Skoči na vsebino

[tradicionalna] Katere igrice ste igrali in preigrali v letu 2022


Galko

Priporočeni prispevki

Evo, klasična tema pres novim letom, da lepo zaključimo. Katere igrice ste kaj šopali v letu 2022?

 

 

Pišite:

- z navadno pisavo tiste, ki ste jih samo igrali

- z bald pisavo tiste, ki ste jih obrnili

- z bald in podčrtajem tiste, ki ste jih platinirali

 

 

 

Pa ZELO lepo vabljeni, da poveste še kakšen vtis o naštetih igricah :)

Povezava do prispevka

Enako.

 

Tko da bom napisu sam, k sreč imam živega tamagochija doma. In k sreči, je polnoletna, tko da tisto kidanje dreka pa prehrana nista več tolk prioriteti.:blush:

 

So pa druge stvari, cel spekter špilov je not - od Sekirota do Simsov. Od ladijskih bitk do križank, da o avanturah ne bi niti začel...:)

Povezava do prispevka

leto 2022 je bilo bolj bogo

supraland, fpp metroidvania, nekak ok, nisem iskal vsega, ravno toliko, da sem se prebil skozi zgodbo

blasphemous, platformer metroidvania, kup religiozne navlake in imen, tak da nisem niti sledil vsemu. sem sam sekljal vsepovprek in koncal zgodbo

boomerang x, mi manjka sam se zadnji sefe. fps arena shooter s shurikenom, ki zgleda ko bumerang

noita, umiram na polno, predvsem zaradi okolja in ker drmam vse kar lahk raznese

journey to the savage planet, nekje na polovici sem obstal kake pol leta nazaj

the messenger, obtical pri nekem vmesnem sefu, do tam mi je bil humor spila kar vsec

unmetal, loveletter prvemu metal gear solid, nekje naredil pavzo in se nisem vrnil, do pavze mi je blo kar kul

carto, puzler s premikanjem map kart. nic posebnega, morda mi rata dokoncat do konca leta

 

pa en kup zadev, ki so sledile install/unistall sekvenci, spomenm se samo:

loop hero, unistall po 5 min

inked, me je resno dolgocasil, glupo lahki puzli, zelo leseno premikanje, zlo hitro zakljucil

elderborn, mal me je dolgocasil, pri enem vmesnem sefu se mi ni dalo vec in je slo iz diska

prodeus, sem samo probal za 5 min in mi je zgledal kul, tak da ga bom verjetno ponovno instaliral v 2023 in poizkusil znova

mini metro, mi je blo mal meh. odprl vecino map, potem pa je sledil uninstall

slay the spire, yawn

 

 

 

Povezava do prispevka

omemba Supralanda :avadodo: čakam da si komp zrihtam, da igram to naprej, res lušten Metroidvania meets Portal

 

najbolj kul stvari, ki sem jih letos igral so It Takes Two, oba Last of Us špila, Psychonauts 2, Elden Ring, Yakuza igre in Disco Elysium - vse od teh sem igral prvič nasploh. Aja, pa Vampire Survivors in tanovejša Hitman 1 in 2. Preko neta se je nekaj igralo COD: Warzone, Deep Rock Galactic (to obžalujem, da nisem več kot 2 meseca igral), FIFA 22, Rocket League, Valorant, League of LegendsDivine Knockout & Overwatch 2, ampak to vse bolj poredko. Verjetno največ FIFO, kjer sem pomagal dvema kolegoma carryat do Div1 (hudo je da lahko na PS5 igraš s folkom, ki ima špil na PS4)

 

Letos priznam, da so mi zastonj PS+ igre ble meh, ali sem že igral ali pa me niso nič veselile. Mogoče to pomeni, da bo naslednje leto dosti boljše :D

 

Naslednje leto bi rad igral čimveč horror-based špilov, samo večino jih moram kupit :ninja: najprej treba preživet do naslednje plače pa upat na čim boljše popuste

Povezava do prispevka

Letos sem igral zelo malo, od 2022 iger nisem niti do 10 prilezel. Ajde, naštejem 2022 naslove, sicer pa praktično nobene igre na platiniram, tako da ne bom šel v podčrtovanje ali krepko pisavo. Samo Taiji imam ob priliki željo naredit na 100 %, ker so mi pač kul uganke, ampak tudi če ne bom

 

Z dvema zvezdicama sem označil mega cool naslove, z eno zvezdico precej cool, ostali pa so mi tudi všeč, ampak ne ravno za one-of-the-greats listo, čeprav Windjammersi 2 ga v družbi trgajo, edino uporabnik Feget je preveč dober v tej igrici

 

Elden Ring**

Rogue Legacy 2**

Tunic*

Taiji

Vampire Survivors**

SquishCraft (nisem prišel daleč, zgleda sem tudi jaz dočakal mojo "premikanje škatel" of DOOM igrico, saj so mi uganke preprosto pretežke)

Marvel Snap

Windjammers 2

Patrick's Parabox

 

Sem pa leta 2022 dosti več časa preživel v Unityju, kjer sem vrgel skupaj ene par prvih konceptov igračk. Enostavnejše, on-rails stvari večinoma, da sem se zraven lahko C# učil. V 2023 pa upam da zapoka en malo konkretnejši projekt, nek horror walking simulator iz nekih rupetinskih legend, ki so mi jih razlagali neki čičoti na sprehodih, imam v glavi. Mi je že kar dolgo želja nehat blodit o igračah in tudi kaj naredit, tako da mega happy, da mi je letos dejansko uspelo dosti ur preživet v Unityju

Povezava do prispevka
JediEagle reče Dne, 28. 12. 2022 at 17:56:

06.11.2022 - Escape Simulator (Steam) - no, saj že ime pove, simulator za escape roome :D Uradne stopnje so kul, user created variirajo v kakovosti, ampak v splošnem, iščeš predmete in ključe, ter kje in kako jih uporabiti

Če so ti všeč take igračke, daj še to na wishlisto, berem da je zelo fun igra :D https://store.steampowered.com/app/1812090/Escape_Academy/

Povezava do prispevka

TLOU part 1 - platina

Elden Ring - platina

God of War Ragnarok - platina

Monster Hunter Iceborne (ongoing igra)

Ace Combat 7 - delam na platini, manjkata 2 trofeji

Hell let loose - platina (onging igra)

Battlefiled 2042 

Resident Evil 2 (PS5 verzija) - platina

Resident Evil 3 (PS5 verzija) - platina

Nioh 2 (PS5 verzija) - platina

Fire Pro Wrestling - delam na platini, manjka 1 trofeja

WWE 2022 - platina

Deathloop - platina

Cyberpunk 2077 - platina

Returnal  - platina

Ghost Recon Breakpoint - platina (igral z dvema kolegoma, dejansko presenetljivo fun izkušnja)

Mortal Kombat 11 - platina

Horizone Forbiden West - platina

Riders Republic - platina

Povezava do prispevka

Hollow Knight + DLC

Life is Strange: True Colors

Call of Duty 4: Modern Warfare (original iz 2007)

Call of Duty Modern Warfare 2  (original iz 2009)

Monument Valley

Monument Valley 2

Forza Horizon 3 + DLC

Forza Horizon 4 + DLC

Shadow Warrior (2013)

DOOM 64

Blood: Fresh Supply (remaster/re-release iz 2020)

Black Mesa

The Stanley Parable Ultra Deluxe (remaster iz 2022)

Life is Strange 2

Unravel

Dear Esther: Landmark Edition

The Unfinished Swan

Untitled Goose Game

Happy Game

  

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 21 urami:

Sem pa leta 2022 dosti več časa preživel v Unityju, kjer sem vrgel skupaj ene par prvih konceptov igračk. Enostavnejše, on-rails stvari večinoma, da sem se zraven lahko C# učil. V 2023 pa upam da zapoka en malo konkretnejši projekt, nek horror walking simulator iz nekih rupetinskih legend, ki so mi jih razlagali neki čičoti na sprehodih, imam v glavi. Mi je že kar dolgo želja nehat blodit o igračah in tudi kaj naredit, tako da mega happy, da mi je letos dejansko uspelo dosti ur preživet v Unityju

A mas kje objavljen ksn projekt? Js se morm tut kej spravt spet, je ze dve leti minil pomoje od kar sm nazadnje.

 

Moje stvari: https://njacke.itch.io

 

Nej kdo obrne plis Purrpocalypse, k sm porabu 100+ ur za narest, koncala sva pa sam js pa se en prjatu, feelsbadman :cry:

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 19 minutami:

Eh noben se zgraža, jest ti sam dajem mad respect, da si tolk odigral. Je pa res da si sam ne predstavljam svojega lajfa s familijo in toliko gaminga. 

 

Mislim, like I said, če ne bilo Steam Deck-a in dve urne vožnje z vlakom vsak dan, bi bil seznam mnogo manjši. Zato pa ni veliko preigranega na PS5, GowR že od 11.11 igram, pa ne vem, če sem na polovici :D Pa res ne vidim razlike, a človek pusti 100 ur v Elden Ringu ali po 5-15 ur v 20 drugih igrah :D Moj Elden Ring save kaže slabih 12 ur :blush:

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 10 minutami:

Nimam, ker je večina stvari bila narejena s sledenjem tutorialov in prva "non-tutorial" zadeva je bila on-rails shooter, ki je ostal na končani prvi stopnji. Ko bom imel kaj konkretnejšega, bom pa valda delil :D

Sej pri meni so tut vecinoma “reskini” spilov, k jih delas v nekm udemy coursu (kjer sami pravjo da mors objavit :D). Dalec najvec mojga dodatnga dela je blo za ta Purrpocalypse, k je poleg novih assetov/tematike se story mode in boss fight, kar ni blo tm.

 

Drgac sta bla pa poleg teh k mam gor se en platformer in tower defense, sam tm nism sou svoje verzije delat.

 

Je pa ful dobr course za 2D, se tut na Udemyi poleg usga govna najdejo kake dobre stvari.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

 

Igranje v prvo:

Horizon: Forbiden West ps5-platinum-trophy.png

Elden Ring ps5-platinum-trophy.png

Nobody Saves the World

Salt & Sacrifice

The Quarry

Observer: System Redux

Stray

Dark picture Anthology: Little Hope

Slay the Spire

Cult of the Lamb

Yakuza Like a Dragon 

Trials of Mana

SouthPark: Fracture ButWhole

The Medium

God of War: Ragnarok ps5-platinum-trophy.png

 

Ponovno igranje:

God of War 1,2,3 in Ascension

Hades ps5-platinum-trophy.png

Bioshock 1 in 2 ps5-platinum-trophy.png

Persona 5 Royal ps5-platinum-trophy.png

Returnal ps5-platinum-trophy.png100%

Povezava do prispevka

Guardians of the Galaxy

Half life: Alxy

Elden ring

Bloodborne

Dark souls 3

Demon's souls PS5

Sekiro

Ratched & Clank: Rifts apart

Returnal

Stray

Horizon: Forgotten west

Return to monkey island

The Quarry

God of War Ragnarok

Pentiment

Vampire survivors

Dark pictures: Devil in me

 

Verjetno sem še kak indie pozabil. Pa razne Rocket league in multiplayer špile sem izpustil.

 

SNOWRUNNER:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jaz bom pisal glede na achievemente in kaj se spomnim, ker drugače nimam šans:

 

It takes two: Zakon multiplayer zadeva, sam nekako nisem našel nekega long term partnerja, da bi to obrnil.

Spelunky 2: Ena izmed ljubših rogue zadevic, sam mi je pretežka na xbox kontroler.

Nobody saves the world: Hud potencial, sam se mi ni dalo tega igrat v tistem času, mogoče nekoč se vrnem.

Mass effect legendary edition: bom obrnil spet, inštaliral, zalaufal, rekel ja tole pa bom preigral in evo ga december, mi smo pa še zmer pri ME1 v 2 misiji :D

Kingdom two crowns: dost carska zadeva, s konjem šetaš levo desno in upgrejdaš bazo pred sovražniki.

Neon abyss: Kul roguelite shooter, sam ni na najvišjem možnem nivoju, sem pa fan takih špilov in sem ga kar konkretno predrkal.

Taiko no Tatsujin: The Drum Master!: wtf je to karneki blo :D vem da so bili neki bobni čudni japonski :D

The flame in the flood: Zelo simpatična igra, s splavom potuješ po reki navzdol in nabiraš resurse, še zmer čaka na backlogu. Spomnim se, da je bila dost carska glasbena podlaga.

Tunic: Tukaj ne bom veliko pisal, rečmo samo to, da sem en tistih, ki je mislil, da ima broken verzijo špila brez angleščine. Nisem igral naprej :D

Marvels guardians of galaxy: Carska sprostitev ob še bolj carski glasbi, sam nisem preigral do konca.

Weird West: Se ne spomnim točno, mogoče nek klon jagged alliance na wild westu?

Turnip Boy Commits Tax Evasion: Dost carski špil, obrnil bolj zaradi tega, ker je bil razmeroma kratek.

Nba 2k22: nba ko nba.

Bugsnax: Zalaufal, ker je bil kao ps5 release špil. Not impressed.

Unsouled: Pojma nimam.

Pac-man museum+: sam potrdil, da sem gnil pri pacmanu.

Spacelines from the Far Out: fak kolk špilov se ne spomnim :(

Teenage mutant ninja turtles: Carski beatemup, parkrat zagnal sam zaradi uvodne glasbe :D

UFC 4: igral na morju s kolegi, pojma nismo imel kaj stiskamo, uni so se neki tepli, en je zmagal. fun ker noben ni vedel kaj dela :D

Minecraft Dungeons: Dost kul zadeva za malo mlajšo publiko, diablo za male ljudi :D

Ascent: Backlog zadeva, očitno ne bo šlo naprej, mi je bila pa všeč tistih par ur ...

Matchpoint: Tennis Championships: Igral, ker mi je bilo ultra dolgčas, sam je blo tko no zabavno.

Torment: Tides of Numenera: Ni šlo, prestar sem za take igre. Leta 2000 bi jo preigral, zdaj ne gre.

Farcry 5: Farcry ko farcry, sproščujoče nažiganje <3

Road 96: Vrhunska zadeva, preigral večkrat, glasbeno podlago sem si dal na spotify ob FFX, Pistolwhip, to the moon in witcher komade, kar je kar uspeh :D

As Dusk Falls: Bi znalo biti ok, sam sem zgornji naslov predrkaval, tako da ni bilo časa za tole.

State of Decay 2: Juggernaut Edition: Tole bom 99% še igral, ocene so bile slabe, sam meni je bil pa sam koncept noro dober, sam rabim obvezno enega za družbo. Priporočam.

Midnight Fight Express: Težko rečem :D emšo, spomin itd.

Fuga: Melodies of Steel: Top JRPG pustolovščina, prva v mojem novem obdobju, ko bom zmeraj do konca preigral špile :D

Assassin's Creed Odyssey: Pričakoval nič, začel na grških otokih in bil uno omg, tukaj sem bil na dopustu, igral 2 uri, ugasnil in pozabil na vse skupaj.

Hardspace: Shipbreaker: Inženir v vesolju nikoli nisem hotel biti, tako da pass.

Tainted Grail: Conquest: Pride na vrsto takoj ko obrnem slay the spire ... se pravi nekje 2025. Je pa zadeva zelo nice card game kombinirana s šetanjem naokrog in upgrejdanjem lika.

Despot's Game: Verjetno sem tole zagnal in ugasnil že v meniju :D

Grounded: Kul zadeva, long dark na domačem vrtu minus mraz :D Sam glede na to, da imam še long dark za obrnit, da je subnautica na standby, tole ne bo prišlo na vrsto.

FIFA 23: Tele kartice so uničile špil lp (vsaj meni)

Efootball 23: Tele kartice so bile pa bolj fun in sem jih igral kak mesec :D

Scorn: Sem eden od tistih, ki mu tole ne potegne, prepočasen lik in premalo akcijske uganke. Ne vem, ni šlo, sem prišel mislim da do tretjega sklopa ugank in se mi ni dalo več.

The Forgotten City: Vrhunska zadeva, timeloop+filozofija kot se zagre. Glede na to, da mi je bilo fun, verjetno ni glih highend filozofija, sam sem preigral v enem kosu. Obvezno sprobajte vsi, imo bo večini kul.

Persona 5 Royal: V teku igranja, sam pismo imo mission impossible za moj stil igranja :D

Ghost Song: Malo me spominja na Hollow knight, sam z vesoljskimi elementi, poročam več če kdaj obrnem.

Vampire survivors: timesink prve klase, dobro da imam slay the spire, ker drugače bi sam tole nabijal. Že 3x zaspal zraven zvečer, sam je še zmer top :D

Pentiment: Verjamem, da je zelo zanimiva zadeva, sam meni ne potegne :(

Gungrave G.O.R.E: Pasja jajca, ne priporočam.

Chained Echoes: Šele začel, dost ok zaenkrat.

High on life: Ni ravno moj tip humorja, sam se bom verjetno spravil preigrat zadevo, ker so vseeno smešne zadeve :D

Potion Craft: Alchemist Simulator: Mešanje napojev za stranke, zelo zanimiv koncept, bom definitivno še igral.

Slay the spire: Najboljši špil ever. :D Končal ga bom, ko z vsemi štirimi liki obrnem na ascension lvl 20. Trenutno sem z vsemi na lvl 19 (350 ur nekje gameplaya :D ).

 

Evo to je to. Verjetno je bilo še kaj vmes, sam nimam achievementov, da bi me spomnilo :D

 

 

Povezava do prispevka

Kena: Bridge of Spirits ps5-platinum-trophy.png

Canis Canem Edit ps5-platinum-trophy.png

Unravel

Unravel Two

Elden Ring ps5-platinum-trophy.png

Playstation VR Worlds

Deracine VR ps5-platinum-trophy.png

A Fisherman's Tale VR ps5-platinum-trophy.png

Horizon: Forbiden West ps5-platinum-trophy.png

Hades

Strayps5-platinum-trophy.png

Returnal

Hitman 3 DLC: Ambrose Island 

Kona

Little Nightmares II

GRIS

Resident Evil 7 VR DLC: Banned  Footage 1&2, End of Zoe, Not a Hero /100%

Resident Evil 2 DLC: The Ghost Survivors, Another Survivor /100%

The Evil Within DLC: The Assignment, The Consequence, The Excecutioner /100% 

A Plague Tale: Requiemps5-platinum-trophy.png

Moss VR ps5-platinum-trophy.png

Resident Evil Village DLC: Winter's Expension /100%

Batman: Arkham VR

The Calisto Protocol ps5-platinum-trophy.png

God of War: Ragnarok ps5-platinum-trophy.png

Cyberpunk 2077

Povezava do prispevka

God of War (2018) - igral prvic. Odlom, me je bolj impresioniral kot ragnarok

Uncharted 3 - po carski dvojki me je tole pustilo precej ravnodusnega

The Last od Us Part 2 - zelo dober spil. Niso me pretirano motile woke scene (vcasih malo neumno pogledas, ampak ne bi rekel, da to definira spil). Sigurno mi je bil predolg, ampak all in all pa hudo vzdusna AAA produkcija

Subnautica - en cajt me je vleklo raziskovanje, ampak na splosno me gameplay loop ni preprical, tako da nisem obrnil. Pa pop in mi je sel precej na kurac (igral na ps4), enkrat sem bil ze kaksno minuto v prazni jami, potem pa so se kar naenkrat okoli mene naloadali monsterji in okolica

Mirros Edge Catalyst - obrnil na hitro, ko sem cakal na ragnarok. V redu parkuranje, posiljeno fajtanje.

God of War Ragnarok - se vedno nisem obrnil, sem slabse s prostim casom, kot bi zelel. Mam 50 ur in sem ze precej dalec, ampak si res jemljem cas in delam vecino stranskih stvari itd. Moj rule of thumb je, da ce pridem s spilom do 50 ur, je vrhunski, ker ponavadi odneham precej prej, ce mi ne dogaja.

Astros Playroom - malo sem spilal, se ne obrnil. Je kjut in dober tech demo ps5 zvoka in kontrolerja, kot sam spil mi pa ni presezek.

Donkey Kong Country Returns 3D - obrnil 100%, zbral vse puzle in crke KONG, pri miru pustil time triale. Super spil, cas za tropical freeze

Phoenix Wright Dual Destinies - preigral prve tri primere (od sestih), potem me je minilo. Ace attorney kot ace attorney, se najvecja razlika napram prejsnjim delom se mi zdi investigation pred sodiscem, ki je veliko bolj tekoc kot prej.

Rayman 3D - 3DS port Raymana 2. Kupil na random na dopustu v Italiji. Fino ker Raymana 2 nisem igral, po 20 letih se vedno dober platformer, malo se pa vseeno poznajo leta.

Grim Fandango Remastered - sigurno en boljsih adventurjev, ki sem jih igral. Spil narejen s filingom.

Thimbleweed Park - v pricakovanju novega Monkey Islanda sem si kupil tole. Ma, mam nek love-hate odnos s pustolovscinami, na zacetku mi dogaja, potem me mine, in tocno to se mi je zgodilo tu in nisem obrnil. Posledicno nisem niti se prisel do Monkeyja.

Yooka-Laylee - prvi svet odlicen, potem pa gre samo na dol. Prisel cisto do konca ampak nisem nasel volje sfinisirat.

Steamworld Dig 2 - kar fajn, boljse kot enka. Vsec so mi spili, ki znajo biti kratki in sladki.

Bomber Crew - zelel sem neki v stilu FTLja, dobil pa prevec kaoticno zadevo, ki mi ni pretirano potegnila.

New Super Mario Bros U Deluxe - sit sem ze te new serije. Spilal par ur, vecino kavc mp s frendi, in opustil.

In Other Waters - zanimiv chill indie. Plujes po vodah tujega planeta in na polno furas domisljijo, saj je veliko teksta in bore malo slik.

Need for Speed Hot Pursuit Remastered - v 2021 me je precej razocaral Burnout Paradise Remastered (plis gejmerski bogovi burnout 3 remaster plis), v 2022 mi precej bolj pase nfs. Meni, klik, dirka - to je to.

Mario Strikers Battle League - preorder, spilal par ur in prodal. Solidni temelji, ampak kar en online.

Fall Guys - neumen spil, ampak spilava obcasno s sestro in za to je zelo primeren.

Elechead - o njem sem se par dni malo bolj razpisal v prezrtih spilih. Carski elektricni puzli.

Dicey Dungeons DLC - kot strela z jasnega je prisel dlc za enega mojih najljubsih spilov zadnjih let. Hudo, zabavno, top.

Spili, ki jih igram ze leta on&off (in sem posledicno precej gnil v vecini, ampak obcasno zasedejo) - Mario Macker 2, Slay the Spire, Spelunky, Picross 3D Round 2, Mario Kart 8


Gremo dalje v 2023. Pred kratkim sem se odlocil, da spilom (in knjigam) ne bom vec dajal stevilcnih ocen (pri sebi oz na temu namenjenih pagih), ker so vazni feelsi. V 2023 upam na vec indiejov, vec first/second party nintendovih spilov k jih se nisem, pa pokrivat ps4/5 backlog.

Lepo praznujte!

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

Spet sem v fazi, ko se mi ne da igrat igric, predvsem ker se mi zdi aaa produkcija totalno izpeta, pa par res norih igric mi je tako pokvarilo vse drugo, da samo čakam, kdaj bom dobil nazaj tisi wow feel, ampak ga kar ni.

 

The Lion King (Disney Classic)

Ma ni šans da to preigram brez rewinda, a ste prfuknjeni.

 

Stray

Kar kul igrica no.

 

The Stanley Parable

Huda igrica, škoda da nisem počaka na deluxe.

 

Haven

Nice odnos med likoma, samo so že nardili boljše(o) igrice(o) no.

 

Horizon Forbidden West

Prišel sem do ene 15 urc, pol sem šel na en projekt za mesec in pol, ko sem bil nazaj se mi več ni dalo igrat. Bom kdaj dokončal I guess, samo pač te mega safe sony špili so mi že mega boring. Plačam 20€ za "mute aloy" opcijo.

 

Scott Pilgrim vs. the World: The Game - Complete Edition

Igram v co-op, zelo kjut, zelo fun, precej teška beatemup igrica (mogoče meni tešja, ki ne igram toliko teh igric)

 

Oddworld: Abe's Oddysee
Ne vem kako daleč sem, imo ne daleč, tam ene 5-6 urc, igram prvič, igrica mi je teška. Huda drugač, kaj je moglo to folku delat ko so takrat igrali.

 

Patrick's Parabox

Cute puzzle špilči, lep, zanimiva mehanika, samo mu manjka neki duše do true legenda statusa

 

Burnout 3

Best steam deck game ever. Ne vem, če se mi bo dalo completat, samo res lepo dela na drecku, tako da redno zapaše pognat.

 

Untitled Goose Game

Spet sem malo probal, samo mi spet ne dogaja neki ful. Pač vse je nice, samo pol imaš totalno random taske in me mine.

 

Tetris Effect: Connected
malo pokamo multiča, nič več zares kot nekoč, samo še vedno zapaše

 

Rayman Legends

tukaj še vedno pade kdaj kak nov level, samo so se mi že ful izpeli

 

Povezava do prispevka

Sem sedajle malo na kup vrgel, kaj sem igral, pa sem precej manj, kot sem mislil. :) . Vse skupaj manj (ni vključen čas za American Truck Simulator – tod mi manjkajo še achievementi od Texas dlc-ja, kar bo verjetno trajalo še par tednov. da jih naredim :)  – in Euro Truck Simulator 2, niti zaradi lastnega zdravja nočem vedeti :P ), kot mi običajno vzame en skozihod kakega mega open world rpgja. Vseeno pa sem celokupno zadovoljen s preigranim.

 

spacer.png

 

Lani sem stopil med posvečene, ko sem končno preigral Dark Souls Remastered (tudi zadovoljen s skozihodom, saj mi je v enem uspelo zbrati 75 % achievementov – okej, na koncu sem ponovno presnel backup save, da sem videl oba konca), ki je v bistvu tudi edina prava igra z daleč največ preigranega časa. Vse ostalo je indie/garažno, narativnice za nekaj večerov, včasih celo samo za enega.   

 

Od point-and-click pustolovščin sem lani igral le igre od Wadjet Eye Games. Pentalogija Blackwell mi je (razen rahlo okornega začetka) čista mojstrovina, tako da sem od njih preigral še solidna Shivah in Emerald City Confidental (nima steam achievementov, samo in-game, a sem naredil vse).

 

Preigral več žanrsko različnih story-based iger, ki so mi bile zelo všeč, priporočam, če so vam všeč narativnice ali sorodno hibridne zadevice:

rang 9/10: OPUS: Echo of a Starsong

rang 8/10: Lake, Deliver Us the Moon

rang 7/10: Forgotton Anne, OPUS: Rocket of Whispers, Layers of Fear + Inheritance dlc, Stray (okej, 7+, če si cat lover, potem je to tudi rang 8 lahko :P) 

Niso bile pa vse kul:

rang dolgčas: OPUS: The Day We Found Earth

 

Sem že povsem pozabil, a sedajle vidim, da sem bil tudi nekaj pervy, kompletiral Fallen: Makina and the City of Ruins, eroge rpgmaker jrpg. Oziroma celo antipervy: en achievement zahteva zero depravity skozihod. :D Kratka, kakih 10 uric za 100 % dolga zadevica polna tipičnega japonskega opolzkega in samoironičnega ne-me-jemati-preveč-resno humorja in z dobrim tempom.

 

Drizzlepath naslova sta turška one-man-band garažna hardcore walking sima. Ultra indie, ampak model očitno nakaj počne prav, saj ima svoj krog odjemalcev in se mu splača lansirati vedno nove naslove, ki jih je že cel kup.

 

Na vsake toliko časa igral Stellaris, ki je sedaj z vsemi DLC-ji res epic grand strategija, in, vsaj zame, daleč najbolj dostopen Paradoxov naslov. 

 

Vsled tukajšnje histerije :P  in overwhelmingly positive statusa na steamu preigral še Vampire Survivors + Legacy of the Moonspell dlc. Kul za kratkočasenje ali na easy igranje, če ni časa. Če bi ga imel, bi imo igral raje kaj bolj konkretnega, a sem bil koncem leta precej zaseden z delom, tako da je tole prišlo kot naročeno za občasne 30-minutne sešne. A teh se je čez tedne nabralo kar nekaj, tako da je to po preigranem času presenetljivo postal moj drugi najbolj igran lanski naslov (ATS in ETS2 izvzeta).

 

Pod črto: upam, da mi letos uspe kaj več, sploh narativnic, ki mi trenutno zelo dogajajo. Evo, ker za špile ne poznam kaj podobnega, kot ima goodreads za cilj prebranih knjig letno, kar tule pledgam, da bom tudi letos skušal »obrniti« vsaj 1 »konkreten« špil in 20 narativnic ali sorodnih naslovov. :sorcerer:  

uredilo bitje Flegma
2022 ni več letos, doh
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 2. 1. 2023 at 10:40:

Spet sem v fazi, ko se mi ne da igrat igric, predvsem ker se mi zdi aaa produkcija totalno izpeta, pa par res norih igric mi je tako pokvarilo vse drugo, da samo čakam, kdaj bom dobil nazaj tisi wow feel, ampak ga kar ni.

 

The Lion King (Disney Classic)

Ma ni šans da to preigram brez rewinda, a ste prfuknjeni.

 

Stray

Kar kul igrica no.

 

The Stanley Parable

Huda igrica, škoda da nisem počaka na deluxe.

 

Haven

Nice odnos med likoma, samo so že nardili boljše(o) igrice(o) no.

 

Horizon Forbidden West

Prišel sem do ene 15 urc, pol sem šel na en projekt za mesec in pol, ko sem bil nazaj se mi več ni dalo igrat. Bom kdaj dokončal I guess, samo pač te mega safe sony špili so mi že mega boring. Plačam 20€ za "mute aloy" opcijo.

 

Scott Pilgrim vs. the World: The Game - Complete Edition

Igram v co-op, zelo kjut, zelo fun, precej teška beatemup igrica (mogoče meni tešja, ki ne igram toliko teh igric)

 

Oddworld: Abe's Oddysee
Ne vem kako daleč sem, imo ne daleč, tam ene 5-6 urc, igram prvič, igrica mi je teška. Huda drugač, kaj je moglo to folku delat ko so takrat igrali.

 

Patrick's Parabox

Cute puzzle špilči, lep, zanimiva mehanika, samo mu manjka neki duše do true legenda statusa

 

Burnout 3

Best steam deck game ever. Ne vem, če se mi bo dalo completat, samo res lepo dela na drecku, tako da redno zapaše pognat.

 

Untitled Goose Game

Spet sem malo probal, samo mi spet ne dogaja neki ful. Pač vse je nice, samo pol imaš totalno random taske in me mine.

 

Tetris Effect: Connected
malo pokamo multiča, nič več zares kot nekoč, samo še vedno zapaše

 

Rayman Legends

tukaj še vedno pade kdaj kak nov level, samo so se mi že ful izpeli

 

 

Zakurblaj Elden Ring in uživaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...