Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Transparency international drugač

 


Je pa res, da je percepcija korupcije vsaj v delu odraz ne objektivne resničnosti ampak samopodobe. Kot je držalo, ko so koprive v času opozicije navdušeno mahale z ugotovitvami, da je po anketi percepcija korupcije pri nas višja od te v Nigru al kje že.

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 1 uro:

Transparency international drugač

sodeluje v Sloveniji z Mirovnim inštitutom (in nekaterimi drugimi), ker imajo premalo ljudi in so v bistvu samo pisarna.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

En kolega je na hitro neki analiziral članke 24ur/RTV/Necenzurirano vs Nova24/Demokracija etc.

 

Ker je Janševa narativa, da levi mediji bildajo Goloba in objavljajo članke o njem itd.

 

No, resnica je taka, da Janševi mediji objavijo cirka 70 % več člankov o Golobu kot "levi" 

 

Lmao

 

Meni se vedno bolj zdi, da te nove obraze nabildajo razne Demokracije in koprive, ne pa 24ur 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 9 minutami:

Razen če JJ igra 5D chess in je Golob njegov podtaknjenec.

O tem sem že jaz pisal, to bi bil skor 6D move za imet ustavno večino. Rest in rip, če je res, ampak props za izpeljavo.

uredilo bitje SpaWn
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

No, resnica je taka, da Janševi mediji objavijo cirka 70 % več člankov o Golobu kot "levi"

 

...je Golob včeraj lepo povedal na Studio City,- oni (desnosukarji) so me naredili za žrtev, da zdaj lahko jadram na tem valu popularnosti. :)

 

also, nov dan, nov vrhunec. bojda direktno screenshotano iz Možininega računa. :ododava:

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 8 urami:

sodeluje v Sloveniji z Mirovnim inštitutom (in nekaterimi drugimi), ker imajo premalo ljudi in so v bistvu samo pisarna.

 

 

Ko te kritizira Bruselj, joj nimate pojma o pravem stanju pri nas, pridite se prepričati na lastne oči, vljudno vabljeni, ne bomo se skrivali pred vami, častna pionirska.

Ko te kritizira nekdo z očmi pri nas, joj nimate pojma, sploh niste prava organizacija, nimate dovolj ljudi.

 

Premalo ljudi za kaj? Da potujejo po svetu kot cirkus pa raziskujejo državo za državo?

Imajo lokalno izpostavo v Sloveniji za to, tako kot v 100 drugih državah. Tako so organizirani. Kot malo morje drugih.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 urami:

 

...je Golob včeraj lepo povedal na Studio City,- oni (desnosukarji) so me naredili za žrtev, da zdaj lahko jadram na tem valu popularnosti. :)

 

also, nov dan, nov vrhunec. bojda direktno screenshotano iz Možininega računa. :ododava:

 

 

 

Tudi meni povsod piše "jaz"..to je normalno v gmailu..

Povezava do prispevka

 

https://www.mladina.si/213651/jansa-se-posmehuje-golobu-z-basnijo-o-sokolu/

 

Navedek

Najprej smo imeli basen o žabi, namenjeno vojni z domačimi mediji, zdaj imamo basen o sokolu, ki bo premagal goloba na nebu. Ker je sokol ujeda, torej ptica roparica in bliskovit plenilec, moramo biti vrhovnemu basnopiscu za tak natančen samoopis kar hvaležni.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

uredilo bitje Cinder
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...