Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 49 minutami:


Barba nisem igral, lahko ti svetujem za sorco, ki jo poznam, ma za barba je @bigboss82 bolj vesc, ker on ga je igral.

 

Vem da je critical en dmg bucket, dmg to/while pa drugi, tako da poglej kje imas do sedaj manj, pa bi ti tam moralo bolj vplivat.


Daj svetujbse za sorco 😀 Sem lih obrnil, trenutno se vedno furam ice orb ampak bom zdej sprobal shards potem pa morda shock

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

oerpowered je brezveze

 

vulnerable

crit damage

core damage

close damage

Ja na te najbolj gledam pa critical strike chance čeprav tega mam zdaj na 31% tko da je kr vredu. Kakšne pa delaš kompromise med temi rolli? Mam npr opcijo zdej med 90% več critical dmg + 57% close damage, pri drugem weaponu pa 70% vulnerable. Se mi tko po občutku zdi kot da dajem mogoče mal manj dmg v povprečju sam critical hit pa 1mil višji kot kadarkoli prej. Bom mogu danes reroll poskusit spet na vulnerable ma je ze 1.5mil heh

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
kemik reče pred 42 minutami:


Daj svetujbse za sorco 😀 Sem lih obrnil, trenutno se vedno furam ice orb ampak bom zdej sprobal shards potem pa morda shock

Za ice shard build more bit gear dovolj dober tko da ti mana ni problem. Drugače build niti malo ne deluje če ne moreš spammat attacka.To lahko rešiš z lucky hit, mana cost reduction ali pa cooldown reduction na frost novi. Lucky hit mislim da lahko tam 35% dobiš itak v paragonu tko da je ta najlažji način. Sam če greš na lucky hit pomeni da moreš nujno imet avalanche passive. Naj bi bil shatter še boljši. Dost popularen je zdaj tudi blizzard build z ice shards.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Ja na te najbolj gledam pa critical strike chance čeprav tega mam zdaj na 31% tko da je kr vredu. Kakšne pa delaš kompromise med temi rolli? Mam npr opcijo zdej med 90% več critical dmg + 57% close damage, pri drugem weaponu pa 70% vulnerable. Se mi tko po občutku zdi kot da dajem mogoče mal manj dmg v povprečju sam critical hit pa 1mil višji kot kadarkoli prej. Bom mogu danes reroll poskusit spet na vulnerable ma je ze 1.5mil heh

 

 

Vulneerable je svoj pool, tako da ce mas vulnerable na izbiro vedno to vzami

pol je Strenght, ki je tudi posebej in ti da dosti

in pol mas critical damage, ki nisem ziher ce je posebej, ma meni je dober

in pol mas vse ostale v istem poolu damega to stun, slow, crowd control, close, basic in core skill.. to je vseno kaj imas oz najboljse vse po malem, enakomerno oz kar ti dropne in kar imas od crowd controla

 

evo jaz imam

celada: total armor, lajf, cooldown reduction

chest: total armor, damage reduction, damage reduction to close enemies

roke: str, critical chance, + ww skil

noge: total armor, lajf, damage reduction

cevlji: strenght, movementz speed, fury cost reduction

amulet: cooldown reduction, fury cost reduction, procent damage in procent strenght

ringi: crit chance, crit damage, vulnerable, fury cost reduction 

na orozjih pa sem gledal da je strenght, vulnerable, critical damage in se neki da je pac al core skill al close damage

 

To je to.. uni key passive zadnji si mores dat da ti dela 135% vec dmg in ti rabi 100% vec resource

 

 

vidis tam ti pise

main stat * vulnerable * crit damage * vse ostalo 

 

ce verjames Lami jaz mu ne verjamem prevec glede D4 :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:


Daj svetujbse za sorco 😀 Sem lih obrnil, trenutno se vedno furam ice orb ampak bom zdej sprobal shards potem pa morda shock

 

Frozen orb je med slabšimi skilli v igri. Ice shards je najmočnejši dps build za sorco, v zameno za survavability (čeprav do 90 boš čisto v redu preživel z barrieri). Moj custom firewall build, ki sem ga fural mi je praktično zagarantiral, da razen lag spika, ne umrem, pa četudi igraš na +20 content in grem začasno na WC opravit kako potrebo. Dela pa manj dmg kot ice shards. Do lvl 85-90 je tudi dmg več kot dovolj, na post 90 pa dmg precej pade. Firewall je dmg over time in namreč nima CCja. Če je ful mobov ob tebi si praktično nesmrten, razen če bo šel na lvl 120-130 NM dungeone, kjer so vsi buildi oneshottani.

 

Imaš pa tudi lightning, ki je nekaj vmes med obema.

 

Mandatory je Frost nova in vulnerable debuff, pravijo da tudi teleport, ampak jaz sem prilezel na lvl100 brez njega, najbrž sem edina sorca brez teleporta na svetu :D  Na high lvl content si zagotovi, da imaš karkoli, ki te naredi unstoppable.

 

Kar se dmg tiče pa statov nekako kot vsi liki: VD, CD/CC, +dmg, za defense pa armor in dmg res to X/Y čim več in life. Sej itemizacija in loot je v tej igri tako porazna, da praktično vsi liki imajo isti koncept in težko fališ. Za high level kontent pa rabiš unstoppable za contra CCju in Vulnerable za tvoj dps, tam boš največ pridobil. Pa poglej si na meta builde, če ti pride kak unique prav za tvoj build, vsaj od tistih, ki so realno dosegljivi in niso le mit (npr. kot so Shako, Grandfather ipd -  na te pozabi in se delaj kot da niso v igri).

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pa še to: na maxroll imaš kar dobre builde/guide, ampak res svetujem, da ne jih jemat dobesedno in do pike natančno ter jih prilagodi svojim potrebam in playstilu. Sploh paragon sistem ne se bat eksperimentirat po svoje. In kot sem že rekel: tudi če boš ga res kaj usral ne bo panike, ker zaradi kumulativnega sistema znotraj dmg bucketov boš, tudi če kaj zajebeš, zgubil le malenkostno, pa še respecc imaš na voljo.

 

Predvidevam oz. upam pa tudi, da bo pred S1 itak nek meta shuffle skillov/buildov, sicer bo S1 resnično brezvezen, če bodo meta isti buildi kot danes. Ker že sedaj je eden večjih minusov, da imaš od 15 skilllov jih vsaj 9 totalno F tier in absolutno unviable za resen endgame.

 

Če pa greš skozi štorjo (WT1/2) je vse ok in ne se bat furat kar ti je všeč.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Tale patch je bil  korak v pravo smer. Levelanje gre zdej res ful hitreje. Naslednji patch pa upam da kaj naredi z lootom. Enostavno preveč šodra pada in premala šansa je da je upgrade kej tko da skor ne pobiram več loota dokler ne popravjo to. Do sezone je plan zlevelat sorso do 100 in usput zlevelat še kak glyph do 21

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

Tale patch je bil  korak v pravo smer. Levelanje gre zdej res ful hitreje. Naslednji patch pa upam da kaj naredi z lootom. Enostavno preveč šodra pada in premala šansa je da je upgrade kej tko da skor ne pobiram več loota dokler ne popravjo to. Do sezone je plan zlevelat sorso do 100 in usput zlevelat še kak glyph do 21

Loot je do levela 40 proper, pol je pa krneki. Mogoče začetnih par levelov v WT3 in WT4 je tud ok.

Povezava do prispevka
fric reče pred 6 urami:

Loot je do levela 40 proper, pol je pa krneki. Mogoče začetnih par levelov v WT3 in WT4 je tud ok.

Preveč useless geara oziroma premalo stvari na gearu. Ne vem zakaj nimamo vsaj 6 različnih statsov gor. Preveč opcij je da js dobim ravn tiste 4 k hočem. Potem pa še da so dobri rolli ker rerollam lahko itak samo 1 stat... zapravu 20mil v zadnjih 3 dneh za rerollanje.

Povezava do prispevka

Največja neumnost je men dejstvo da ima legendary item samo eno prednost pred rumenimi in sicer aspect. Obvezno bi moral imet poleg tega še vsaj en affix več + boljšo distribucijo njih. Prav tako morajo tako kot v D3 skenslat rolanje main stat affixov ki niso primary za lik ki ga igraš. Pa višji lvl ko si višji minimum powerlvl bi moral padat. To je men res glupo da moram vsake 3 nightmare dungeone pregledovat tono loota... Dejansko zadnji lvl ki sem ga grindal sploh nisem več pobiral druzga ko lege ter ringe/necke

Povezava do prispevka

Ajde nehaj prepisovat moje vtise :D   @Gatsu

 

Šalo na stran, res ima ta igra hud problem z lootom, ko si višji lvl to pride še toliko bolj do izraza. Nujno bi rabil loot filter, da označiš min item level dropa, ki ti ga pokaže na tleh. 

 

In na konzolah/padu je FRUSTRACIJA, če hočeš nek točno določen item pobrat med fightom, ker ti sistem naredi prioriteto attacka/use skill. To sem skozi zgubljal živce, sploh na koncu, ko sem hotel pobirat le določene iteme. D3 kar se tega tiče je dosti boljši v praksi.

 

Pa največja glupost?

 

Da VSE kar dobiš npr. na lvl 98 ima min lvl requirement 98 oz. isti level kot si ti bil, ko je padlo na tla in to kljub temu, da je lahko item kot celota in vsak posamezen roll na itemu SLABŠI kot npr. pri lvl 73. Kar seveda uniči koncept ''loot za alta'' in tisto malo trejdanja, ki je sploh možno.

 

Celo več, npr. če ekstraktaš aspect pri npr. lvl 97, ki isti ali slabši kot rollan za npr. lvl 20 in ga nato daš na nek item, ki ima min req. lvl npr. 75, potem isti item ti zviša na min req. lvl 97 ter ti onemogoči equipanje itema na nižji lvl... in tudi če kasneje aspect overwritaš s kakšnim nižjim lvl req, ti item še vedno ostane na višjem lvl req.

 

Neumen sistem do amena.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz bom verjetno počakal na S2. Mogoče bom sprimil S1, če res ne bo drugega, ker enostavno ne bodo mogli implementirat dovolj sprememb, nenehno grindanje NM dungeonov za ta neumen loot je res brezveze. Gem QOL change npr. bo šele za S2. Tiste naše želje pa terjajo konkreten čas in še nekaj sezon bo tako kot je zdaj, vsaj konceptualno.

 

Če ne bo konkretnega meta shifta v buildih absolutno me ne bo vleklo.

 

In seveda STASH SPACE. Pismo še nisem videl looter, ki je tako škrt za stash space kot tole. Imet več likov je praktično nemogoče.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Eh to bodo 100% dali extra stash tabe v store za ene 5eur/tab. V S01 pa vsaj mislim zlvlat enga chara do 100, ker v preseason me je minilo na zacektu WT4.

 

Jst sm itak dosegel kar sm hotu: dobit duhec konja, da lahk mal poflexam.

 

Se dobr, da pride BG3 cez en mesec.

Povezava do prispevka

Pomoje so precej rushali izid igre in posledica je cel kup nedodelanih sistemov in jebeno nestabilen PS5 port igre. Ne pomnim kdaj mi je nazadnje kak špil tko crashal na konzolah, na PS5 pa sploh ne vem če mi je v 3 letih crashalo špile 10x skup. D4 je tega sposoben v enem dnevu...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 54 minutami:

Bobby will get a new boat.

 

Zanj osebno bo to sploh zmaga če posel propade, ker potem ostane na čelu firme. Na sojenju je itak navrgel nekaj krepkih čez Gamepass :D Dejansko se nebi čudil če on iz ozadja ne poskuša dosežt da posel propade.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 28. 6. 2023 at 19:06:

Za ice shard build more bit gear dovolj dober tko da ti mana ni problem. Drugače build niti malo ne deluje če ne moreš spammat attacka.To lahko rešiš z lucky hit, mana cost reduction ali pa cooldown reduction na frost novi. Lucky hit mislim da lahko tam 35% dobiš itak v paragonu tko da je ta najlažji način. Sam če greš na lucky hit pomeni da moreš nujno imet avalanche passive. Naj bi bil shatter še boljši. Dost popularen je zdaj tudi blizzard build z ice shards.

 

Ubistvu lahko že pri lvl 52 čist lepo uporabljam ice shards z zelo povprečnim gearom, ne moreš pa lih spamat. Sem pa dal zraven hydro in tist aspect da imaš lahko dve, tako da ko ne morem spammat spamata oni dve. 

 

Škoda da je frozen orb res tok slabši, sej se mi je zdelo da delam premalo dmgja ampak mi je blo carsko za uporabljat, ampak s shardsi je res čist druga zgodba. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

Ubistvu lahko že pri lvl 52 čist lepo uporabljam ice shards z zelo povprečnim gearom, ne moreš pa lih spamat. Sem pa dal zraven hydro in tist aspect da imaš lahko dve, tako da ko ne morem spammat spamata oni dve. 

 

Škoda da je frozen orb res tok slabši, sej se mi je zdelo da delam premalo dmgja ampak mi je blo carsko za uporabljat, ampak s shardsi je res čist druga zgodba. 

Hydre so res top sploh ker jih lahko taktično postaviš. Sam ja kot si reku ice shards je pač objektivno boljsi skill od vseh. To mi je mal škoda ker sorc ima res toliko buildov ki izgledajo fantastično. Prej sm mel vse na fire in tiste meteorje z aspekti, kok epic je zgledalo, napadi so izgledali boljše kot pa jih imajo world bossi. Sam jbg k ni tok efektiven... do level 50 je tako zabavno ker lahko konstantno spreminjaš build in vse deluje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...