Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2023]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 13 minutami:

Bluepoint ni veliko dodajal v SotC al pa v Demon's Souls, zakaj pričakuješ, da bi oni fixali to kar te moti?

 

Ker je druga polovica Dark Souls 1 legit nedokončana. 

 

V primeru, da bi Bluepoint delal remake, bi bilo mogoče kul, da jim FROM da kakšne smernice kako obogatit te stopnje. 

 

Jaz ne bi spreminjal aren in bossov, pač so take kake so. Samo ne more mi nihče reči, da mu je nivo dodelanosti in zabave enak v Izilithu kot v bilokeri stopnji prej.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 24 minutami:

Ker je druga polovica Dark Souls 1 legit nedokončana. 

 

V primeru, da bi Bluepoint delal remake, bi bilo mogoče kul, da jim FROM da kakšne smernice kako obogatit te stopnje. 

 

Jaz ne bi spreminjal aren in bossov, pač so take kake so. Samo ne more mi nihče reči, da mu je nivo dodelanosti in zabave enak v Izilithu kot v bilokeri stopnji prej.

Vsaj tiste dinozavre v Lost Izalith naj zmodelirajo do konca, šalabajzerji eni.

 

:ninja:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

aja a ni to v bistvu isti špil, samo vizualno dost lepši?

Ma itak, da je. Igralno so spremenili sam to, da lahko rollaš analogno v vse smeri. Prej si imel sam 8 way dodge. Pa še nekaj malenkosti ala hit boxi.

Vizualno je zadeva nehumano lepa.

To se zgražajo sam puristi ala Chenier, ki bi raje nižjo resolucijo zaradi ohranjanja igričarske dediščine. :D

Povezava do prispevka

iskreno nisem nikoli igral remake tko da bom mogel sam videt ampak sodeč po videih niso stvari vizalno samo izboljšane ampak dobesedno spremenjene. Stara srednjeveška trdnjava zgleda v remake kot gothic castle vn iz Bloodborne. Nekateri kipi so popolnoma drugi, pač dobesedno kot da bi spreminjal lore. Načeloma mi Demon souls ni nikoli bil ne vem kaj kot game tko da dvomim da bi me to preveč motilo. Bi me pa kar če bi izšel nek Bloodborne remake kjer bi vizualno spreminjali neke stavbe in lore, menjali glasbo pri boss fightih in jih vizualno spremenili do take mere da je praktično drug karakter. Take stvari so kar pomembne v soulsborne igrah kjer ti sama arhitektura in dizajn pove zgodbo.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Aja, to okoli lora nimam pojma, ker nisem originala nikoli preigral do konca in nisem videl vseh lokacij, kaj šele, da bi si zapomnil vse detajle.

Mi je pa vzdušje ostalo nespremenjeno. Vsaj kar se tiče začetnih stopenj vseh archstonov. Men so to zadeli v nulo.

 

ta video sem gledal 2 tedna nazaj ravn na to temo ker sem imel namen it igrat potem pa je Hogwarts spremenil urnik. Bom mogel preigrat ker mi vizualno izgleda noro dobro sam takšne razlike kot npr pri teh fat officials se mi zdijo slabe odločitve.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 19 minutami:

Sprobal sem par minut olli olli world.

 

What the fuck je ta wokeizem veganski fakkk

Zakaj pa sploh sprobavaš te igre? Saj že takoj po sličicah vidiš, da gre zelo za gen-z woke vegansko igrico.

ke_kit reče pred 12 minutami:

Mene je pa Olli Olli world precej razočarala glede igralnosti. Sem pričakoval, da bo bolj insta fun. Verjetno postane dosti boljša, ko se enkrat malo bolj nadrkaš.

Povej(te) kaj več, kaj vam ni všeč. Ker meni je pa res 8/10 ko keks in pune hamre hype, res sem užival med igranjem. Mislim, da sem jo v dveh dneh stolkel do 70 % in potem še malo počasneje do konca. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ej nevem res. Spomnm se nazaj kak je bil hype tukej, ubistvu sploh nism vedu kaka igrica je to niti nism gledu slicic. 

 

Sam takoj me je ze na zacetku zmotilo, pri character selectu. K ti tam randomizira stricka in vsak naslednji random je bil bolj pederski in woke. Pol sem mogu it sam v detaile in si probat narest normalnega lika... okay, svetla polt, normalna barva las, check. Obleka. Wtf kje so mikice brez rokavov da fak. Tip ma lahko neke crop tope pa sportne nedrcke, ampak enga klasicnega wifebeaterja  pa ne premore meni izbire oblek. Res cista kap, ajd vsaj vojaske hlace so na izbiro. 

 

Gameplay pa tko no, nism se niti tutoriala dal cez, zdj sm pr grindanju, nevem pa ce bom sploh nadaljeval. Zgleda k igrica iz miniclips.com strani

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 37 minutami:

Zakaj pa sploh sprobavaš te igre? Saj že takoj po sličicah vidiš, da gre zelo za gen-z woke vegansko igrico.

Povej(te) kaj več, kaj vam ni všeč. Ker meni je pa res 8/10 ko keks in pune hamre hype, res sem užival med igranjem. Mislim, da sem jo v dveh dneh stolkel do 70 % in potem še malo počasneje do konca. 

Ma kontrolna shema mi ni tako zelo intuitivna, da bi neki ful užival ob igranju. Sej kul, valjda ne morem pričakovati, da bom takoj zapopadel vse trike, ker je stvar res kompleksna, sam ji ni uspelo ustvariti dovoljšnega fun impacta na meni, da bi vztrajal dlje od prvega sveta.

Drugače kot "okusi" res ne znam opisati tega.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ollija mors jemat kot platformer. So leveli, vsak level ma zacetek pa konec, vmes nardis tiste tri objective, da vsak level completas 100% in gres dalje

 

Nabiranje high scorea je cist postranskega pomena in razen, ce se zelis kosat s svetovnimi rekordi v vsakem levelu, se ne splaca grindat tock. Je pa fun, ce ti uspe skos cel level chainat trike skupi :)

 

Pa se enkrat jo bom omenu - folku, ki se dopade gorsko kolesarjenje in chainanje trikov na kolesu kot v starih cajtih THPSja na skejtu, ubavite Descenders. Cudovit spil :)

Povezava do prispevka

A to razlagaš Kočlerju al meni? :D

Mehanike so mi jasne. Take igre ponavadi obožujem. Nazadnje sem na polno užival v Artful Escape. Sam tam sta me prikovanega pred zaslon držala podoba in glasba.

Pri Olli Olli world mi enostavno manjka nek wow faktor.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma nism nobenmu specificno odgovarjal :) Mnenje sem samo dal

 

Men tut ni drgac oh in sploh in wow, da bi jo mogu veckrat preigrat, mi je pa dost posrecen kombo platformanja in chainanja trikov na easy dojemljiv nacin za zgrizit do konca v kakem tednu dni :)

 

That being said, moram jo se dokoncat :blush: Pa Hi-Fi Rush bi strasno rad se enkrat sprobal, ker je bolano fajna

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 2 urama:

Pa se enkrat jo bom omenu - folku, ki se dopade gorsko kolesarjenje in chainanje trikov na kolesu kot v starih cajtih THPSja na skejtu, ubavite Descenders. Cudovit spil :)

Descenders je res top. Sem mislil da bo Riders republic zapolnil to luknjo ampak je slabš

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 50 minutami:

Descenders je res top. Sem mislil da bo Riders republic zapolnil to luknjo ampak je slabš

 

Uf, ja, RR bi res lahk bla mnogo boljsa pa bolj izkoriscena kot pa je, ceprav je core gameplay ful zabaven

 

Ma za tiste 3 tedne zajebancije in grindanja nove opreme pa je bla kul :)

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 24 minutami:

 

Uf, ja, RR bi res lahk bla mnogo boljsa pa bolj izkoriscena kot pa je, ceprav je core gameplay ful zabaven

 

Ma za tiste 3 tedne zajebancije in grindanja nove opreme pa je bla kul :)

Ma men so čist zajebali ta sistem da ti novi gear izboljša rotacijo in vse pri delanju trikov. Potem neha to bit skill based. Pa tud celoten pristop trikov mi je čist preveč arkaden, pustijo ti samo te fiksne določene rotacije in to je to. Vsak rodeo je 360 in vsak double rodeo je 720 in nič vmes. Ali boš pristal pa je odvisno od tvojega geara. Je pa blo zabavno kot si reku tiste 3 tedne :D. Je pa Shredders zapolnil to luknjo za snowboard in Session za skejtanje.

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 17 urami:

Ollija mors jemat kot platformer. So leveli, vsak level ma zacetek pa konec, vmes nardis tiste tri objective, da vsak level completas 100% in gres dalje

 

Nabiranje high scorea je cist postranskega pomena in razen, ce se zelis kosat s svetovnimi rekordi v vsakem levelu, se ne splaca grindat tock. Je pa fun, ce ti uspe skos cel level chainat trike skupi :)

 

Pa se enkrat jo bom omenu - folku, ki se dopade gorsko kolesarjenje in chainanje trikov na kolesu kot v starih cajtih THPSja na skejtu, ubavite Descenders. Cudovit spil :)

 

Mogoče to. Omenjali ste neko navezavo na THPS, pa sem mogoče malo preveč dobesedno vzel... Meni tudi kontrolni sistem ni všeč in daleč od tega, da je podoben THPS. Ok, kul špilčič, k je bil ravno djabe in mogoče nekoč dobi malo več časa, trenutno me je pa pustil zelo hladnega in sem rahlo razočaran. Zgolj zaradi mehanike.:no:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

a marvel snap še kdo kej obrača? zadnji patch je kr dobro pretresel meto in je dosti bolj raznovrstna. 

 

pred kratkim sem odklenu cel pool 3. sem šel zdej pogledat račune, do danes sem porabu 180€. od tega je 55€ za season pass (11€ na mesec), ene 10€ je direktno za neke mini bundle, ostalo pa je za gold (večino sem porabil na dveh večjih bundlih, kupil sem dva skina). razen season passov verjetno ne bom več neki zapravljal, razen, če bo res kakšen omega hud deal (neki bo sicer z deadpoolom soon). 

 

igrica je res huda, je pa nadležno, da moraš vsak dan igrat, da nardiš dailyi misije, če ne res sam zgubljaš value in si bremzaš kolekcijo. zaenkrat je plan, da v token shopu zaklenem galactusa. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...