Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Jaz sem igral samo 15 minut in tukaj nisem še nič opazil. Samo ne poslušat mene, ker sem res fukjen glede teh zadev in me načeloma nikoli ne motijo, če niso res konstantne. Ko igram na PC mi včasih kaka igra šteka čez čas, če večkrat grem z Windows tipko ven in na forum ipd... Pa sploh ne vgasnem dokler res totalno ne šteka non stop, da ni igralno :D V BG3 mi včasih miška dela preskoke po par cm preden pomislim, da bi mogoče le zaprl in restartal. Tudi Witcher 3 sem preigral z DLC-ji v 4K kjer je veliko krat stekalo full, ampak mi je blo tak lepo v 4K,da nisem htel menjat :)

 

Moral sem vgasnit potem, ker mam za porihtati par zadev in bom kasneje prav pozoren na te zadeve pa vam javim zvečer. Če bo res hudo, bom počakal še na kak patch in nadaljeval samo BG3. Če mi bo znosno pa bom kombiniral obe. Igre itak ne bom prodal naprej lep čas. Ko jo obrnem, jo v posojo dobi ke_fir, potem pa grem jaz drug build skozi... Tak je vsaj plan. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 39 minutami:

Folk ful pretirava pri ER. Šur, igra ima pop-in in 50-60fps fluktuacije v open world, pri bossih je pa smooth 60.

 

Ampak le, če igraš PS5 verzijo, PS4 verzija je 60fps skozi cel špil in v nobeni varianti nima debilnih nepričakovanih frame dropov, zarad kerih bi umrl ali nekaj.

 

Najmanj polished FROM content je proti tem kot TLOU2 Vs Cyberpunk 1.0.

Dejansko sem pomislil, da bi probal isto pri LOTF. A imaš na voljo PS4 verzijo (če sploh obstaja), če kupiš PS5 varianto?

Povezava do prispevka

Vpričo te laughable katastrofe, respect korejcem za Lies of P.


Niso se kurčili kolk devov imajo in koliko let so razvijali.

Dali so ven demo mesece pred izzidom.

Niso imeli brutalen review embargo.

Igra dejansko dela, in ne samo dela, laufa perfektno.


Včasih pozabiš kako to izgleda, ko firma dejansko izda igro in dela iz prve, noro.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

@tomazekDej plz preveri, če se da downloadati PS4 verzijo (nimam pojma ali obstaja).

 

Lahko pol pogledam (če bom sploh vedel kje naj to pogledam), ampak mene ni nič vprašalo po tem, ko sem vstavil plošček. Nimam pojma kako to deluje pri "ploščkovnih" verzijah iger, samo v digitalnih sem videl do zdaj možnosti izbire in izkoristil samo pri ER.

 

ke_kit reče pred 8 minutami:

Torej ne obstaja. Thx.

 

Igra drugače menda obstaja tudi za PS4. Me prav zanima kak performace je potem tam.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Malo sem probal na ps5, sem jo kupil za brata.. jaz bom igral na PC sam nisem se dobil kode ker sem kupil na cdkeys za 40 eur in ocitno dal premalo kesa za day one

 

Meni na performance dela silky smooth, nisem pa se prisel do huba

 

Grafika na performance je pac malo slabsa ampak ok.. igra mi deluje tako, po atmosfeei kot nek Nioh upgrejded.. mislim, da bo za preigrat

 

Tudi premikanje je malo hizreje kot je rekel tomazek.. malo bolj ala nioh

 

Edino ta roll oz doge imas tudi so malenkost prevec dolgi

 

In ta Umbral world mi ni neki, mislim sej je ql.. ma mi gre na kirac da morem se na to razmisljat

Povezava do prispevka

Atmosfera nek deamon world.. dobro je 10x boljse kot Lies of P

 

Evo sem praisel do prvega pravega bossa in me porejpal in sem ugasnil igro, bom nadaljeval na pc

 

Ssm pa zacel z unim klosarjem in ne dela neki dmg :))

 

Pa rejmi malo dropnejo na trenutek tu pa tam.. sam to je luksuz proti bloodborne in ostale igre ki ste jih igrali na 30 fps :))))) mislim, da ni neke panike.. swm pa prebral da je naprej eno potrocje ko malo vec trokira ala blinktown

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...