Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2023]


Priporočeni prispevki

Saj... kako pa bi v taki grafiki razločil uniforme friend/foe? Včasih je to težko še v kristalni podobi.

 

Končal Plague Tale: Requiem in sedaj malo igračkam Division 2. Potem bo lepega dne menda Hogwarts Legacy (baje ni zalog za day 1 in bo kak dan kasneje :( ). Nadalje pa bomo videli kako dolga bo igra, če zdrži do RE4.

  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

evo po dvojki nism mogel prav dolgo cakati, da obrnem se enko. je bilo na momente zaradi kamere in premikanja v dolocenih situacijah https://imgur.com/mnIsdNv dost frustrirajoce, sploh ce delas platino. v finalu igre, ko je imel drugi od treh bossev se milostni strel v tikvo, mi je igra crashala in me vrgla kar zajeten del nazaj. in to po celem popoldnevu igranja, ko sem imel platformanja za collectablei poln rac. po dveh urah pavze je sel zadnji del mimo ko vroc noz cez maslo. se najde kaksen glitch https://imgur.com/rUD01qT sem in tja, ja. zgodba in zasnova map sta boljsa, kot v sequelu, starost igre pa pokaze pomanjkljivosti gameplaya oz kontrole lika. ne predstavljam si tole nardit 100% s tipkovnico in misko.   

najbolj annoying trofeja I LOVE PUNCHING!, kjer nekateri obolevajo na polno, dokler ne pogruntas ritma sinhron flickmove sticka in stisk kvadrata za punch.

https://www.reddit.com/r/PsychonautsGame/comments/o2cj7d/i_love_punching/

https://forum.psnprofiles.com/topic/42818-i-love-punching-help/

 

 

 

mocno priporocam, pa pivo al dve za zivce!

 

 

najbolsji vodic za poiskat zgresene tezko vidne figmente v dobri stari typewriter tehniki :D  https://gamefaqs.gamespot.com/pc/922157-psychonauts/faqs/48748

 

 

 

 

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 4 urami:

probal malo zero sievert spet

vse te hoce ubit

uletim v neko stavbo pa se npc zadere HEY

 

sam zaprem oci pa drzim lmb

polootam

nek top shit gear

naslednjic na mapi krogec in ga grem raziskat

truplo tega npcja not

"ruh roh"

 

pogooglam

valjda sem ubil friendly npcja

 

Jebes Igorja, itak dobis vec kesa, ce ga sicnes :)

 

Pa lagano streljaj na vse ostalo v forestu + zlootaj cel village za materjale za module, vsak item ma nek namen, prodajas pa lahko lagano telefone. Gameboye shranjuj, ce jih najdes, sam so ful poredki v forestu. Pa wolf pelte in one tentakle od ghoulov tut, rabis za queste

 

Na sredin foresta je village s policijsko postajo, tam je boss, ki ti dropa shitfuck loota plus key za station, dobis ful stvari not. Sam uizi z bossom, ker te zreseta v sekundi, pa guardov ma okol velik

 

Pa legit exploit za hoardat loot, ki sem ga odkril sam - nahoardas loota, da hodis komaj, gres do extraction kroga, da se zacne odstevat timer, pa stisnes tab, da se ti odpre inventory, v tem se on timer ustavi, ti pa lahk ves loot, pa stisnes tab, da se odpre inventory, v tem se pa on timer pavzira. Pol pa sam fuknes ves loot iz inventoryja na tla, da se lahk normalno premikas spet in gres po preostali shit, ki ti je ostal zadi. Lahk ful vec gunsov spravis nazaj, v bunkerju pa itak encumberance ne velja :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 9 urami:

 

Jebes Igorja, itak dobis vec kesa, ce ga sicnes :)

 

Pa lagano streljaj na vse ostalo v forestu + zlootaj cel village za materjale za module, vsak item ma nek namen, prodajas pa lahko lagano telefone. Gameboye shranjuj, ce jih najdes, sam so ful poredki v forestu. Pa wolf pelte in one tentakle od ghoulov tut, rabis za queste

 

Na sredin foresta je village s policijsko postajo, tam je boss, ki ti dropa shitfuck loota plus key za station, dobis ful stvari not. Sam uizi z bossom, ker te zreseta v sekundi, pa guardov ma okol velik

 

Pa legit exploit za hoardat loot, ki sem ga odkril sam - nahoardas loota, da hodis komaj, gres do extraction kroga, da se zacne odstevat timer, pa stisnes tab, da se ti odpre inventory, v tem se on timer ustavi, ti pa lahk ves loot, pa stisnes tab, da se odpre inventory, v tem se pa on timer pavzira. Pol pa sam fuknes ves loot iz inventoryja na tla, da se lahk normalno premikas spet in gres po preostali shit, ki ti je ostal zadi. Lahk ful vec gunsov spravis nazaj, v bunkerju pa itak encumberance ne velja :)

 

a je limited shit, jaz prodajam vse da si sendvice kupujem

Povezava do prispevka

Sengvice lahk craftas iz salame pa kruha, mislim da dobis po dva naenkrat. Isto vodo. Limited kot kaj, kolk jih lahk naenkrat dobis, al kako si mislu?

 

V early gameu se ti najbolj splaca gunse pa metke prodajat, ki jih ne rabis. Mosin je dalec najbolj effective weapon od vseh, samo sicas bandite od dalec, za sidearm zadostuje navadna pistola, ko se enkrat navadis igrat, pa lootas orozje iz njih. Tut ce je condition v kurcu, dobis dober kes za njih, rabu bos on storage upgrade dost hitr, tak da delaj queste pa kupuj armor/rugzake od dealerjev v bunkerju

 

Pol, ko si enkrat v full tactical gearu, pa preskoci on makeshift camp, ker ni nic pametnega v njem, pa idi direkt v industrial zone. Ce se vedno rabis kes, lootaj tool boxe, v njih so SSDji pa telefoni, pa bolje oborozeni NPCji tut :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 1 uro:

Sengvice lahk craftas iz salame pa kruha, mislim da dobis po dva naenkrat. Isto vodo. Limited kot kaj, kolk jih lahk naenkrat dobis, al kako si mislu?

 

V early gameu se ti najbolj splaca gunse pa metke prodajat, ki jih ne rabis. Mosin je dalec najbolj effective weapon od vseh, samo sicas bandite od dalec, za sidearm zadostuje navadna pistola, ko se enkrat navadis igrat, pa lootas orozje iz njih. Tut ce je condition v kurcu, dobis dober kes za njih, rabu bos on storage upgrade dost hitr, tak da delaj queste pa kupuj armor/rugzake od dealerjev v bunkerju

 

Pol, ko si enkrat v full tactical gearu, pa preskoci on makeshift camp, ker ni nic pametnega v njem, pa idi direkt v industrial zone. Ce se vedno rabis kes, lootaj tool boxe, v njih so SSDji pa telefoni, pa bolje oborozeni NPCji tut :)

limited kot na mapi, a ne respawna shit?

Povezava do prispevka

Death's gambit: Afterlife

7/10

ss_72fcf99586decda55386caf90241db98525f2

Gre za Hollow knight "kopijo" s slabšo zgodbo, VA, gameplayom, artom in vzdušjem.

Od nje se razlikuje predvsem v tem, da nisi hrošč in da ko umreš ne izgubiš Soulov, ampak 1 health potion (plume), po katerega se moraš vrnit alu plačat soulse.

Zgodba in cutsceni se nekoliko razvijejo v zadnji tretjini igre, kar je tudi razlog, da sem dal igri oceno 7. Na trenutke jim je res ratalo naredit kvaliteten VA, souls vzdušje in zanimiv boss fight. Tukaj govorim predvsem o Thalamusu.

 

Spoiler

Igra me spomne na metal gear, saj se na določene trenutke poslužuje tega, da prebere tvoj Window account name in te nagovarja. Uporabi trike, ko te hoče prefukat, da greš v ng+, preden je igra končana, saj ima več koncev, ki so kar lengthy. Za secret bossa pa moraš med igro prav spreminjat Windows uro in datum (ker kao potuješ v prihodnost in preteklost).

 

A kljub temu mi ni všeč, da morem pretirano slediti online guidom, da sploh pridem do celotne vsebine. Zadnji secret boss je celo povezan z raznimi ARG vsebinami in igra od tebe zahteva da vpisuješ razne kode v konzolo. Not my cup of tea for sake of marketing stunt.

Kontrole so zbugane (včasih ignorira tvoj second jump) hitboxi so čudni. Dosti bossov se da pocheesat tako kot pri Dark souls. Sem se pa vrnil nazaj in prefukal skoraj vse bosse v Hard mode. Igra je tudi polna bugov. Igra mi je konstantno crashala.

Pač all in all je tole Hollow knight nižje kvalitete. DLC je tudi zelo kratek.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Thalamus je bil resnično težak.

 

Sem kar grindal, da mi ga je uspelo zbombati.

 

Se pa strinjam s tvojo oceno, škoda da niso developerji vložili še tisto nekaj malega dela, da bi vse skupaj spolirali v fantastično celoto.

 

Izkušnje i guess.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 8 urami:

CP2077 kupil ob izzidu na ps4pro in bil tok razočaran nad performance , da jo dal nazaj v polico po ene 13 urah. Eto zdaj se vrnil na ps5 in matr kar uživam. Witcher 3 next gen mi recimo n3 paše več, ,mi pa zato toliko bolj CP2077. Tore igram tole plus Stardew valley :)

 

Lepo slišat, tudi jaz mam namen začet igrat. Se mi zdi bi bil desetkrat bolj navdušen nad Cyberpunk, kot pa nad Horizon 2, ki ga zdaj igram. Kero verzijo pa igraš, PS 4 ali PS 5?

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka

Zdej je tisto obdobje pred izzidom nove igre, ko nočem commitat v nič večjega, tko da sem čez vikend nabijal Nba2k23, Returnal tower in kup indijev, mal Blasphemousa, No one saves the world, Souldiers, Witch Knight... 

 

Jutri pa Hogwarts, me prav zanima če bo 80+

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

tisti biser pri santa monica studios, ki si je zamislil onega berserkerja v puščavi (ima še dve pomočnici zraven, ki ti spammata homing orbe) si zasluži orenk šamar ali dva. vsaj dva. mamico mu.

najbolj annoying fight v celi igri seriously. Mislim da noben berserker ne pride blizu težavnosti teh. Za ta fight ne uporabljat lock on, ker ne boš mogu namerit na tiste bullshit aimbot homming orbe. Js osebno sem vse berserkerje s pestmi premagu ker moreš itak parryjat ves čas, pesti dajo pa ogromen damage. Vsakič ko vidiš rdečo puščico takoj poglej če pride slučajno tist orb, ker če ga ne uničiš dovolj hitro te bo un model že napadu in sploh ne boš mogu zadet orba. Runic attackov se tle ne splača uporabljat ker ne gre skenclat animacije in te slekoprej nek bullshit napad zadane sredi animacije. Good luck :D 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...