Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 4 urami:

Jst sm unga capstone bossa za WT4 fental v kaki minuti z lvl65 z rogueom.

 

Sm mislu kaj bo zajeban, je pa dost dzabe, sam pac ne stat v govnu pa je.

Ma sej načeloma šrfi niso neki preveč zajebani sam sm jaz dodo, k ne znam igrati RPGjev. 

 

Vse statace v STR pa sam greš... BTK

Povezava do prispevka

Uzivaj dokler si mocen. Ker dobis na zacetku item level, ki ga bos imel do konca, mobi pa bodo veselo level upali do 95 (in se vec v NM dungeonih) ti bos pa se vedno imel isto orozje 😅

 

Jaz ze teden dni delam samo salvage/sell karkoli dobim. Dobit nek (vsaj minimalen) upgrade je kot zadet na loto: item level in vsaj 3 specificni rolli v super bloated pollu gnilih affixov… yeah, not gona happen.

 

In ce se ti ze pokaze Marija in vse zgoraj navedeno zadenes, potem te caka enchanting hell, ko moras zagonit milijone, za tisti zadnji roll. Pa srecno dobit kak +3 na specificen skill… 

 

Tak da jaz se pri lvl 84 furam se vedno sacred bootse in amulet, ker pac ni sans da zrollam vsaj priblizno tisto kar hocem. In weapon je se vedno isti kot sem ga imel na day1 wt4 seanse.

 

Osnovna tezava v igri kjer ni tradinga je izjemno bloatan loot pool. Dobivas kot mage +str /dex rolle, pol pa res tistih milijon nepotrebnih afixov na vsakem kosu. Pozabi chase nad max rollom specificnih statov, tu si res vesel ze za 3 od 4 rolle, pa naj bodo se kako nizki.

Bos videl na post lvl 80 tocno kaj ciljam v tem postu.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 30 minutami:

Uzivaj dokler si mocen. Ker dobis na zacetku item level, ki ga bos imel do konca, mobi pa bodo veselo level upali do 95 (in se vec v NM dungeonih) ti bos pa se vedno imel isto orozje 😅

 

Jaz ze teden dni delam samo salvage/sell karkoli dobim. Dobit nek (vsaj minimalen) upgrade je kot zadet na loto: item level in vsaj 3 specificni rolli v super bloated pollu gnilih affixov… yeah, not gona happen.

 

In ce se ti ze pokaze Marija in vse zgoraj navedeno zadenes, potem te caka enchanting hell, ko moras zagonit milijone, za tisti zadnji roll. Pa srecno dobit kak +3 na specificen skill… 

 

Tak da jaz se pri lvl 84 furam se vedno sacred bootse in amulet, ker pac ni sans da zrollam vsaj priblizno tisto kar hocem. In weapon je se vedno isti kot sem ga imel na day1 wt4 seanse.

 

Osnovna tezava v igri kjer ni tradinga je izjemno bloatan loot pool. Dobivas kot mage +str /dex rolle, pol pa res tistih milijon nepotrebnih afixov na vsakem kosu. Pozabi chase nad max rollom specificnih statov, tu si res vesel ze za 3 od 4 rolle, pa naj bodo se kako nizki.

Bos videl na post lvl 80 tocno kaj ciljam v tem postu.

Jp, sem isto opazil, samo na WT3.

 

Ko sem koncal kampanjo in sel na WT3 farma dungeone/renown, sem se takoj zgearal s sacred itemi in mel dokaj zegn z ilvl na weaponih oz. nasploh na gearu. Do WT4 sem zamenjal ene dva ali tri iteme, ki so bili manjsi sidegrade kar se tice affixov, vse ostalo je

 

 

Pa raje sem zacel prodajat smeti, ker goldsink je bolan, tole bodo kitajski farmerji sluzil na polno na plebih.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Sej ne vem če bom kmalu nad 80 ker bo danes teden FFXVI pol pride pa itak že prva sezona. :D Dex rol drugač ni tolk napačen ker ti da crit chance.

 

Dex je totalno zanič za fire build, ki ga furam, saj CC je neuporaben :/

 

@Pastir_Matic poznam, ma mi nič koristi, če moram zrollat +skills za sorco. Ker generične affixe je tako ali tako lažje najdet običajno.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 urami:

Zdej ne vem a so znižal drop rate legov al imam pa že 2 dni absurdno smolo... prej sem imel polno malho njih v dobre pol ure, zdej sem srečen če v tem času dobim 4 pa še to so vsi sacred lol...

Odkar je bil tist server maintenence so se znižali dropi. Ma tudi mal veze kater dungeon si. Champions demise ma največ exp pomojem, iron hold največ elitov za iteme.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...