Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 7 minutami:

Tedaj so imele vrednost zaradi aftermarket hladilnih rešitev, če si hotel npr. vodno hlajenje, si rabil FE.

 

Šele s Turingom so postale FE serije zaželene.

 

  

 

2080S FE je dual fan (kot vse FE grafe pri Turingu afaik)

 

title.jpg

 

to hlajenje je vse prej kot kul. luft ma ful placa it mimo all that shiny.

 

pa glede na to, da se čipi vedno delijo na navadnje in factory OC capable je vprašanje, kolk najboljših čipov nvidia obdrži zase oz. ni nujno, da ostali ne dobijo dobrih čipov.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
maksi reče pred 11 minutami:

Nvidia ziher obdrži najboljše čipe zase, tako da po mojem je nekje enako kljub slabšemu hlajenju.

Ja in. Rami so lahko 15+ stopinj hladejši na aftermarket, gpu pa 10+ stopinj kljub vsemu. Tko da...

FE kartice so dobre za manjša ohišja, ker so precej manjše. To je pa to.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka

Imo je med FE 3080 TI pa EVGA 3080 precej manj kot 6% razlike, obenem bo 3080 TI kmal dobrega jurja, tko da res glupa menjava. Sam ok it's Sharky :D

 

Pa FE defititivno NIMAJO enako dobrega hlajenja kot aftermarket kartice, u keri fakin realnosti. Bolš kot je blo - JA, bolš kot neka 3 vent rešitev, no fucking way :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 13 minutami:

Imo je med FE 3080 TI pa EVGA 3080 precej manj kot 6% razlike, obenem bo 3080 TI kmal dobrega jurja, tko da res glupa menjava. Sam ok it's Sharky :D

 

Pa FE defititivno NIMAJO enako dobrega hlajenja kot aftermarket kartice, u keri fakin realnosti. Bolš kot je blo - JA, bolš kot neka 3 vent rešitev, no fucking way :D

 

joj Ezo, da ne bom šu delat zdej benchmarke no. Vidno se pozna razlika v špilih. Ne samo, da ma 2gb več rama, tudi hitrejši ram je. Ima več CUDA, tensor in RT jeder,  kar posledično pomeni boljši DLSS in Ray Tracing performance. V kateri faking realnosti je to glupa menjava, če 2 let staro grafo dobesedno bat za bat zamenjam za nov, boljši in predvsem 100x lepši model? V bistvu ni blo niti bat za bat, ker sem za 3080 dal 800€, prodal sem jo pa za jurja več 2 leti kasneje.

uredilo bitje Sharky
Povezava do prispevka
Sharky reče pred 6 minutami:

 

joj Ezo, da ne bom šu delat zdej benchmarke no. Vidno se pozna razlika v špilih. Ne samo, da ma 2gb več rama, tudi hitrejši ram je. Ima več CUDA, tensor in RT jeder,  kar posledično pomeni boljši DLSS in Ray Tracing performance. V kateri faking realnosti je to glupa menjava, če 2 let staro grafo dobesedno bat za bat zamenjam za nov, boljši in predvsem 100x lepši model? V bistvu ni blo niti bat za bat, ker sem za 3080 dal 800€, prodal sem jo pa za jurja več 2 leti kasneje.

 

To da si jo prodal za jurja več je super zate, sam pol si tega jurja več skuru na basically slabši grafi (p&p) :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...