Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2023]


Priporočeni prispevki

Vse_je_najslabse reče pred 13 urami:

Lihkar sem pušnu čez 100k soulsov v bloodborne ng+ in me malo peče ritka, a mi lahko napišete vaše rekorde, če se spomnete, da se malo potolažim?

 

Cca 162 jurjev, par dni nazaj v Nightmare frontier, pri Amigdali. Ampak se ne sekiram, se mi zdi, da nabiram soulse k regrat po fejst dežni noči in s pasjim urinom fajn poscani livadi. Sem rekel, grem do platine, ko mi ravno tako malo manjka do le-te. Pa še tako lahko je zdaj, ko si že v startu nahajpan pa oborožen ko predator med opicami..:ninja:

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 6 urami:

a marvel snap še kdo kej obrača? zadnji patch je kr dobro pretresel meto in je dosti bolj raznovrstna. 

 

pred kratkim sem odklenu cel pool 3. sem šel zdej pogledat račune, do danes sem porabu 180€. od tega je 55€ za season pass (11€ na mesec), ene 10€ je direktno za neke mini bundle, ostalo pa je za gold (večino sem porabil na dveh večjih bundlih, kupil sem dva skina). razen season passov verjetno ne bom več neki zapravljal, razen, če bo res kakšen omega hud deal (neki bo sicer z deadpoolom soon). 

 

igrica je res huda, je pa nadležno, da moraš vsak dan igrat, da nardiš dailyi misije, če ne res sam zgubljaš value in si bremzaš kolekcijo. zaenkrat je plan, da v token shopu zaklenem galactusa. 

Evo jaz igram redno, dal sem 0€ v špil, bi pa rabil razlago določenih stvari ... Ne razumem čist tole ko si napisal, da če ne delaš daily misije, da zgubljaš value? Zakaj bi zgubljal value?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 9 urami:

Evo jaz igram redno, dal sem 0€ v špil, bi pa rabil razlago določenih stvari ... Ne razumem čist tole ko si napisal, da če ne delaš daily misije, da zgubljaš value? Zakaj bi zgubljal value?

meni je bolj zabavno igrat najboljše decke, istočasno pa ne maram igrat samo enega decka, tako da mi je važno, da mam vse oz. čim več kart. tko da je pač treba grindat maximalno, vsak daily, ki ga zgrešiš, je pač gone forever. 

 

mi je blo pa všeč v p2 in na začetku p3, ko si prisiljen nardit sam deck - poleg tega te pa še matchmaka s takimi, ki morajo kaj sami prilagodit. ampak na tej stopnji (oziroma od pool 3 naprej, sploh, ko si malo globje) igraš pa samo proti top tier deckom, tako da se ta čar malo izgubi. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Legend of Dragoon: Evo pa sem zalaufal prvo PS1 klasiko na PS5 da vidim zakva folk hoče remake te igre. Sam fak res škoda ker niso naredil bolj advanced emulatorja da bi se dal pospešit igro ker je res dolgčas čakat prehode med bojem in raziskovanjem in to do te mere da sem se ob 2h zjutraj zbudil na kavču z joypadom v rokah... :rofl: Zaenkrat mi igra ni bila dobesedno nič posebnega bom pa vseeno malo še vztrajal ampak tovrstne igre je men res muka igrat leta 2023... 

 

Gimme Vagrant story raje!

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

sej je bil narejen reboot + od istega modela nov IP (mislm da Crimson Dragoon)

 

in oboje je blo zanič

 

zadnji dober Dragoon je bil na prvem Xboxu

 

To ni isto ;) Legend of Dragoon je klasični JRPG by Japan Studio. 

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Atomic Heart ,.. pa sprobal sem Overwatch 2 in MW this mmotype na PCju ,.. kr letijo te špili,..Potem inštaliral MW1 (PS4 verzija) ki lepo dela 120hz na PS5,.. in mi je nekako bolj simpatičen MP od MW2,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

nardil prolog in prva dva questa Hogwards Legacy in se vrnil v Hitman Freelancerja. zame je to vrhunec serije, zadeva je hudo zasvoljiva, adrenalin sopa. trenutno sem level 49, pocasi (se) pripravljam teren za hard mode. ce mi je blo na zacetku vazno le, da shendlam vseh 18 map brez crkota, zdaj pilim (omiljene) mape - zeeeelo redko sem naletel, da se je dolocena tarca ponovila - z vsemi dodatnimi in prestige objectivsi. ce ta serija ni nardila najboljsi evolve v igrah. 

Povezava do prispevka

Evo končno preigral God of War Ragnarok, super gameplay, grafično impresiven, se mi zdi, da je malce slabo izkoristu lore, ki ga je imel na razpolago. Na nekatera vprašanja iz prejšnjega dela nisem zares dobil pravih odgovorov, izgleda kot da so kej rezali ven iz špila. Mičkn razočaran, samo vseeno vredno denarja, razen zgodbe je presegu prejšnji God of War na vseh področjih

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

Days Gone

9/10

former-days-gone-director-teams-with-pla

Končno prva Zombie igra, kot sem si jih predstavljal od začetka Zombie TWD norije (če pozabimo na Dead by daylight, ki tudi pride blizu). Vedno do sedaj, so zombie igre bile empty scavenger simulator, saj so v prazen svet dodali zombije in dve slabi misiji, par orožij in tojto.

 

Devi te igre so to prepoznali in po mojem mnenju razrešili skoraj vse stvari, ki so me pri teh igrah do sedaj težile.

 

Pa gremo na pljuske in minice:

+ glavni feature te igre je zgodba in ta zgodba NI preveč cheesy, kar se navadno zgodi v takšnih igrah in je lepo zaokrožena. VA je izvrsten, animacije so super, lifelike. Igra je zelo heavy na zgodbi in cutscenih, kar mislim, da je za open world zombie igro nujno, drugače postane dolgočasna po drugi zraidani hiši.

+ Reuse objektov je minimalen in različne hiše/okolice izgledajo raznoliko.

+ Dolžina igre je preko 50 ur, kljub ogromni količini kvalitetnih cutscenov.

+ UI in craftanje je narejeno na način, ki je zelo intuitiven in ni prezakomplicirano.

+ Med igranjem je občutiti steady power creep pri orožjih, kar je zelo zadovoljivo.

+ Zombiji so mnogo boljše zasnovani in premišljeni kot pri TWD seriji. Ubijejo jih iste stvari kot nas (torej mučkanje možgančkov ni potrebno). Jedo jagode in zelenjavo, ko ni mesa (torej niso perpetual machine). Konstantno se razvijajo, tako da držijo tempo s teboj skozi igro. Night/day cikel je dobro naštudiran.

+ Tehnično je shranjevanje super rešeno. Buggov nisem zasledil skozi celo igro kar je zelo pohvalno za tako kompleksen produkt.

+ Igro je več kot očitno portal na PC nekdo, ki dejansko igra grafično zahtevne igre na PCju. Kaj s tem mislim je sledeče. Ko greš v graphics menu medtem ko igro pavziraš, se v backgroundu vidi kakšen  effect na grafičko ima vsak setting. Čeprav je igra pavzirana, se še vseeno renderira real-time. Poleg tega konstantno vidiš zraven v meniju trenutni RAM usage, GPU utilization, CPU pa moreš skočit na MSI afterburner. Tako sem zelo hitro lahko nastavil svoje settinge in nisem rabil pol ure trial/error procedure. Igra je tekla tekoče.

+ Igra izgleda dobro.

+ V igri se voziš z motorjem, ki si ga tudi upgrejdaš. Sama fizika med vožjo je dobro sprogramirana in ima kar proper feel in ne arkadno.

+ Ubijanje hord je zelo zabavno in zahtevno. Na koncu ti igra da kot zadnji optional quest, da uničiš vse horde na mapi za tiste igralce, ki iščejo več in je to edini questline, ki ga nisem pripeljal do 100%. Pri temu moreš imeti dober awarenes okolice in izrabiti raznolike gadgete, ki jih igra ponuja. Ne deluje samo "one gun and run tactic".

+ Fast travel mehanika je pogojena da imaš dovolj goriva, torej je iskanje le tega sploh na začetku kar pomembno. K sreči pumpe še vedno delajo brez elektrike xD

 

- Zaradi tega, ker ti pogosto igra krade kamero, se ne more dobro igrati z miško. Ravnotako miška v developmentu ni bila predvidena in bi headshotanje bilo preenostavno in potem raznih abilitijev kot je slowtime ability sploh ne bi imel smisla. Iz tega razloga sem se raje odločil za igranje s kontrolerjem, ki pa je bilo OK. Imel sem nekolikšne težave z weapon wheelom, saj preveč zraste tekom late game.

- Vlamlanje v NERO checkpointe in določeni tracking mehanike postanejo proti koncu igre že dolgočasni. Mislim, da je Witcher imel definitivno bolj raznolike sidequeste.

 

Pa en tip: Igre ni konec, ko padajo imena v nebo. Če parkrat prespiš imaš na voljo še določene misije in dodatne "ending" cutscene.

 

 

10 si ne zasluži predvsem zato, ker mi zgodba ni vzela sape, določeni sidequesti bi lahko bili bolj raznoliki, čeprav so way ahead napram ostalim igram tega tipa. In pa manjše tehnikalije, ki se jih trenutno več ne spomnim. Me je držala do konca, in bi rad še. A na žalost so se SJWji spravili nad direktorja in ga obtožili, da je main character svojo ženo gledal v rit preveč med dvema cutscenoma in ga je Sony odpustil. Dvojice ne bo, čeprav jo prva igra nakazuje.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sfiniširan Mafia: Definitive Edition

 

Zelo se opazi, da je to remake špila iz 2002. Cinematičnost je vedno imel, vzdušje top, samo same misije so ble pa povečinoma dolgočasne in/ali prekratke in to drži še zdej. Vidi se kok smo napredovali od takrat in me ni dovolj navdušilo, da bi nabavil Mafia 2 in 3, ki sta trenutno znižana. Nisem še nikoli igral.

 

Tok je enih likov not, ki so komaj del zgodbe, bi si mislil, da bodo dodali še kako misijo al pa bl razširil interakcijo, ampak ni blo ne. Škoda.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

Sfiniširan Mafia: Definitive Edition

 

Zelo se opazi, da je to remake špila iz 2002. Cinematičnost je vedno imel, vzdušje top, samo same misije so ble pa povečinoma dolgočasne in/ali prekratke in to drži še zdej. Vidi se kok smo napredovali od takrat in me ni dovolj navdušilo, da bi nabavil Mafia 2 in 3, ki sta trenutno znižana. Nisem še nikoli igral.

 

Tok je enih likov not, ki so komaj del zgodbe, bi si mislil, da bodo dodali še kako misijo al pa bl razširil interakcijo, ampak ni blo ne. Škoda.

Te je jebal tist airplane mission k ga moreš streljat?

Povezava do prispevka

mislm da razen ene smrti zarad granate nism enkrat umrl/ponavljal česarkoli

 

mam še zmer original za PC doma, samo I guess mi taki špili niso nič posebnega več. Še najbolj sem užival tam kjer si se rabil skrivat, pa še tega je itak mal. Mogoče grem spet Hitmana igrat

Povezava do prispevka

Lol svaka cast js sm mogu reloadat prejsnji save ker mi je neki zaglitchal ta mission in je čas poteku tok hitro da nism uspel unicit letala. Drugače pa to so valda zastareli spili. Za moje pojme se splača 2ko zarad storyja. 3ka je bolj nek cheap ass gta kot mafia.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Dokončal Spidermana, lustna igracka, vsec mi je. Naredil nekaj side contenta, vecinoma pa fural main quest in skakal po mestu.

 

4 ure nazaj sem zaštartal Elden Ring, rad bi prišo do polovice, da imam pol za DLC, če bo. V štirih urah sem se zajebaval po Limgravu in Peninsuli, zdaj pa zakorakal v Stormveil.

Tale igra je res neverjetna. Na začetku sem bil preprican, da se mi ne bo dalo iz nule začet, ampak evo, požrla me je spet

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...