Skoči na vsebino

[multi] Avatar: Frontiers of Pandora


gojc

Priporočeni prispevki

quaritchhemissileswarhf.gif

 

Kaj to špilamo kot neki hipurji namesto superiorne človeške master race WTF ?!

 

Čist neironično mi sicer izgleda super tole drgač :D

Tud filmi so mi dejansko všeč :ninja: Sej zgodba je res klišejska ampak vizualno in sam svet Pandore ter tehnologija so mi pa carski :wub:

Povezava do prispevka

Drugi del gledat v 3d je bil men vizuelno/slušno najboljša izkušnja vseh časov v kinu. Budget teh filmov mora bit nenormalen... Tole zgleda pa jebeno dobro za Ubi špil. Sam kaj ko se verjetno igra ko Far Cry... Bo definitivno za probat ko pride na PS+ extra če bodo takrat še Ubi klasike not.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Drugi del gledat v 3d je bil men vizuelno/slušno najboljša izkušnja vseh časov v kinu. Budget teh filmov mora bit nenormalen... Tole zgleda pa jebeno dobro za Ubi špil. Sam kaj ko se verjetno igra ko Far Cry... Bo definitivno za probat ko pride na PS+ extra če bodo takrat še Ubi klasike not.

Pojdi gledat Across the Spiderverse, dokler je še v kinu za pravtako audio/visual masterpiece

 

jaz ga grem kmalu drugič gledat

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

dobr to itak, čeprou iz nekega čudnega razloga so Bioware še vedno hypani na Mn3njalniku, kao da je Dragon Age Inquisition bil eden izmed GOTY naslovov pa da so komaj čakali Mass Effect Andromedo

 

bolj mi je smešno, da so šli par ur pred Rockstar fuknt vn nek bedn teaser, namesto da bi raje malo počakali pa vrgli ven malo bolj orenk trailer. Jaz sem videl Dragon Age Dreadwolf teaser na tiktoku :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...