot in cist dobro neprisiljno.

 

Mislm kot opresivni C!S B€L moski res stekam da gre folku na kurac forsiranje brez razloga sam tle pac to ni.

 

 

Dobr del, zgodba Billa imo boljsa kot v igri, ker bi bil del preprost heres bill; now we shoot zombies for 45minutes dokler se ne odpeljeva. (Edino malce me spomin daje; Bill rece joelu v spilu ko z ellie odpeljeta "were even" - to ne vem zakaj (zakaj??) ) 

 

Najbl nerealen del je ko Joel igra macgyverja in v us of a ellie ne da guna.

Skret papir > shottie, yeah rite 

 

Also ellie je ena tistih ki s palco poke_ajo meduze na plazi

 

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 urami:

Gledaš napačne serije, če misliš, da ni dobrega writinga dandanes v serijah.

 

 

Čudno sem napisal stavek. Mislu sem v smislu da večinoma ni dobrega writinga za geje. Dostikrat vidim da je nekdo v neki seriji/filmu določene rase/seksualnosti samo zato da izpolnijo kvoto za diversity. Tle mi pa deluje dosti naravno vse. Drugače valda da imaš serije z dobrim writingom še zdaj. BCS ko si ga ravn omenu mi je ena izmed najljubših serij ever in za moje pojme boljša od Breaking Bad.

Povezava do prispevka

men je bil del precej dolgocasen, ne bom lagal

 

razocaran sem bil da je bill umrl. lahk bi se malo druzili in razvaljivali.

 

un igralec iz white lotusa mi je carski (tud parks and rec guy mi je carski), sam kaj a ne zna ene non gay vloge dobit?

 

zmotilo me je tudi to, da ma skos elektriko, ker se bencin pokvari. zmotilo me je tudi to, da je model sel na cesto streljat raiderje brez kritja.

 

vglavnem nothing much happened v tej epizodi. romanca mi je bila totalno klisejska in nezanimiva.

Povezava do prispevka

mal sem guglal ta bencin. a ni bolj, da pač ni dobro za motor, če daš not star bencin, sam še vedno pa izgoreva? in pač lahk kuriš star bencin in popravljaš mašino. bi pa lahk nafukal par solarnih na strehe pri 20 letnem preskoku in ugasnl generator. 

 

men je tud mal breakal immersion, ko je streljal tam SREDI CESTE, res tko 0 coverja. sem potlaču hitro. cela una scena je mal tko lame, bi blo dost močnejše, če bi bla oba pripravljena in streljala na njih, pa bi pač bill bil ranjen. tko mal izpade šovinistično in neumno, bill bi ga gotovo nauču streljat al neki. model tko naredu cel evil genius trap kompleks, pol pa take. 

 

mi je bil pa hud detajl, ko je joel takoj vidu, da je ograja zanič, ker je bil gradbenik prej :D 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...