Skoči na vsebino

Starfield (Xbox, PC)


Priporočeni prispevki

Ethan reče pred 8 urami:

Mah… do 7/2025 imam Gamepass… Takrat če bi še kdo imel voljo igrat brez Gamepass-a bo igra že itak za 9,99€. 😂😂

 

Drugače pa jaz ne vzamem upgrade… Za pet dni razlike me boli ….  😉

To je potem boljše za tebe. Jaz, ki že eno leto nimam gamepass-a, pa je boljše, da vzamem original vsake toliko časa. 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 20 minutami:

Jaz sem boomer. Razložite mi kaj je game pass? Naročnina?

 

Jaz tudi, ampak to slučajno vem :D

 

Microsoftova naročnina na service, nekaj podobnega kot PS+ pri Sony. Pač lahko dobiš tudi za male pare, če kupuješ v nekih tujih državah za svoj Microsoft račun... 

 

Netflix, Disney+, HBO... za igrice. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 33 minutami:

Jaz sem boomer. Razložite mi kaj je game pass? Naročnina?

 

Jezus Marija mati mila, pod katerim kamnom pa ti živiš :D:D 

 

Tako kot so ostali povedali, Microsoft želi postati Netflix za igrice, in to je točno to. Skoraj 500 špilov za 15 € mesečne naročnine, dostikrat so deali da je cena naročnine še nižja. Ker želi Microsoft zelo agresivno tržiti to storitev, lahko z Game passom igraš day 1 vse Microsoftove, Bethesdine, kmalu tudi Activision-Blizzard igrice. Sony ima podobno storitev, PS Plus Extra. Nima tako brutalnih ekskluziv, ampak je pa gor vseeno ekstremno veliko fenomenalnih špilov.

 

Obe storitvi sta izjemen value for money, sploh od Microsofta bo neverjeten deal, če bodo nekoč začeli delati dobre ekskluzive. 

Povezava do prispevka

Sem pogledal samo par minut posnetkov ampak tole "več kot 1000 svetov" verjetno pomeni da je vse zgenerirano? 

 

To mora bit res petarda od igrice da se mi bo dalo igrat, če bo vse povprečno in bo edini hype da UAU VSAK iMA SVOJ PLANET potem fuck off.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

Sem pogledal samo par minut posnetkov ampak tole "več kot 1000 svetov" verjetno pomeni da je vse zgenerirano? 

 

To mora bit res petarda od igrice da se mi bo dalo igrat, če bo vse povprečno in bo edini hype da UAU VSAK iMA SVOJ PLANET potem fuck off.

 
 
 

Ja, ogromno je random zgeneriranega materiala, nekaj pa je custom. Plus tega je baje ogromno custom contenta na random zgeneriranem terenu. Vse živali bi naj recimo ročno pregledali/popravili, ne bi samo spustili skozi generator in kaj pride pride a la No Man's Sky

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Fajn video, tako na hitrco, kaj se lahko pričakuje od špila. Vsaj meni se je zdel 101 informativen, ker nisem preveč sledil, kakšen bo sploh špil. (Lol, v bistvu je bil to moj prvi video, ki sem ga pogledal o igri, vključno s trailerji. Je bil že zadnji čas, da pogledam, kaj sem preorderal že pred časom :D).  Se pa veselim predvsem grajenja baz in kostumiziranja vesoljskih ladij. 

 

 

še en kul video:

 

sem kar precej nahajpan :) Crafting in zbiranje surovin spominja na No Man's Sky. Mi je pa kul, da boš lahko sestavljal posadko za svoj space ship.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Zanimiva bodica od Eurogamerja pri razlagi, zakaj bo njihov opis Starfielda prišel kasneje (MS / Bethsda jim niso dali kopije):

 

Navedek

Ultimately, delaying Eurogamer's access to Starfield means a delay to you reading our verdict. It also means our score will join the industry's critical consensus at a later point, after outlets that were initially picked by Bethesda. 

https://www.eurogamer.net/eurogamer-and-bethesda-starfield

 

Tale špil je tko res že malo kritičen za Phila (po drugi strani pa čisto nič za MS, bolijo jih kurci za ta drobiž), tako da me prav zanima, kaki bolj ali manj subtilni pritiski zdele pokajo na opisovalce in njihove lastnike.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...