Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Ronin.si reče pred 19 minutami:

Tisti XP balance patch bo verjetno v 1.1.1 in ne s hotfixi ta teden? 

 

XP balance je že bil.. balance v smislu nerfa :D 

 

Ma patch bo samo povečal density in ne bo tikal XPja... bo pa XP boljši, ker boš več mobov na uro ubijal. It's something.

 

Aja, pa dajte napisat vaše Bnet tage gor, ker če smo samo frendi na psnju ne pomaga nič, moraš prav bit frend na Bnetu, da sploh vidiš kaj kdo dela in da se lahko joinamo.

 

Moj je: Bitsurugi#2597

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 37 minutami:

prvi rip v d2r vceri - zealot lvl 83 je guznu na poti do baala

mel sm amplify dmg na seb in laufam mimo frendovih kostkotov, ki so ravnokar ubil enga extra strong cold enchanted bossa

sam razpackalo me je 

 

back to rogue encampment

 

RIP... 

Men je blo kul s frendom igrat HC (upam da ponoviva kmal), ampak je vztrajal da je vedno vsaj eden ali barb (BO) al pa druid (Oak sage).. Sicer nazadnje sem RIPnil z necricem, ker sem šel sam igrat in sem bil cocky, tko da me je Nihlatak s CE pwnov..

 

Ve2 sta bla ocitn zealot pa summoner.. Se zdi kot dobr ofenzivn kombo, sam imo vseen squishy v prevec situacijah... Tko kot si zdej ripnil, al pa stygian dolli, ipd.. 

 

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 14 urami:

Ve2 sta bla ocitn zealot pa summoner.. Se zdi kot dobr ofenzivn kombo, sam imo vseen squishy v prevec situacijah... Tko kot si zdej ripnil, al pa stygian dolli, ipd.. 

 

jap, to sta nama bla prva characterja in je super za igrat, sploh hc, ko je napol kardio ce si squishy (on je prvic ripnu pr lvl 23 v CS, ko je stal na lord de seis spawn pointu :D)

nov pala je  lvl 35 z 1/2 sigon seta in gremo dalje

sicer mam se eno trap asso ki malo farma lower kurast

drugac pa gre pocasi

Povezava do prispevka

Eh Roga sem se naveličal. Ta zum-zum način igranje twisting blade builda ni zame + prevečkrat mi sploh ne registrira ko pritisnem skill poleg monstra in se ne zgodi nič lol. Do WT4 se je vse topilo pol je šel pa dps iz meni neznanih razlogov dol namesto gor kljub nadgradnjam in boljšim aspectom... Zdej še malo necrota sprobam pol mam pa verjetno dost do naslednje sezone.

Povezava do prispevka

Pejdi farmat zadnjega bosa v seasonal questu, da dobis uni crn hearth ki naredi nelo eksplozijo.. uno je OP.. sam ja vrjetno si ze naredil quest.. te bom jaz invajtal ko bos gor

 

Drugace pa ne vem, msni se rougac zdi res OP.. tle sem 20 levelov nizki igram s 3 in se lahko ubijam elite solo.. dobro predvsem zarati tega crnega heartha.. ampak ko bom dobil boljse orozje, visji lvl in vec paragonov bom res OP

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma sej ta rog build je op sam ne vem zakaj mi tako pogosto ne registrira ko stisnem twisting blade ko stojim dobesedno zraven monstra, dashnem skozi pack in čakam da vse eksplodira in nič :rofl: Nekaj delam narobe očitno lol. Sam skozi WT3 in capstone sem pa cruzal na izi. Itak imam pa rajš ranged combat v Diablo igrah že od nekdaj. Bom rogeca spremenu v Barrage build verjetno.

 

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

kaj ti bo conviction aura? kdo bo delal dmg? tvoj kolega bi moral rerollat enchant/fire sorceress. pol bi pa zeal + conviction aura sekala

 

to je priprava za dreamerja:

 

weapon - hand of justice 

armor - dragon

helm - dream

shield - dream

 

merc (a3 cold):

weapon - hand of justice 

armor - dragon

helm - dream

shield - dream

 

toereticno bi lahko vzel tut a1 merca:

weapon - faith

armor - dragon

helm - dream

 

pac neke take kombinacije

let the farming begin (z mf charom ofc)

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Fak kok zabaven je druid. Ga zdaj prvič igram. Najbolj raznolika klasa do zdaj gladko, rogue morem sam še poskusit. Igram že 4. build zdaj ker jih rad menjam in so res vsi popolnoma drugačni za igrat.

Je pa tud dost odvisn od geara/non-codex aspectov, vsaj ce hocs igrat tornadote.

 

Jaz sem zato rerollal pulverize medota pa je kr zabavno. Ko naberes mobe in zacnes lomastit...

 

https://media.discordapp.net/attachments/861365047132946463/1127624060445139025/pacha-the-emperors-new-groove.gif?width=431&height=440

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 20 minutami:

Je pa tud dost odvisn od geara/non-codex aspectov, vsaj ce hocs igrat tornadote.

 

Jaz sem zato rerollal pulverize medota pa je kr zabavno. Ko naberes mobe in zacnes lomastit...

 

https://media.discordapp.net/attachments/861365047132946463/1127624060445139025/pacha-the-emperors-new-groove.gif?width=431&height=440

Ma ja sam sem celi tier 4 zbiral pravilen gear in aspekte za tornado build tko da sem včeraj ko sem končno pri lv 77 dobil tempest roar sam zamenjal vse in dela v nulo. Prvi world boss 19mil iz prve zaradi barber ringa hahah. Mal se mi je posralo da mam povsod na gearu vsaj 3 pravilne state za tornado build. Pa tud aspecte te ki jih rabim sem vse max roll dobu. Drugače pa sem igral za levelling companion build in ga res trgal, potem landslide s poison creep in do zdaj pulverize do tempest roara. Pulverize je res top build. Me ful spominja na hota barb kar sem igral prej sam da je še boljše ker si res tank.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...