Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2023]


Priporočeni prispevki

Scar reče pred 23 minutami:

 

Sem v isti poziciji, from devicnik. Pa mam vprasanje, ker bo pocasi cas: kul zaceti z bloodborne? Je v ps+, fino prirocno. Lani sem ze spraseval za nasvet glede from spilov, pa je bil konsenz da najbolje it kronolosko. Ampak bi zacel s tem k ga ze mam pa zgleda slastno.

 

Jaz sem začel z Bloodborne, ki mi je tudi še vedno najljubši od vseh teh. Samo ne obupat kot en moj kolega, k je nehal po kakih petih urah, ker se ni navadil na vse fore. Po tistem, ko se lahko začneš level up-at se špil zares začne.

Ta špil me je zelo presenetil, lih prou dolg, ful skrivnosti za raziskovat, hitrost boja ti napumpa kri, bossi so kar zanimivi.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Če igraš prvo Elden Ring ne boš nikoli aprišiejtal Miyazakijevega trolanja pri delayanih swingih. 

 

Ko me Margit prvič nafukal z 5 sekundnim čakanjem, jaz pa panic rollam ko bedak, pol pa pokasiram kladivo v glavo, sem bil razcepljen nekje med "pička ti materina japonska" in "respect care".

 

Ta scena colorized:

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 24 minutami:

Meh, tolk mi pa ni enka dogajala, da bi šel še dvojko nabavit. Mogoče, če bo na PS plus kdaj..:D

Sej ne plačaš neki, 5€ max, če je en za tabo, počasi bomo pa itak na koncu in bo šlo lahko free naprej al neki...

Povezava do prispevka

Sej štekam nekak, tko lahko več špilov preigraš za manj denarja, navsezadnje mene tud ne vleče, da bi enko še kdaj igral in sem jo itak dobil v PS+ (ni pa bla švoh). Mogoče sem pač glup, da imam še vedno doma PS2 in PS3 igre in da jih nisem že mnogo let nazaj prodal :) ne vem če bom še kdaj priklopil tastare konzole, samo mi je res fajn met Burnout 3 in God of War 2 v omari

 

 

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

 ne vem če bom še kdaj priklopil tastare konzole


Nikoli ne reči nikoli. :) Meni ravno te dneve najbolj dogaja PS3 (kjer imam toliko cd-jev, da lahko igram par let). 
Ravnokar sem npr. štartal RDR 1, pa Fight Night 4 in odlični L.A. Noire, ki ga omenja @Gogy.  Že ti trije naslovi so več kot dovolj do konca poletja! Res mi ni žal, da sem po sto letih priklopil staro bajso. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Mofos be linking DLC bosses! Ja ja, Artorias DLC ima težke bosse(za tedaj), ta dva sta res cancer hehe, ne da sta zafukana, gimmicky sta.

 

Pa tudi bi omenil, ne vem kolk Souls iger preigraš, dam piškot tistemu, ki oneshota Capra demona v prvem igranju. Ponavadi te igra pripravi na bossa na nek način. Nop. Not here.

 

Cancer level tistih dveh pedrov v Old Hunters vodnjaku, če ne bi varovala Rakuya, ne bi šel dol nikoli več. 

 

Pred dvema tednoma sem šel delat siroto ker mi je v enem savu ostal. Pa si rečem, ajde grem še dol k bom rabu meč v NG+... Nisem pršu do Orphana ker sem zbrisal špil. 

 

(Vem da se ju da cheesat, sm jebem mu mater, brez sira je to najtežji Souls encounter by far meni)

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Meni v Bloodborne nič ni bilo pretirano zajebano, itak sem nekatere bosse ponavljal 5, 6, 7x...ampak tisti vodnjak je groza.

 

K temu bi dodal še onega minibossa iz Eileen questa, tam sem crkno 160x, tisto cono kjer je Amygdala, fuck that po celi črti, ter najbolj zajebanega bossa v Bloodborne, Pthumerian Descendant v Chalice dungeons.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...