Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

MaDrung reče pred 1 uro:

Haha Dono, tist disk notr maš postavljen, ko vrečko čipsa :D nice. Ni problem za življensko dobo diskov če so pokončno postavljeni?


Verjetno se ne vidi, ampak je lepo všravfan v ohišje. Securan z dvemi šravfi.

HDD tray sm že dolgo nazaj vn vrgu, tko da to je bil en izmed alternativnih načinov vgradnje. 
(8tb hdd poln podatkov nebi lih prosto metal po ohišju).

Povezava do prispevka

Stari dell md1000 encloserji so meli vertikalno postavljene recimo, pa hp low end starejsi storageji tudi, ce se prav spomnim...mislim pa da se je to bol ko ne poslovilo z 2.5 diski

 

od streznikov pa so recimo hp blade-imeli oz se majo vertikalno vstavljene diske

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka

Fantje pomoč...

Imam 1070Ti (Asus Cerberus) in sedaj nov monitor kateri pa je 1440p. Torej je grafična že na robu zmogljivosti za to resolucijo...

Za kaj bi se splačalo menjati?

3070, 6800?

Oziroma nekako me od nekdaj vleče bolj na Nvidia grafične. Se že kaj ve kdaj bo kaj več zaloge?

 

Za info...

Imam Intel Core i5-8600K. Bi ta proc bremzal 3070/6800? 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 4 urami:

Fantje pomoč...

Imam 1070Ti (Asus Cerberus) in sedaj nov monitor kateri pa je 1440p. Torej je grafična že na robu zmogljivosti za to resolucijo...

Za kaj bi se splačalo menjati?

3070, 6800?

Oziroma nekako me od nekdaj vleče bolj na Nvidia grafične. Se že kaj ve kdaj bo kaj več zaloge?

 

Za info...

Imam Intel Core i5-8600K. Bi ta proc bremzal 3070/6800? 

 

tomzzi reče pred 2 urama:

Ja je ja. LG GL850.

To je tko. Čez palec samo naš maksi lahko užge. V praksi je pa to tako splošno vprašanje, kot če je Kangoo dober avto? Lahko ti vsak procesor bottlenecka grafično, lahko pa nobeden. Tko da povsod so izjeme.

 

Ampak če posplošimo, navit 8600K ne bo nikjer nazaj držal RTX 3070 @ 1440p @ ultra

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 urami:

 

To je tko. Čez palec samo naš maksi lahko užge. V praksi je pa to tako splošno vprašanje, kot če je Kangoo dober avto? Lahko ti vsak procesor bottlenecka grafično, lahko pa nobeden. Tko da povsod so izjeme.

 

Ampak če posplošimo, navit 8600K ne bo nikjer nazaj držal RTX 3070 @ 1440p @ ultra

 

 

Ok hvala. 

Bedno bi mi bilo menjati cel sistem če ni potrebe zaenkrat.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

@Stipe2 si se že odločil kero grafo boš vrgel not v nov računalnik? Nvidia al AMD?

 

99,99% sem, da bom nabavil 3080 - ampak čakam vseeno, da pride AMD ven, da vidim če se splača stegnit še malo za 6900 XT - predvsem ray tracing in ta njihova DLSS ustreznica me zanima kako bo - če to ne bo ne nivoju, potem gre 3080...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...