Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

kemik reče pred 1 uro:

Kaj je blo neki govora ob izidu da se ne splača delat side questov ker če hittaš lvl 50 preden končaš kampanjo se ti ne šteje več exp? Jaz sem hittal 50 nekje na sredi act 4 in še vedno dobiva exp, samo za paragone. 

Bolj je blo govora da se ne splača ker rabiš končat story da prideš sploh do tier 3 in 4 kjer so pravi itemi. Plus konja dobiš dokaj pozno v zgodbi in je kar potreben. Drugače absolutno rabiš delat dungeone in side queste da si spraviš renown do konca ker dobiš 20 paragon pik več. Po lv 50 pa je itak samo to pomembno. Tko da si zaradi tega potem praktično ves čas kot da bi bil 5lv višji.

Povezava do prispevka

dokler ne koncas story ne mores v tier 3.. ne IZPLACA se ker dobis slabse iteme in manj xpja v tier 2

govorimo o izplacati se

drugace itak da dobis xp in loot tudi ce delas dungeone in queste v tier 2 ko si lvl 90

 

drugace xp ne dobis samo za paragone.. tudi vsak level ti da vec lajfa ipd in je lazje igrat ce si visji level, tudi ce imas isti gear

Povezava do prispevka

Nope.

 

Ko si enkrat dobis gear z affixi, ki jih rabis in je ilvl le-tega dost blizu maks ilvlu k dropa na tieru, na katerem igras, si bolj ali manj koncal do naslednjega tiera, ko dropa sacred oz. ancient gear.

 

Jaz sem na T3 ze dost hitro koncal s sacred gear upgrade-i in je bil potem samo se farm renowna itd., do T4, kjer ti dropa ancient shit.

 

Zato je fino cimprej naredit story (da odklenes mounta in T3), ker T3 je vecinoma farmanje renowna in random NM dungeoni, da cimprej dobis 20 ekstra paragon pik. Pol v T4 se pa zacne lvling grind.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

glede na to da cel gear veckrat zamenjas skozi levlanje in da so levli vbistvu sam kozmetika, ker se monsterji scalajo s tabo. kva je pol sploh point levlanja?

 

dali bi ti zlevlanega karakterja pa je. sej isti kurac ce pobijas pri lvl 50 monsterje al pa 100. al si moras pobijanje monsterjev na lvl 100 "zasluziti" tko da vstran vrzes cas z levlanjem?

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

glede na to da cel gear veckrat zamenjas skozi levlanje in da so levli vbistvu sam kozmetika, ker se monsterji scalajo s tabo. kva je pol sploh point levlanja?

 

dali bi ti zlevlanega karakterja pa je. sej isti kurac ce pobijas pri lvl 50 monsterje al pa 100. al si moras pobijanje monsterjev na lvl 100 "zasluziti" tko da vstran vrzes cas z levlanjem?

vsak level se ti poveca lajf, armor in attack speed

ce imas isti gear pri level 80 al lvl 100  si pri lvl 100 precej mocnejsi.. sploh se pozna v pvp.. ce si lvl 100 uni ki so pod 80 niamjo sans

 

ne sprasuj kaj se tocvno poveca ampak vsak level sem imel boljse statse une 3 osnovne pac

 

Povezava do prispevka

Če imaš 110 EUR si bogatejši kot ko si imel 100 EUR v žepu. Pol pa daš v obzir inflacijo in vidiš, da z več dnarja kupiš manj izdelkov. Mobi pri 100 so bistveno bolj močni kot mobi pri 80. V praksi si bolj švoh, ker tvoja povečanja ne dosežejo povečanj mobov. Plus matematika, ker 15. plus 20% dmg while/to  je v praksi manjši kot 14., 13. in vsi predhodni. In seveda ker si item level cappan, dvomim, da do lvl80 ne dobiš orožja z item level okrog 800. Tak da ne bo več večjega dmg iz orožja.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ne vem, mogoce

Ma meni se je zdelo, da sem bil mocnejsi

 

Mogoce ker sem spreminjal build po malem

 

Ma stevilke so bile visje in tudi hitreje sem jih ubijal.. v to sem ziher

Ker definitivno si, če dajaš paragon pike v pravo smer. Je pa mal odvisno od klase pomojem. Pri sorcu dobivam gor damage ampak je klasa squishy as fuck. Sem tudi slišal da postane zelo slaba tam po 85+ ker te lahko vse one shota. Z barbarom pa trgam tle in delam 5mil dmg trenutno.

Povezava do prispevka

Bitsu je imel očitno hud krompir in je topshit gear sfarmal čist prehit tbh :D Jaz imam pri lvl 84 še konkretn plac za napredek saj imam še vedno staff namesto wand + offhand, neck je pretty garbage, ringa tud nista niti slučajno perfect in še bi se kaj našlo + da imam precej zafušan paragon pa se mi ne da zresetirat vsega ker ni opcije za reset vsega naenkrat tak ko za skile. Npr moj attack power je 5600 al neki tazga. MrLamaSC ima pa okol 10k tko da definitivno ni nujno da nobenga napredka v moči po levelu 75. Men je največji problem ker preveč loota pada in je preveč bloat statsov kar pomen da preveč časa gledaš rumenjake če so boljši od obstoječe opreme... Igra tud rab obvezen filter ki bi ti predvsem na konzoli omogočil da lootaš samo ancestral rumenjake in da ti gemov sploh ne pokaže :P Aja pa goblini so čist preveč meh.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Bitsu je imel očitno hud krompir in je topshit gear sfarmal čist prehit tbh :D Jaz imam pri lvl 84 še konkretn plac za napredek saj imam še vedno staff namesto wand + offhand, neck je pretty garbage, ringa tud nista niti slučajno perfect in še bi se kaj našlo + da imam precej zafušan paragon pa se mi ne da zresetirat vsega ker ni opcije za reset vsega naenkrat tak ko za skile. Npr moj attack power je 5600 al neki tazga. MrLamaSC ima pa okol 10k tko da definitivno ni nujno da nobenga napredka v moči po levelu 75. Men je največji problem ker preveč loota pada in je preveč bloat statsov kar pomen da preveč časa gledaš rumenjake če so boljši od obstoječe opreme... Igra tud rab obvezen filter ki bi ti predvsem na konzoli omogočil da lootaš samo ancestral rumenjake in da ti gemov sploh ne pokaže :P Aja pa goblini so čist preveč meh.

 

Ne jaz ne stotisoči drugi sorci na svetu nismo imeli sreče (tisto maš, če ti špil rukne Shako), ampak tako pač je, saj imamo isti feedback in osebno lahko potrdim, da se to občuti najkasneje na post lvl 95. Pri Ice sorci po moje še kaj prej, ker te bodo začeli obični mobi oneshottat. Jaz sem se imel fino do konca kar se defensa tiče, moram priznat.

 

Tudi, ko boš dal gor top roll gear se ti enostavno ne bo izboljšalo kot misliš, da se ti bo, ker glavni boost so tvoji prvi glifi in prvi 3 bordi na paragonu ter prvi ancestral weapon na višjem rangu item powerja, ostalo bo pač pomagalo, ma niti slučajno ne občutno.

Skoraj težko verjamem, da nisi do 85 dobil weapona okrog ranga 790-800 na WT4, saj to je že kar nekaj ur, sploh če delaš redno Nightmare dungeone, ki ti loot meče v faco. Po moje možno, da si ga tudi spregledal, igra ima namreč absolutno preveč garbage loota že na tleh, pol pa moraš še it skozi invetory in je res huda zguba časa, zaradi bednega UI. Tudi zato jaz post 90 sem kar na tleh pustil loot, ker tudi če bi bil teoretično boljši bi mi v praksi dal tistih 0,5% dps, yaaay!

 

Gre za enostavno matematiko: vzemi ring, rollaj ga s pravimi stati (recimo CC, CD, Vuln) -  to sigurno dobiš po nekaj urah WT4. Rollaj ga na minimalni možni %.  Če boš primerjal tvoj dmg na lvl 90-100 s tem najslabšim možnim rollom s teoretično najboljšim rollom, boš morda dobil 1% dmg ali še manj. To pa zato, ker boš recimo že imel kar zajetne vsote VD/CC/CD na preostalem gearu in zlasti na paragonih. 

 

Tisti AP stat pa ga odmisli, je povsem nepomemben in ZELO sfaljen, saj ne upošteva najbolj pomembnih statsev (VD, Core skills dmg in podobni boosti). Sej imaš goro videov, ko daš gor očitno boljši weapon, pa gre AP dol in obratno. Bolj vzami za neko vodilo, ampak včasih ti daje zelo napačen praktični signal.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Bitsu je imel očitno hud krompir in je topshit gear sfarmal čist prehit tbh :D Jaz imam pri lvl 84 še konkretn plac za napredek saj imam še vedno staff namesto wand + offhand, neck je pretty garbage, ringa tud nista niti slučajno perfect in še bi se kaj našlo + da imam precej zafušan paragon pa se mi ne da zresetirat vsega ker ni opcije za reset vsega naenkrat tak ko za skile. Npr moj attack power je 5600 al neki tazga. MrLamaSC ima pa okol 10k tko da definitivno ni nujno da nobenga napredka v moči po levelu 75. Men je največji problem ker preveč loota pada in je preveč bloat statsov kar pomen da preveč časa gledaš rumenjake če so boljši od obstoječe opreme... Igra tud rab obvezen filter ki bi ti predvsem na konzoli omogočil da lootaš samo ancestral rumenjake in da ti gemov sploh ne pokaže :P Aja pa goblini so čist preveč meh.

Pa lahko easily ownaš nightmare dungeone proti 90+ monsterjem? Js imam pri lv76 6100 attack power, sam ancestral gear, od tega 5 uniquov grajen za moj ice build. Ice sharde lahko že nekaj časa spammam v nedogled ampak če nimam gor shieldov in imajo slučajno monsterji še poison sem lahko 1 shot. Tudi damage se pozna da ni več tako dober na poznih levelih. Je res da lahko zaradi uniqov samo spammam iz 30m ker se konstantno dela frost nova ma če pridem v sobo in se okrog spawna 30 mobov je pizdarija. Mal je jeba da moreš obvezno imet tist firebolt enchantment in ti potem ostane praktično samo še 1 enchantment slot. Res da niso vsi rolli idealni in da morem pomojem še okrog 30 pik dat v paragon ker jih nisem(sem samo delal renown na koncu za barbara) ampak vseeno se mi zdi da sem malo preveč glass canon. Premalo močan in hkrati preveč weak v obrambi. Barbar pri lv72 lahko dela +5mil dmg z 1 hitom in owna 90+ monsterje na nightmare. V navadnih dungeonih 2 shottam main bossa na koncu. Pomojem če se mi userje critical hit ga lahko celo one shottam. Sem šele včeraj naredil build tko da še niti ne vem polnih sposobnosti ampak razlika med leveliranjem na sorcu in barbaru je res dan in noč. Sorc ga owna na začetku do 50-60, potem postaneš mal slabši ko prideš v tier 4 dokler nimaš dobrih itemov. Ko te dobiš imaš dobrih 10-15lv ownanja dokler te monsterji ne prehitijo v moči po levelih in postaneš ultra squishy. Na drugi strani pri barbaru sem ga suckal praktično cel early game, tam od 60 levela dalje pa mi vsak manjši upgrade naredi kar opazno razliko pa mislim da nimam niti 1 unique za ta build. To upam da popravijo v prihodnosti. Ne razumem v čem je fora da morejo določene klase kot barbar in druid neki suckat v early gejmu za leveliranje. Necro pa sorc pa ravn obratno. Rogue deluje najbolj balanced.

Povezava do prispevka

Pa res bi izpostavil, da za prave ocene dejte res pushnit vsaj na lvl 95 plus oz. ko delaš NM dungeone, ko bodo mobi lvl103 ali več. Tam se lepo vidi, zakaj je pravi build barbara S tier, vse sorce pa B ali manj. Kaj šele, da nimaš optimiziranega builda, pol je itak struggle.

 

Jaz sem na lvl80-90 se počutil nesmrtni Rambo, sejalec vsega hudega, pol do 95, še vedno nesmrtni, ampak bolj lokalni šerif kot Rambo. Na 95 plus pa sem uvidel kako je cela procedura zguba mojega časa, ker ni bilo več užitka (ponavljanje enega in istega kontenta, nič novega loota, nedosegljivi super uniki), saj si nardil vse solo, ampak sem si mislil, madona, namesto da sem bolj močen se počutim vedno bolj švoh, brez tistega korenjčka na koncu palce, ki bi ga lovil, saj loot ni imel več smisla, glifi so bli vsi že na lvl 21.

 

Pač si šel na 100, da lahko rečeš, da si 100 in nič več. Čista inflacija lvl scalinga napram tvojemu gearu/paragonu.

 

Jutri bo bojda super duper velik patch, da vidimo kaj bo in kako bo to zgledalo v S1. Če ne bo večjih sprememb bo S1 bolj ali manj isto, morda z drugačnimi buildi, ampak pismu res nimam veselja do NM dungeon grinda, ker za do 100 jih moraš res ogromno delat. So pa najavili, da bo gotovo levelanja lažje, kar je že velik plus in da se boš portal direkt na NM dungeon in torej Dark Ravine ne bo insta salvage kot je sedaj, že zaradi poti do njega.

 

Roko na srce bo za počakat na S3 ali 4.

Povezava do prispevka

En patch je uletu.

 

https://www.wowhead.com/diablo-4/news/diablo-4-patch-notes-patch-1-0-3-class-and-aspect-buffs-333706

 

Navedek
  • Significantly increased the experience awarded for completing Nightmare Dungeons.
  • Significantly increased the experience gained from killing monsters in Nightmare Dungeons.
  • Helltide chests now provide substantially more bonus experience when opened.
  • Significantly increased rewarded experience from completing individual Whispers across the board.

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Zdaj rabimo samo še pol leta čakat da dobimo gem bag ker rabiš bit Zuckerberg nivo programerja zgleda da to spraviš v igro. Najbolj me zanima kako bo z renownom ker tile zadnji leveli grindanja so bili meni osebno obupni in boring as fuck. Razlika z 20 novimi paragon pointi pa je valda občutna. Niti ne vem o čem je point da dajo moremo delat nek ponavljajoč in annoying grind. Pa valda s temi ultra rare unique itemi bo treba neki spremenit sploh če bojo sezone dolge po 3 mesece. Kaj je point ultra super duper rare itemov ki niso tradeable?? 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 5 minutami:

@bitsurugi a se splača pri barbaru vlagat v overpowered damage al je boljše da poskusim critical tam dobit?


Barba nisem igral, lahko ti svetujem za sorco, ki jo poznam, ma za barba je @bigboss82 bolj vesc, ker on ga je igral.

 

Vem da je critical en dmg bucket, dmg to/while pa drugi, tako da poglej kje imas do sedaj manj, pa bi ti tam moralo bolj vplivat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...