Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 3 minutami:

Tisti ki boste kupovali pri vodkotlicu, a ima kdo graficno ki se v dekstopu ugasne? 1070+ karkoli, sam da ne ruzi ko ni obremenjena. Cim bolj ceneje rabim :D

Al pa bom kupu nek APU..

 

kaj misliš z se v desktopu ugasne? a mislš k pr laptopih mux switch? k pomoje to ne obstaja za desktop, velja pa pravilo, da manjša kot je grafika manj bo žrla v idle. razlike so 10-15W hitro.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 8 minutami:

 

kaj misliš z se v desktopu ugasne? a mislš k pr laptopih mux switch? k pomoje to ne obstaja za desktop, velja pa pravilo, da manjša kot je grafika manj bo žrla v idle. razlike so 10-15W hitro.

Nene, sej sem popravil - fanless hocem da je v desktopu. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 25 minutami:

Tisti ki boste kupovali pri vodkotlicu, a ima kdo graficno ki v dekstopu ugasne ventilatorje? 1070+ karkoli, sam da ne ruzi ko ni obremenjena. Cim bolj ceneje rabim :D

Al pa bom kupu nek APU..

 

Pri meni bo ma voljo 1070 ko dobim drugo. V idle je cisto tiha.

Povezava do prispevka

To z ugasnjenimi venti se je začelo s serijo GTX900. Jaz sem takrat na svoji zotac (:D) GTX960 to že imel, ampak ni bla entry level karta ampak najhujši model. Hočem rečt, da ta feature obstaja že kar nekaj časa, ampak v štartu ni bil standard na entry verzijah kartic. It's why u dont buy entry.

 

Also, če BIOS karte ne dovoljuje it pod 30% (standard na vseh kartah očitno), se lahko na glavo postaviš, pa jih ne boš ugasnil.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Ja mislim da sem se takrat zajebal ker sem spregledal zvezdico da 6gb verzije lahko ugasnejo vente, 3gb pa ne. Jz valda nisem rabil 6gb in sem sparal, zdej pa poslusam ruzenje. Prav mi je. 
Tko da razmisljam ce bi kr procesor zamenjal za en apu. Sam verjetno je lazje samo graficno zamenjat. Igram igric ne na PCju, mam ga za plex. 
Sem tut ze razmisljal da bi sam en mac mini vzel pa gor priklopu disk :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 17 minutami:

Ja mislim da sem se takrat zajebal ker sem spregledal zvezdico da 6gb verzije lahko ugasnejo vente, 3gb pa ne. Jz valda nisem rabil 6gb in sem sparal, zdej pa poslusam ruzenje. Prav mi je. 
Tko da razmisljam ce bi kr procesor zamenjal za en apu. Sam verjetno je lazje samo graficno zamenjat. Igram igric ne na PCju, mam ga za plex. 
Sem tut ze razmisljal da bi sam en mac mini vzel pa gor priklopu disk :D

če je AM4 mobo preveri če podpira novejše apu-je

Povezava do prispevka
cashman reče pred 2 urama:

 

ogabno... martina martina

 

nekdo tukaj novo prodaja za 440 eur. Za 600 eur dobiš 6800 s poštnino in dvema igrama.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...