Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Sem falil temo prejle:

 

Scorn - Po 2 urah tekanja gor dol in iskanja kje je naslednja luknja kamor bom vtaknil svojo roko/tiča/vibrator s katerim bom aktiviral, težko poimenujem drugače, žile od oversized penisa in vmes razbil neke utripajoče zadeve (s seveda orožjem, ki simulira nabijanje falične oblike), ki s svojimi tiči špricajo ostale falusne simbole ... sem obupal nad random tekanjem in ugasnil zadevo. Vzdušje mi ni scary prej tečno, ker začneš praktično samo iskat kater del mašinerije ima akcijski gumb za aktivacijo. Dobra stran je da očitno ima zadeva več rešitev ugank (vsaj prva je imela 2 konca, vem zato ker nisem našel enga action buttona in sem z odsekano roko taval že po prvem dungeonu), sam je preprosto preveč tečna s tem laufanjem gor dol po ogromnih sobah. Not a fan, verjetno bo komu drugemu všeč. (tud jaz imam mejo kdaj je preveč falusnih objektov)

Povezava do prispevka

What? Men jo je glih z Xbox kontrolerjem najbolj milina bla za igrat, Dualshock je cist v pizdi izpadu

 

Je pa dost bolj jebena in nepostena od enkice, to drzi

 

@Hernier moj osebni recommendation bi bil se Noita. Fukjeno dober platformer, ampak se mal bolj zajeban od Spelunkyja, s to razliko, da v Noiti crkujes izkljucno zarad lastnih bedarij in napak, Spelunky je bolj neposten v tem oziru :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Js sm samemu sebi ful smesen, ker vcasih nevede, neglede na platformer, instinktivno neham igrat na dpad, kakor jih vecinoma igram vse in se po parih minutah zalotim, da platformam na gobico, pa mi ni cist nic jasno :D

 

Stick je naceloma kul za platformerje, res je. Ma men osebno se vedno bolj sede tisti old school filing dpada, pa se na trenutke ze prav silim z njim :D

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Sony D-Pad >>>>>> vse ostalo

Z ločenimi gumbi, nemsto križca si enostavno bolj natančen. Vsakdo, ki igra pretepačine na joypadu se bo strinjal.

 

Sicer pa je na koncu dneva itak glavna stvar v navajenosti. Če sem lahko SF4 igral na 360 d-pad, pol lahko dosežem vse v življenju. :D

Povezava do prispevka

Death Stranding PS5 - Holy shit že na PS4 so ble vmesne sekvence top shit kar se tiče produkcije (VO, Mocap, animacije and shit), na PS5 pa zgledajo samo še boljše + da igra laufa svilnato gladko in izgleda res hudo med igranjem, sam ker si več al manj skozi sam z naravo to niti ni nek dosežek. QOL spremembe v tej verziji so dobrodošle, ker zna osnoven gameplay loop marsikoga odvrniti od drugače zelo zapletene in zanimive zgodbe ki jo na koncu itak verjetno malo kdo povsem šteka - sam absolutno ne spadam med njih :rofl: Vsekakor obvezno igranje za vse ki imate PS+ Extra!!!  

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 21 urami:

Ma igram zadevo, sem velik fan (avatar itd. :D ), sam me ubija xbox kontroler, na ps4 je bila zadeva carska, tule pa prevečkrat umrem zaradi crap kontrolerja :(

Sem igral naprej. Igrica je itak kot predhodnik carska ko svija, samo je res hardcore. A enkico si ti prišel do true endinga? Neki me zanima, a se ti zdi smotrno uporabljat bližnjice do kasnejših svetov, ko so te enkrat odklenjene, ali je boljš vedno štartat od začetka, da si nabereš bolj proper opremo postopoma? 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...