Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2023]


Priporočeni prispevki

Zadnji šef je narejen tako, da punisha napadalno igro. Iskat luknje po attack sekvencah je možno, sm so tight, in brutalno punisha vsako napako, ni vredno.
 

To, da ne moreš nucat specialk je lame as fuck, orožje sicer lahko prineseš, ni pa to konsistentna zmagovalna strategija.
 

Fora je, da moraš specat za njega, ampak tudi nardit stopnjo dost mlad.

 

Najbolje mi je šlo v prvih poskusih, ko sem samo študiral napade in probal čimdlje preživet, pol pa kup batin v vseh naslednjih poskusih.

 

Na konc sem skapiral, da je uber defenzivna strategija edini konsistentni način, da ga spraviš dost nizko, pol pa sm še eksekucija. Parryat moraš bolj kot Sekiro, pa najpomembnejše, brat in evadat sweepe. Nima spet toliko variacij kot kak ER boss.
 

Težji je od Ishina in Sister Friede, ni pa ne-fer.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Tudi jaz ga še nisem odlomil, imam pa save narejen pri starosti sub-30 pred njim. Ne upam nadaljevat cikla že pol leta, ker prav vem, da me bo razbil, pa z vsakim tednom je slabše, ker bolj pozabim igro :D 

 

Drgač pa me najbolj triggera, ko sem šel na reddit brat mnenja o final bossu in ljudje valda "it's actually not as hard as it might seem", "I didn't think it was too hard" itd. :D 

 

Gojc vem da je obrnil, pa mogoče še kdo na forumu. Jaz bom nekoč tudi, zdaj je igračka na pavzi

 

Uporabnil Buzzkill je tudi pisal da je obrnil.

 

@AMF evo:

 

- Student difficulty is the Sifu easy mode, where you'll face less aggressive enemies with lower health who use basic combos, while you have greater health and will age slower when dying. 

- Disciple is the classic Sifu difficulty, while those who want an even tougher challenge can opt for 

- Master difficulty, which leaves you more vulnerable while enemies demonstrate a higher level of aggression and bosses have new attack patterns to make them less predictable.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 23 urami:

Pac ja to ti lih provim.

zdej sm priletu v nek goblin kamp in sploh ne vem kak se naj lotim.

 

Aha sm ugotovil po parih urah failanja da jih sploh ni treba napadat, ampak samo engageas in je cutscene 😂

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

 Kakšna je?  Soma ali bolj Subnautica?


Čuden tič je ta igra. Ne eno ne drugo; če bi se moral res odločit, potem bi rekel bolj neka omejena Subnautica. 

Igra drugače na polno igra na ekološko noto. Npr. "keeping the ocean clean" mi še zdaj odmeva v glavi, ker vedno reče, ko pobereš kak odpad; pa tudi zgodba o korporaciji, ki uničuje ekosistem itd.. Sicer pa je to logično, ker:

Navedek

Parallel Studio and Quantic Dream are partnering with Surfrider Foundation Europe to support ocean preservation. 


To je pa moj final save (za približno razumevanje dolžine igre):
waves_save.jpg.baa82e816d47b1684cab177c1c617385.jpg

Samo ene stranske misije nisem naredil, tiste ko moraš najti sonde (probes) v votlinah.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Blasphemous

5/10

blasphemous-tua-game-chat-chem-theo-phon

Hollow knight kloniranec, z razliko, da ob smrti ne izgubiš dnarja ampak se ti zmanjša mana bar.

Vsebuje hardcore bat shit crazy krščanski motiv, kjer je na vsakem koraku trpljenje in ponos v trpljenju. Vizualno je igra res hardcore surova.

A na žalost jo ubije to, da so kontrole neponovljive, igra je polna bugov, ikone na mapi so nerazumljive (polovico stvari ni označeno, pa še legende ni). Pač dobra osnova, a zelo slabo sprogramirana.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 urami:


Čuden tič je ta igra. Ne eno ne drugo; če bi se moral res odločit, potem bi rekel bolj neka omejena Subnautica. 

Igra drugače na polno igra na ekološko noto. Npr. "keeping the ocean clean" mi še zdaj odmeva v glavi, ker vedno reče, ko pobereš kak odpad; pa tudi zgodba o korporaciji, ki uničuje ekosistem itd.. Sicer pa je to logično, ker:


To je pa moj final save (za približno razumevanje dolžine igre):
waves_save.jpg.baa82e816d47b1684cab177c1c617385.jpg

Samo ene stranske misije nisem naredil, tiste ko moraš najti sonde (probes) v votlinah.

Wow sem misli, da je 10urc. Hvala za vse info.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
fric reče pred 8 minutami:

Wow sem misli, da je 10urc. Hvala za vse info.


Main Story lahko preigraš v 8 urah. Jaz sem apriori podaljševal, ker sem v prostem času pač plaval okoli, nabiral surovine, čistil odpadke, bluzil itd.  Po eni strani brezveze, ampak sem si vsaj nekaj opreme in primočkov nabildal. Plus to, da ene stranske misije sploh nisem naredil.  ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Nisem vedu a nej začnem AC6, sem se odloču da bom bolj jeseni tko da sem na razprodaji vzel 

 

image.png.3a3087048cd4673016eca92b4ede56ff.png

 

Za PS5. Ta igra je še zmeri fantastična, res mojstrovina ki ni izgubila praktično ničesar kar se tiče vsebine. Vozni model je še vedno vrhunski, premikanje lika mal clunky ampak sej podobno je blo že ob rilisu, PS5 verzija pa zgleda kar spedenana. Edino kar bi imel boljše je strelni model, ampak tudi to je improved z hapticom. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

Nisem vedu a nej začnem AC6, sem se odloču da bom bolj jeseni tko da sem na razprodaji vzel 

 

image.png.3a3087048cd4673016eca92b4ede56ff.png

 

Za PS5. Ta igra je še zmeri fantastična, res mojstrovina ki ni izgubila praktično ničesar kar se tiče vsebine. Vozni model je še vedno vrhunski, premikanje lika mal clunky ampak sej podobno je blo že ob rilisu, PS5 verzija pa zgleda kar spedenana. Edino kar bi imel boljše je strelni model, ampak tudi to je improved z hapticom. 

 

+1 peder brat buraz, špil je fenomenalen,skupi z RDR 2 res vrh Rockstar open worldov, fuck the haters

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Evo, obrnil še Guardians of the Galaxy in ne vem točno kaj si naj mislim.

 

Kar so v nulo zadeli je humor in art celega špila. Oboje zadane lih neko vmesno točko med stripi in filmi. Lepo kot znalcu dobit špil v katerem greš na Knowhere (Cosmo je prisoten kako tretjino špila, woo!) in se tolčeš z zmajem Fin Fang Foom. Kul ideja je tudi, da lahko daješ ostalim Guardianom navodila v boju in pri ugankah, ampak ni pa nič zares naprednega. Kul je da občasno furaš svojo vesoljsko ladjo, ker drugače je večina špila istega. Imaš tudi odločitve, ki večinoma vplivajo na bitke malo pred koncem, niso pa nič posebnega.

 

Je pa zgodba preveč predvidljiva, boj precej švoh (od začetka do konca delaš isto) in dizajn sovražnikov, sploh bossov, še slabši. Manjših bugov je še vedno veliko, grafika tu pa tam trza; predzadnjega bossa sem moral ponavljati od checkpointa, ker ni registriralo, da sem ubil nekoga; občasno iz nekaterih zornih kotov moči ne delujejo.

 

Cel špil ima ogromen potencial, samo je raziskovanje žalostno, boj ne vleče in zgodba hitro izgubi ves zagon. Špil se je začel fajn, potem pa se mi je vleklo vse do konca (20 ur). Ne bi niti rental, če sem iskren, razen če ti je res dolgčas. 

 

Končna ocena: 5 guardianov od 10.

  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Jaz dam Vrtnarjem 7 od 10, večinoma na račun glasbe in pogojno še malo zaradi zajebancije med liki. :) Sem pa tudi kar fan filmov in stripov.  
Vseeno pa ni bila slaba igra. Tak en bolj easy 70-a in 80-a disko party. Plus to, da sem najprej dobil kar en konec na brzino in sem potem igral na novo od zadnjega sejva in dobesedno dobil še celih faking skoraj 10 ur zgodbe! Najbolj všeč mi je bilo zajebavanje med člani druščine, pa free time na vesoljski ladjici (branje sporočil, itd). Sama igralna mehanika pa je res bolj ali manj meh (pač v smislu: prideš na nek planet/območje, počistiš valove sovražnikov, najdeš izhod za nadaljevanje/ ponoviš rutino).  Plus to, da ko enkrat nabildaš ekipo je skorajda prelahko vse skupaj. Popcorn pač. Čeprav je to tudi neke vrste namen igre. 
Nisem pa imel čisto nobenih grafičnih težav, kljub temu da sem igral na betežnem i5 s 1070 grafično (ajde, zgolj v zglednih 1080p, ampak vseeno vse ostalo na max).

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 20 minutami:

Evo, obrnil še Guardians of the Galaxy in ne vem točno kaj si naj mislim.

 

Pa kaj za vraga ti vse igraš hkrati? :D Zelda, AC6, BG3, Guardianse... še kaj maš odprto?

 

Fak, jaz samo enega hkrati zmorem, če ne mi še bolj zamori se vračat. Ajde, če bi špilal še kake Fife ipd. bi šlo kako tekmo vmes... neke velike igre pa nikakor.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...