Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 11 urami:

Ok del. Oba sta dobro igrala, končno malo emocij od male. 

 

Pod kletjo bi znala bit goba, oz tendrili? 

Po mojem tam zori shambler tip zombija, ki se bo pojavil, ko bosta junaka najbolj v težavah, da odvrne pozornost in omogoči pobeg. Upam, da se motim, ker bi bilo preveč banalno, da jaz vnaprej predvidim scenarij.

Povezava do prispevka

Možno. To, kako tendrili lahko "prevzamejo" celo stavbo in vse zombije okol, je blo establishano v drugem delu, pa se mi zdi logično, da bi šli s tem naprej. 

 

Mi je pa tista ženska vodja banditov mogoče najbolj gnil casting doslej. Neprepričljiva mi je. Bradati bi bil boljši vodja, je pa res da nismo videli zakaj bi ona - očitno bojno nesposobna - vodila grupo raiderjev.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Mi je pa tista ženska vodja banditov mogoče najbolj gnil casting doslej. Neprepričljiva mi je. Bradati bi bil boljši vodja, je pa res da nismo videli zakaj bi ona - očitno bojno nesposobna - vodila grupo raiderjev.

 

Ker je cela Last of Us scena svinjsko woke. Sicer pa res si ne predstavljam zakaj bi neki oboroženi rednecki poslušali enega fat porkerja, ki ima karizme ravno toliko kot piksna coca cole.

 

Sicer pa moram priznati, da mi je casting za Ellie res še slabši kot  sem mislil. Scene v četrtem delu, kjer želi izpasti luškano in simpatično so mi bile res mimo, preprosto je pregrda za kamero. Jebat ga, not made for this shit.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 7 minutami:

Mene ne moti igralka, bolj me moti tip znaĉaja katerega so ji dali, ker ni posrečen oziroma realističen. Je pa res, da bi že davno v otroštvu potrebovala en ornk zobni aparat, če misli nadaljevati z igralsko kariero.

here we go again.:lol:

Povezava do prispevka

V bistvu me je v tem deli Ellie še najmanj motila. 

 

Pedro je nekje na poti pozabu naglas in da je Joel iz Texasa, upajoč da so tudi gledalci. 

 

Najbolj brezveze - minus Mad Max soccer mom - je bilo to, da so pripravljali sceno s pištolo, pol jo pa dejansko uporabi v situaciji, kjer je direkt retardirano uporabit pištolo. 

 

Ne samo, da je lahko ubila Joela s streljanjem modela v hrbet, že če bi samo zakričala, bi model bil prisiljen spustit puško, al bi ga pa vsaj zabodla, in bi dobili enak, če ne boljši efekt. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...