Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 9 urami:

Optimalne je velika beseda ;))

 

Jaz sem spremenil build iz hota na ww za barba, ko sem imel vse sacred iteme relativno okej, se pravi da so bli vsi3 al 4 subfixi uporabni po 1x rerollu

 

A lohka rerollam samo procente ali lohka popolnoma spremenim nek stat na gearu? Se pravi da bi recimo iz nek random damage reduction pršu na cooldown.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 minutama:

A lohka rerollam samo procente ali lohka popolnoma spremenim nek stat na gearu? Se pravi da bi recimo iz nek random damage reduction pršu na cooldown.

ne mores samo procente, komplet sta. dobis dva nova na izbirao al pa da obdrzis starega, sam materijale pa porabis

Povezava do prispevka

pizda men je kar drogica. Včeraj padli ene 4je legendarji, srečal butcherja in me je zrezal kot goveje stegno. Mal mi je škoda da se questi ne sledijo v zaporedju, sele pozno zvecer sem dojel da sem z enimi questi v A3 z enimi pa v A1 😀

 

Furam ice sorco, mogoce danes sprobam se  shock. Mi je pa ice neprimerljivo mocnejsi kot fire.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem zdej prišel do endgame in ne morem verjet kok je to že enih stvari za počet v igri ob izidu. Tole pelje scat vse prejšnje Diablo igre (ob izidu) in še marsikateri drugi GaaS špil če ne vse kar se tega tiče :sorcerer:

 

Je pa cel kup stvari ki jih morjo poštimat predvsem kar se tie vmesnika, inventarja, vmesnika za upgrade itd. Ma za ob stanje igre ob izidu pa sam kapo dol. Glede na to kaki exodus je bil pri Blizzardu je tole povsem nepričakovano dobra igra.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

pizda men je kar drogica. Včeraj padli ene 4je legendarji, srečal butcherja in me je zrezal kot goveje stegno. Mal mi je škoda da se questi ne sledijo v zaporedju, sele pozno zvecer sem dojel da sem z enimi questi v A3 z enimi pa v A1 😀

 

Furam ice sorco, mogoce danes sprobam se  shock. Mi je pa ice neprimerljivo mocnejsi kot fire.

 

 

Men je shock sorco bil najslabši pomojem. Do 50 je mogoče celo best build za sorca ampak potem kar pade. S fire lahko z nekimi aspekti za meteorje zelo poownaš, je pa ice shards king. Morem zdaj izboljšat te cooldowne pa lucky hit. Drugače pa questi so namerno tko da lahko po svojem vrstnem redu greš story kakor ti sede. Meni je to kar kul.

 

Ravn včeri prsu na world tier 4 s 63lv ma je bla res jeba boss. Razlike pa res ogromne v gear na tier 4. Vidim da lahko kar dosti buildov zdaj res spremeniš z ancestral gearom.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Jaz sem zdej prišel do endgame in ne morem verjet kok je to že enih stvari za počet v igri ob izidu. Tole pelje scat vse prejšnje Diablo igre (ob izidu) in še marsikateri drugi GaaS špil če ne vse kar se tega tiče :sorcerer:

 

Je pa cel kup stvari ki jih morjo poštimat predvsem kar se tie vmesnika, inventarja, vmesnika za upgrade itd. Ma za ob stanje igre ob izidu pa sam kapo dol. Glede na to kaki exodus je bil pri Blizzardu je tole povsem nepričakovano dobra igra.

Pomojem je razlog v don't you guys have phones.

 

 

Drugač pa dam igri 1 leto preden postane don't you guys have wallets.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 5 minutami:

Pomojem je razlog v don't you guys have phones.

 

in konzole.

 

Faking neuporaben "search" po keywordih dajo v skill/paragon tree, ne morjo pa istega dat v faking stash, ce je ze tolk tezko implementirat fulltext search, da se nebi slucajno consolefagi prevec lomil z gaypadi.

Povezava do prispevka

Sej drugač mi je igra kr dolgočasna, je pa res da še nisem v endgame.

 

Combat je tok braindead in ponovljiv. Enemiji se cel cajt ponavljajo. Pač držiš RMB pa to je to.

 

Ampak to je Diablo in a nutshell tk da se nad štirico ne morem pritoževat zaenkrat.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 urami:

Jaz sem zdej prišel do endgame in ne morem verjet kok je to že enih stvari za počet v igri ob izidu.

Pa PvP je tut luštn (spominja al pa kr isti, kot Dark Zone v Division) Edino škoda, da serverji šepajo in te med ekstraktanjem, kot raketa zadane 20lvl višji barb. 

Za DLC pa upam, da dodajo še zahodni del celine in pa classe, ki falijo.

Povezava do prispevka

Jaz sem gledal par videev in mi igra deluje grozno slaba vizualno in nekako brez duše, ne znam boljše opisat. Grafika objektivno seveda ni zanič in je modernejša od npr. grim dawna, ki je moj najljubši moderni arpg. Ampak špilu enostavno nekaj fali in me niti približno ne privlači. Da bi za tole plačal polno ceno ni prav nobene variante, raje grem nazaj v grim dawn, ki je pred par dnevi ravno dobil nov patch po kake pol leta.

  • Trol 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče Dne, 6. 6. 2023 at 15:50:

Gledali male knjigice in guide. Včas si jih mel pri vsaki igri. Te stvari dodajo špilu ne pa vzamejo stran lol. Isto pro fromsoftware igrah. Greš na slepo boš zgrešil pol igre.

Kje pa piše, da rabiš vsako igro samo enkrat preigrat? Ful jače mi je v prvo igrati karkoli brez pomoči interneta (če se le da), in če po preigranju zvem, da sem falil karkoli velikega, grem to v drugo porihtat. Pri ER nisem imel tega problema, da bi kaj falil, na srečo je pa špil dovolj noro dober, da mi ne bo problem še igrat :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Kje pa piše, da rabiš vsako igro samo enkrat preigrat? Ful jače mi je v prvo igrati karkoli brez pomoči interneta (če se le da), in če po preigranju zvem, da sem falil karkoli velikega, grem to v drugo porihtat. Pri ER nisem imel tega problema, da bi kaj falil, na srečo je pa špil dovolj noro dober, da mi ne bo problem še igrat :D

Fromsoftware igre so z razlogom niche igre z izjemo ER ki je prva postala tako popularna. Ker je preveč zajebano za casuals da bi na slepo to igral. V bloodborne boss lahko hitro zajebeš build pri specanju atributov, igra pa nima niti opcije za respec. Ggwp

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 31 minutami:

Fromsoftware igre so z razlogom niche igre z izjemo ER ki je prva postala tako popularna. Ker je preveč zajebano za casuals da bi na slepo to igral. V bloodborne boss lahko hitro zajebeš build pri specanju atributov, igra pa nima niti opcije za respec. Ggwp

Haha js sm pri Bloodborne trmoglavil in sem samo level up nucal, če najprej ni šlo. :D sem pa tudi grindal Central Yharnam, ker mi je bil tok zakon. Če se prav spomnim sem za prvi run Bloodborne porabil 80 ur, kar naj bi bilo veliko več od večine.

 

Sploh ne vem če so ti špili v letu 2023 res še niche, sploh odkar je bil Dark Souls declared kot best game ever poznam več ljudi k igrajo Souls špile kukr ljudi k ne igrajo, razen če igrajo samo multiplayer igre (njihovo mnenje ne šteje v temu primeru)

 

Jaz sem šel po vrsti Bloodborne, ER, Dark Souls 2, Demon's Souls, tko da ajde zdej mi je že vse jasno pri enki. Edino kar sem res šel gledat na internet je če se mi splača v gnezdo dajat stvari v Dark Souls 2. Sej se da delat first run brez da gledaš na internete. V ER mi ni ratalo odpreti vseh čarovniških stolpov, ampak itak niso nujni za končat špil

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 51 minutami:

Haha js sm pri Bloodborne trmoglavil in sem samo level up nucal, če najprej ni šlo. :D sem pa tudi grindal Central Yharnam, ker mi je bil tok zakon. Če se prav spomnim sem za prvi run Bloodborne porabil 80 ur, kar naj bi bilo veliko več od večine.

 

Sploh ne vem če so ti špili v letu 2023 res še niche, sploh odkar je bil Dark Souls declared kot best game ever poznam več ljudi k igrajo Souls špile kukr ljudi k ne igrajo, razen če igrajo samo multiplayer igre (njihovo mnenje ne šteje v temu primeru)

 

Jaz sem šel po vrsti Bloodborne, ER, Dark Souls 2, Demon's Souls, tko da ajde zdej mi je že vse jasno pri enki. Edino kar sem res šel gledat na internet je če se mi splača v gnezdo dajat stvari v Dark Souls 2. Sej se da delat first run brez da gledaš na internete. V ER mi ni ratalo odpreti vseh čarovniških stolpov, ampak itak niso nujni za končat špil

Bloodborne je moralo bit jeba za prvi FS špil ker je res zajeban na začetku potem si pa še prisiljen farmat za healing iteme :D. Itak sem pred 2 tednoma pri novem skozihodu spet zajebu in pozabu aktivirat tiste umbilical cords za moon essence tko da bom mogu spet še 1x pa še dlc kupit. Ma sej ko enkrat osvojiš te atribute dobiš mal filing kaj zlevelirat v katerem momentu. Sam še vseen dobr je vedet te stvari kdaj se soft capajo atributi in to. Sem tudi dobil zdaj ta filing pri D4 ma sm si rabu par videov pogledat kako delajo builde folk ker sem preveč casualc kar se diabla tiče. Nisem navajen iskat neke lucky hit chance % in tako.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...