Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Kolega, me je pred 10 leti zajebaval, da igram igrice, se je kasneje navucil na dark soulse, bloodborne, deamon souls vse je preigral.. pol je zacel sekiro in ga celo obrnil!!! Seveda to je trajalo.....

 

Pa sem si rekel zdaj si zasluzi, da mu za RD dam ER in tip mi cez cas rece: Ma ves da mi ni tako dobra igra O_O

 

Pomoje je ta open world dvorezni mec.. dosti je stvari ampak trpi kvaliteta.. pa lahko je overwhelming

 

Ne vem

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je nekaj fishy tle ko berem korespodenco devov s communityem. Sneaky sneaky polaci. Počakam s prednaročilom do DF rivjuja, če bo danes. Če je igra dobra, bodi transparenten in dvigni embargo prej. Ni to indikator, da bo fail, ampak bom pa rabil konzolni gameplay in analizo kako teče in izgleda.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 36 minutami:

Meni je nekaj fishy tle ko berem korespodenco devov s communityem. Sneaky sneaky polaci. Počakam s prednaročilom do DF rivjuja, če bo danes. Če je igra dobra, bodi transparenten in dvigni embargo prej. Ni to indikator, da bo fail, ampak bom pa rabil konzolni gameplay in analizo kako teče in izgleda.

 

Zato si pa poglej ta video ki pokaže kar nekaj glitchev in stvari ki kažejo da bi igra rabila še kar nekaj časa poliranja. 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 minutami:

Sej tud Witcher 3 izid je bil katastrofalen, če smo iskreno. Pa še folk se je pritoževal, da je grafika veliko slabša kot so obljubljali.

 

 

Katastrofalen? Razen težav z fps dropi se ne spomnim dobesedno ničesar hujšega pa še to je bilo omejeno na Novigrad in močvirje. Ima pa BG3 veliko več težav če smo pošteni tudi zdej po več večjih patchih in 8 hotfixih.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

en članek iz 2020, ki se spominja kako je bilo - https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-bugs-issues-witcher-3/

 

recimo tole kar je na začetku videja SE V NEXT GEN VERZIJA SPET DOGAJA. To je blo fixan vmes :D

 

 

Who the FUCK cares about Master race gaming kle? :rofl: Ob izidu smo imel še PS4 reaktivce in igra je laufala na njih razen prej omenjenih težav super. Pa takrat tud SSDja še nisem imel v konzoli ker sem ga kupil šele zarad FFXV

Povezava do prispevka

ja sej men je tud bil hud špil

 

ampak buggy je bil pa vseeno in šele kak mesec kasneje je bil dosti bolj spoliran, prej si imel t-poses med bitkami, konja k se ti spawna na strehah, Princess ki pade skozi mapo in je treba reloadat, nekateri dialogom ni delal sound, ..

 

pa to da je folku metalo ven po sekvenci ko prvič prideš v Skellige

 

lahko je bit pameten zdej v 2023, samo v 2015 je blo pa takoj po izidu dost stvari narobe z W3

Povezava do prispevka

Witcher 3 ob izzidu je bil crap, ampak so pofixali relativno hitro. Ni to niti približno Cyberpunk level debakla.

 

Mene pri Lords skrbi upscale na plejki. Kot sem rekel gor nekje, performance in bugi se fixajo. Če pa igra izgleda grdo in blurry na konzolah, to je večji problem. Lahko, da bo noro dobro, ampak navadno, ko dan pred izzidom nimaš pojma kako bo izgledala na sistemu, se zacnejo pojavljat rdece zastavice.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 21 minutami:

Witcher 3 ob izzidu je bil crap, ampak so pofixali relativno hitro. Ni to niti približno Cyberpunk level debakla.

 

 

Ma ja, tak debakel ni blo, vem pa za ljudi, ki so šli v Witcher 3 zaradi hypa in niso dokončali White Orchard, ker je bilo preveč bugov (ajd, eni so kasneje igrali, ampak to da kupiš špil in je dost bolj broken kot karkoli drugega kar so igrali je kar črna pika)

 

Torej, kar sem se od tega naučil, nobene igre igrati Day One. Od takrat se tega kar držim, ker vem kako je developerjem dandanes, za večino drži, da niso sami krivi, da je špil prehitro izdan.

Povezava do prispevka

Saj danes bodo prvi revjuji. 

 

Kot že rečeno, če bom slučajno igral (sicer močno dvomim, ampak se še odločam), bom poročal kako se mi zdi na prvo žogico oz. na prvo lampico :D 

 

Kar se bugov tiče... CP77 je po patchu v2.01 v slabšem stanju kot v2.00. (Določeni) Skilli ne delajo, meni je menjalo legendary monowire s plavim monowire, en kup trofijev ne popne, eni drugi popnejo pa ne bi smeli... tako da je za počakat še kak hotfix tega, kar je zadnji patch zjebal. 

 

 

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 15 minutami:

Saj danes bodo prvi revjuji. 

 

Kot že rečeno, če bom slučajno igral (sicer močno dvomim, ampak se še odločam), bom poročal kako se mi zdi na prvo žogico oz. na prvo lampico :D 

 

Kar se bugov tiče... CP77 je po patchu v2.01 v slabšem stanju kot v2.00. (Določeni) Skilli ne delajo, meni je menjalo legendary monowire s plavim monowire, en kup trofijev ne popne, eni drugi popnejo pa ne bi smeli... tako da je za počakat še kak hotfix tega, kar je zadnji patch zjebal. 

 

 

 

 

haha jaz vceraj spet mal igral, in uporabljam mantis blades, grem v akcijo, tepem se, 14x vsekam po enemiju, še kar živi, nič mi ni jasno. Grem v inventory, mantis blades zeleni namesto tier 4 :D 

 

No zdaj vsaj vem, da nisem zmešan in slucajno zamenjal

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 30 minutami:

Ma ja, tak debakel ni blo, vem pa za ljudi, ki so šli v Witcher 3 zaradi hypa in niso dokončali White Orchard, ker je bilo preveč bugov (ajd, eni so kasneje igrali, ampak to da kupiš špil in je dost bolj broken kot karkoli drugega kar so igrali je kar črna pika)

 

Torej, kar sem se od tega naučil, nobene igre igrati Day One. Od takrat se tega kar držim, ker vem kako je developerjem dandanes, za večino drži, da niso sami krivi, da je špil prehitro izdan.

 

Sej verjamem ampak sem prepričan da ste to igral na PCju če ste imel take težave. Takrat smo imel mislim da še ločen forum konzolec/PC in se res ne spomnim da bi kdo jamral glede česa drugega kot fpsjev v Novigradu in močvirju, butastemu roachu ki se je zatikal v vse možno ter absurdnih nalagalnih časih.

Povezava do prispevka

pa mel ste 30fps, to je verjetno pomagal, da je blo bolj stabilno

 

men je najbolj bedno kokrat je ven metalo v Skelligu, kjer sem sicer kar užival

 

tko da valda, moj drugi in tretji run sem veliko bolj užival, ker ni blo več tok buggy pa ker sem sprobaval pri nekaterih questih, če se da najti kako alternativno rešitev, verjetno je tist z Volkodlakom v Skelligu najbolj razdelan quest, ker če samo slediš markerjem lahko fališ en zelo pomemben dialog =) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...