Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2023]


Priporočeni prispevki

manjkajo mi se Inner bossi na No Kuro charm/Demon bell, tko da kolnem ze ob Gaunletsih, ker na nobenem save fileu nimam aktivnega run-a, kjer bi bili Inner bossi odklenjeni. ker so v Reflections in Gauntlets boss statsi fiksni, ne glede na tvoj level oz AP, te dobesedno vecina bosses lahko one shota, njim pa se posture in vitality dvigata milimetersko ob nenehnem atakiranju. fakin jebeno. 
Inner Genichiro down, two to go

 

7948156A-4CB8-403C-9627-1A58557DBA36.thumb.jpeg.490e43d6fe2d06f2d8c9dca782f691f0.jpeg

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vrnil sem se v Lords of the Fallen. Prvič sem samo probal ene 3 urce. Zdaj sem proper padel notri.

30fps @ 720p mi bo totalno sfukalo oči, sam moram reči, da me je power fantasy totalno hooknil.

Bojevanje je malo preveč floaty in euorjank, ampak lootanje vedno boljše opreme in delanje paštete iz sovražnikov, ki so se par ur prej zdeli nefer, je res addictive af. :D

 

Art stil mi je res badass za popizdit. Komaj čakam reboot.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Vrnil sem se v Lords of the Fallen. Prvič sem samo probal ene 3 urce. Zdaj sem proper padel notri.

30fps @ 720p mi bo totalno sfukalo oči, sam moram reči, da me je power fantasy totalno hooknil.

Bojevanje je malo preveč floaty in euorjank, ampak lootanje vedno boljše opreme in delanje paštete iz sovražnikov, ki so se par ur prej zdeli nefer, je res addictive af. :D

 

Art stil mi je res badass za popizdit. Komaj čakam reboot.

 

kerga si izbral?

Povezava do prispevka

Yeeeaa, če neka igra ni taka kot mora bit po nekaj mesecih po izidu, potem je to še vedno nedokončana verzija špila (tko kot Cyberpunk)

 

tud veleopevani Diablo 3: Reaper of Souls ni lih na nivoju Diablo 2, pa je popravil dosti stvari

 

iz Blizzarda je šlo tok velik imen, da to sploh ni več isti studio, Activision določa nekatere stvari, ki morajo biti v špilu in to zjebe vse skupaj

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Če neka igri ni taka kot mora bit takoj ob izidu, je sranje. To je to.

 

Ti nisi igral MH Rise ob izidu na Switchu, kajne? :D 

 

Resda je špil izšel v polnem Covid navalu, tako da so res imeli težave, ampak so ga dobesedno izdali s porezano zadnjo tretjino igre. No shame.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Lepo, sem kar bil negativno presenečen, da je toliko folka sploh igralo Diablo IV. Blizzard si ne zasluži tega denarja

Bila je dost velika suša. Nekateri nimamo switcha, da bi igrali Zeldo.

On topic. Po doživljam lansko poletje na krasu, ko smo čakali na dež.

https://traxion.gg/wp-content/uploads/2023/02/srs9_1.jpg

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

@tomazekA Lords of the Fallen si kdaj probal? Mogoče bi ti znala biti kul.

Jaz sem nabavil GOTY verzijo za 6 dolarjev, ko je bilo znižanje in moram reči, da mi je res kul discount souls experience. :D

 

A ni v PS+ bil free? Sem že šel cekirat zadnjič, ko si pohvalil igro in jaz seveda nimam, ker nimam več PS+. Imam pa igro v mislih... Bom pogledal ceno ali pa počakal na prvo akcijo in ziher nabavil za ta denar. 

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Končal Aeterno Noctis.
 

Sicer špilal na pussy težavnosti (=kasneje dodana, “normal” težavnost). “Hard” (prvotna) težavnost ne spremeni samo hitpointe sovragov, ampak tudi ploščadenje, puzle, itd.

 

Moram reči, da mi je špil med najboljšimi metroidvaniami in vsekakor precej boljši, kot pa bi človek sodil po ocenah. Ajde, HK še zmeraj kraljuje (kot celota, setting, art,…), medtem ko bi se med AE in drugimi (oba Orija, Ender Lilies, Blasphemous, Messenger,…) težko odločil. Če bi se moral odločiti, bi celo rekel, da mi je (če spregledam par malenkosti) nad naštetimi.

 

Plusi:

- zelo hud in smooth traversal/ploščadenje (Celeste alike)

- na trenutke res lep art / splošna podoba špila

- soundtrack

- (mogoče pre)ogromen svet


Minusi:

- pri nekaterih bossih se čisto preveč dogaja

- ene par nenadnih skokov v težavnosti, po drugi strani pa določen upgradean weapon čisto trivializira zadnjih nekaj bossov

- malo na preredko postavljeni teleporti (odvečen backtracking)

- gadna mapa na splošno (ni zložena skupaj ampak ima vmes ogromne črnine, kar oteži premikanje/iskanje)

Povezava do prispevka

jaz bi pa rekel, da ni blo nekega unifying naslova, ki bi ga večina igrala

bi rekel da je prišlo ful različnih naslovov (od SF6 do Diabla 4) pa dost nekih remakov, da ne more lih bit neka močna debata, ne vem zakaj bi se o Viewfinderju ali pa o Zeldi pogovarjali, ker je tam najbolj fajn samo igrat in odkrivat

 

taglavni letošnji naslovi pa še prihajajo (Starfield, Baldur's Gate 3, Armoured Core 6)

Povezava do prispevka

Ma jaz pa imam 10 want-to-try igračk na seznamu, pa indijev sploh še nisem prečesal :( . Je pa dosti rimejkov gor (DS, System Shock, Resi 4 - slednjo sem že) ... mislim pa, da bo na koncu leta vsaj ene 20-30 dobrih igračk, ko se bodo prišteli indijančki in garažne igre. 

Povezava do prispevka

2023 igračke, ki sem jih igral ali obrnil

- Metroid Primer Remaster

- Resident Evil 4 Remake

- Dredge

- Bramble: The mountain king

- Street Fighter 6

- Dead Space Remake

- Humanity

- Rogue Legacy 2

 

2023 igračke, ki jih imam doma, pa jih še nisem igral ali obrnil

- Zelda TOTK

 

2023 igračke, ki bi jih rad sprobal, ampak čakam na deal

- Aliens: Dark Descent

- Remnant 2

 -We Love Katamari REROLL

- Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

 

2023 igračke, kjer čakam na retail PS5 release (ali da se DEVom prikaže Marija in umaknejo always online)

- Diablo 4

- Amnesia: The Bunker

- System Shock R

- Hi-Fi Rush (kar sanjaj sinko debelinko)

- Persona 4 Golden

- Balders Gate 3

- Pizza Tower

 

Ne vem uporabnik @tomazek, meni se zdi brutalno leto

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...