Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 7 minutami:

jst bi plačal slovensko ceno, ko kupujem komp, če bi se lahko sprehodil v štacuno in na licu mesta izbiral in nabral. takoj plačam več za experience ko se znova počutim kot šolarček.

 

če hočeš to, potem moraš tudi sam kaj prispevat, upam da se zavedaš tega - ne pa kupovat v tujini, pa jokat zakaj so pri nas trgovci bogi...stvar mora biti vzajemna, da bo na koncu dobro za vse.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 15 minutami:

 

če hočeš to, potem moraš tudi sam kaj prispevat, upam da se zavedaš tega - ne pa kupovat v tujini, pa jokat zakaj so pri nas trgovci bogi...stvar mora biti vzajemna, da bo na koncu dobro za vse.

za tako ceno in takšen jebiveterski odnos pa res ne bom plačeval slovenskem kekcu

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 24 minutami:

 

če hočeš to, potem moraš tudi sam kaj prispevat, upam da se zavedaš tega - ne pa kupovat v tujini, pa jokat zakaj so pri nas trgovci bogi...stvar mora biti vzajemna, da bo na koncu dobro za vse.

 

men se ne zdi da je tako. ljudje bi še vedno hodili v trgovine, če bi imeli možnost. internet prodajo še vedno lahko zganjaš tudi če maš fizično štacuno in zalogo. tukaj niso kupci tisti, ki so rekli fakju, methinks

 

kupci namesto trgovca ne morejo mislit in razvijat njegove vizije zakaj počne, kar počne. na koncu je trgovc tisti, ki ne sme spat in se kdaj mal zmigat in (probat) ponudit nekaj novega, kar bi ljudje želeli.

 

tko da hvala lepa za to vzajemnost, ne sprejmem je v tem argumentu. na koncu uspe tisti, ki ponudi stvar ki jo ljudje želijo ne tist k "krivi" kupce.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

za tako ceno in takšen jebiveterski odnos pa res ne bom plačeval slovenskem kekcu

 

če si normalen, se da z našimi trgovci vse zmenit - samo jebiga, če samo čakaš da ti oni iz nič ponudijo neko mega založeno trgovino z vsem na zalogi, ti se pa samo prošetaš in izbereš, potem ne bo nikoli boljše...tudi kupci so krivi za tako stanje, enako toliko kot trgovci

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 minutama:

 

če si normalen, se da z našimi trgovci vse zmenit - samo jebiga, če samo čakaš da ti oni iz nič ponudijo neko mega založeno trgovino z vsem na zalogi, ti se pa samo prošetaš in izbereš, potem ne bo nikoli boljše...tudi kupci so krivi za tako stanje, enako toliko kot trgovci

sem normalen, ko pa povprašam po kakšnem skontu pa me debelo gleda in s težkim srcem ponudi 3%

 

pa ko mi kaj crkne se jebem z njim dlje kot pa da bi si sam novo komponento naredil v kleti, medtem k v tujini sploh ne sprašujejo, takoj dobim novo pa nima veze kaj sem z njo počel in zakaj ne deluje, njih to ne zanima

 

pa da naročim nekaj kar je na zalogi n potrebujejo potem 14 dni da mi pošljejo

 

pač ne

 

ne rečem zdej da ne kupim pri nas nič, imam dobre in pozitivno izkušnjo z ANNIjem, čeprav relativno drago ampak je tako kot se dogovoriš

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 3 minutami:

 

men se ne zdi da je tako. ljudje bi še vedno hodili v trgovine, če bi imeli možnost. internet prodajo še vedno lahko zganjaš tudi če maš fizično štacuno in zalogo. tukaj niso kupci tisti, ki so rekli fakju, methinks

 

tko da hvala lepa za to vzajemnost. na koncu uspe tisti, ki ponudi stvar ki jo ljudje želijo ne tist k "krivi" kupce.

 

te stvari vse stanejo, ne moreš nekaj naredit, če ni denarja - denar pa pride od kupcev in prodaje - začaran krog...sej ne pravim da so kupci krivi, ampak pravim da moramo tudi kupci kupovat v Sloveniji, če hočemo da bo v tej isti Sloveniji kdaj boljše - tako to gre.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 15 minutami:

sem normalen, ko pa povprašam po kakšnem skontu pa me debelo gleda in s težkim srcem ponudi 3%

 

pa ko mi kaj crkne se jebem z njim dlje kot pa da bi si sam novo komponento naredil v kleti, medtem k v tujini sploh ne sprašujejo, takoj dobim novo pa nima veze kaj sem z njo počel in zakaj ne deluje, njih to ne zanima

 

pa da naročim nekaj kar je na zalogi n potrebujejo potem 14 dni da mi pošljejo

 

pač ne

 

ne rečem zdej da ne kupim pri nas nič, imam dobre in pozitivno izkušnjo z ANNIjem, čeprav relativno drago ampak je tako kot se dogovoriš

 

meni je to vse jasno, samo kako če ti spet po drugi strani ponudit nek konkreten popust, če tip sestavlja kraj s krajem, da pride skozi mesec - treba je pač malo potrpet tudi z naše strani, pa bodo enkrat tudi boljši popusti...majhni smo, moramo sodelovat, ni druge - če ne, bodo spet prišli švabi. :)

Povezava do prispevka

Vsi Sloveniji imamo težavo z medsebojnim zaupanjem med trgovci in kupci, ker imamo "napačno" postavljeno lestvico vrednot.

 

Kupcem je bolj pomembno, kako bodo čim ceneje prišli skozi z nakupom, ni važno, pri kom kupi, domačem ali tujem trgovcu. Četudi kupec ve, da bo sosed trgovec jutri crknil od lakote, bo kupil pri tujcu, če bo tujec 1€ cenejši. Boli nas za naš lasten narod. Dokler ne dvignemo narodne zavesti in ne podpremo domačih trgovcev/proizvajalcev, četudi bodo malenkost dražji, bomo imeli takšno situacijo, kot zdaj.

 

Po drugi strani pa pogosto opažam, da je velikemu delu trgovcev najpomembnejše zaslužiti čim več v čim krajšem času, in če se da, po liniji najmanjšega odpora. Skrb in servis kupcev, ter njihovo zadovoljstvo pridejo šele kasneje na vrsto. Njim je tudi vseeno, če kupce nategujejo z navideznimi popusti, "strižejo ovce", če pa ovca ugotovi, da jo je trgovec prinesel okoli, pa trgovcu dol visi za takšnega kupca in si misli, da bo že dobil drugo ovco, saj jih je dovolj... Dokler trgovec ne spozna, da mu je v interesu vzpostaviti dober, dolgoročni partnerski odnos s skupci, da se bodo vračali, in da mu bo z obstoječo bazo stalnih strank lažje in bolj donosno, kot če bo nenehno z akcijami lovil nove stranke in jih znova in znova razočaral, bo tudi situacija takšna, da kupci trgovcem ne bodo zaupali, kaj šele, da bi "nategunu" namenili še kakšen evro več, ko bi kupili pri njem, ne pa v cenejši tujini.

 

Zadeva gre v obe smeri. In začne se pri mentaliteti, ne pri ceni - ali se splača, ali ne :)

Povezava do prispevka

še pridejo. zdej še flanca od novih fičrjih. čeprov tole zgleda zanimivo, da majo neko integrirano bios tehnologijo z novimi amd platami, novimi amd proci in novimi amd grafami ki doda dodatno še nekaj procentov peformanca.

 

kul zadeva, če lahko dejansko amd začne koristit to popolno integracijo njihovega hardwara za še večji performance.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...