Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 15 urami:

Kaj skoz jokate kolk je mal zombijev. Tm v drugi epizodi so jih 200 naenkrat vrgl v luft, kaj bi še radi. 

 

The AO reče pred 15 urami:

kdo the fuck hoce zombije gledat, kaj narobe iz vami

 

kao neki hurr durrr, pol pa to kao amazing television??

 

cim manj zombotov tem bole

 

mogoce bo clo kul serija

 

Ni uno da umiram zato ker ni zombijev ampak skupej z prejšnjo epizodo je to več kot 2h materiala pa ne vem če je bla kakšna zapomljiva scena z zombiji. 

 

Vsekakor bolje to, kot pa TWD, kjer so bili  nemrtvi res samo ornament. Ampak če se že sprašujemo, serija je narejena po igrici s sicer zelo močno zgodbo in povezavami med liki, ampak večino časa si lootal, se skrival in pobijal zombije / ljudi. Upam da pade vsaj par kul sekvenc na to temo, ne vem zakaj bi bila zaradi tega zombie serija kaj slabša. Think outbreak scena, kjer je bilo epsko povzeto po igri in ful dobro posneto. 

 

Povezava do prispevka

Ma sej zombači ziher bodo, že tale nakazovanje na shamblerja verjetno ni zastonj. Je pa tako, da nas ljudi pomoje ful bolj zanima kakšne zveri lahko mi ratamo v takih okoliščinah, kot pa zombiji, ki se mečejo skozi šipe, ker roko na srce, to smo videli že 100000x.

Vseeno pa upam, dane bodo zdej neki ufuraval nekih gadnih scen s to odpadniško fakcijo noter, naj lepo speljejo zadeve kot zapoveduje špil, pomoje je predloga res dobra in ne rabijo ful spreminjat, zaradi spremembe same. 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

zombije smo videli ze miljonkrat a postapokalipticnih odpadniskih frakcij s psiho voditeljem pa ne al kaj?

 

una zenska mi gre na zivce. sploh si ne predstavljam zakaj bi kdorkoli njo poslusal in ubogal ker ma dobesedno 0 karizme

 

Jaz sem najprej pomislil na Rose iz 2 moža in pol :)

 

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tudi jaz se res čudim, kako lahko skupnost sledi taki osebi, ker nima karakteristik za voditelja skupnosti v teh težkih časih. Bolj zgleda kot zafrustrirana gospodinja, ki ima maščevanje do prejšnje vlade/uprave in dela čistke. Revolucija žre lastne otroke morda? :) 

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 29 minutami:

A te kdo sili? 

Pač ni ti všeč, ne gledat. 


Polovica mene me sili, druga polovica pa odvrača. Razcepljena osebnost al neki. :)
Lahko še tako dolgo debatirava in navajava razloge "za" in "proti", ampak se zadeva nikamor ne premakne.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@pocast Meni je v tretjem delu ni moteče to, da je bila tema ljubezenska zgodba, temveč, da je bila daleč predolga, razvlečena, nerealna, zgodba ki ni nardila nič pri world buildingu, kvečjemu nasprotno.

 

Cel point tega subplota bi lahko breeez problemov dali v 20 min, al pa vsaj malo bolj razložili, kako to, da sta dva modela 20 let živela v jebenem mestu nedotaknja(ne ne, sj sta mela smart ograjo).

 

Tko da imho problem ni da sta gaya, zamenjaj Franka za pičko, pusti vse identično, pa boš še vedno ostal z gnilo razvlečeno štorijo k nima veze s tem svetom.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Super da smo si tako različni. Meni je bila štorija carska in mi je minila ful hitro. Kako sta 20 let živela so pokazali dovolj dobro, ne vem tudi kaj misliš s tem da sta bila nedotaknjena, sej je bilo pokazano da so jih napadali vmes. 

 

Meni so vsi te argumenti prav uno, "zombie apokalipsa je in ni možno da komu rata uživat življenje" - valda se vsi strinjamo, da je k njunemu 20 letnemu survival ratu dosti pripomogla tudi sreča. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...