Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 3 urami:

to so te face, ki naredijo isto barvo legov in uniquov..

Ta je res boga. Zadnjič sm šele opazu da so sacred in ancestral tudi malo drugačni ampak se skoraj nič ne opazi. Ne štekam zakaj niso šli njihove klasične WOW barvne palete.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka
shure reče pred 4 urami:

Mogoče bi moral menjat iz Penetrating shota.😅 A je kak boljši aspect še za TB build?

IMG_8424.jpeg
edit: zdaj ne vem več a to je max roll ali ne???

Tole je max roll afaik in obvezn za TB build.

 

Fuknex na x-bow za 200% bonus (se pravi 30% in 60% vrednosti) in ggwp.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Fuck me kolk počas grejo leveli gor... lvl 81 z dvemi lvl 15 glyphi zaenkrat... Tista sprememba da te sigil porta v nightnare dungeon bi morala bit hotfix zdejle prec... Pa na kurac mi gre da je večja šansa da je rare item upgrade ko legendary in posledično gre preveč časa za pregledovanje loota...

 

 

Povezava do prispevka

Čaki, da prideš na 90+ lvl. Tam tudi se ti bo poznalo, ker bo šlo počasneje, zaradi tega, ker ti bo gear ostal bolj ali manj isti.

 

In potem boš kot jaz, ki sploh več ne pobiram loota s tal, ker nima smisla, verjetnost, da je malenkostni upgrejd je 0.00001%, tako da prišparaš na času, če nič ne pobiraš. Igra nujno rabi loot filter, recimo, da določiš, da ti pokaže le item level 800+ in nič manj.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

Čaki, da prideš na 90+ lvl. Tam tudi se ti bo poznalo, ker bo šlo počasneje, zaradi tega, ker ti bo gear ostal bolj ali manj isti.

 

In potem boš kot jaz, ki sploh več ne pobiram loota s tal, ker nima smisla, verjetnost, da je malenkostni upgrejd je 0.00001%, tako da prišparaš na času, če nič ne pobiraš. Igra nujno rabi loot filter, recimo, da določiš, da ti pokaže le item level 800+ in nič manj.

 

Ma grupirat morjo rolanje affixov kot v D3. Ne more ti na chestu zarolat 4x resistance no... pa zmanjšat bloat dmg vs neki neki. Včeraj sem našel 812 staff ki je zgledal konkretno boljši ko moj trenutni 782 zarad velkega raw dmg boosta pa ok rolov. Sam na koncu ko sem šel pucat nightmare dungeon je bil pa meh ker ima moj trenutni staff +45 core skill dmg... Vseeno mi je pa še vedno fun pržit vse kar leze in ko že ravno mislim da me nič ne more ubit pridem v kako sobo kjer se spawna ene 6 elite packov jaz pa brez cdjev :ninja: 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sploh ne gledam itam level

Samo afixe

Tudi ce je 750 in ima dober roll se posere na 800

 

Je pa res da ko imas perfekt role pol gledas visji level.. sam tudi takrat kaj ti bo 20 vec armorja raje imas 10 al 20 procentov vec na nekem ql afixu

 

Dvomim da ti visji level itema garantira tudi boljse rolle na afixih

Povezava do prispevka

Kako je kaj performance na starejših mašinah? Že cel dan se ukvarjam z mislijo da bi nabavil pa se nekak ne morem odločit dat <60€ za nek tak tak performance

A ma kdo mogoče kak 10 let star pc in igra na njem čist ok?

 

Min zahteve izpolnjujem in sem blizu recommended but just not quite there

Povezava do prispevka

Včeraj sem imel absurden rubberbanding. Dobesedno se nisem mogel premaknit iz mesta. Čekiram domač internet vse ok, čekiram na internet če imajo drugi take težave in nič posebnega ne najdem. Potem se pa spomnim da sem dal downloadat FFXVI. Dam download na pavzo in problem izgine. Se vidi kako praktično nikoli ne igram MP iger ker kaj takega še nikol nisem doživel :rofl:

 

Sem pa šel zdej v čiščenje preostalih dungeonov da do izida FFXVI pofarmam vse aspecte tko da bom pripravljen za prvo sezono in štart novega lika. 

 

Je kdo tu že ubil uber Lilith? Sem šel za hec do nje pri lvl 78 in me je samo grdo pogledala pa sm crknu :P 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 45 minutami:

Včeraj sem imel absurden rubberbanding. Dobesedno se nisem mogel premaknit iz mesta. Čekiram domač internet vse ok, čekiram na internet če imajo drugi take težave in nič posebnega ne najdem. Potem se pa spomnim da sem dal downloadat FFXVI. Dam download na pavzo in problem izgine. Se vidi kako praktično nikoli ne igram MP iger ker kaj takega še nikol nisem doživel :rofl:

 

Sem pa šel zdej v čiščenje preostalih dungeonov da do izida FFXVI pofarmam vse aspecte tko da bom pripravljen za prvo sezono in štart novega lika. 

 

Je kdo tu že ubil uber Lilith? Sem šel za hec do nje pri lvl 78 in me je samo grdo pogledala pa sm crknu :P 

 

Ja. Ene 7 ljudi na svetu. Klasično overtunan boss Blizzarda, ki bo nerfan čez čas. Opcijo imaš sicer z raznimi cheesi in določeni buildi prav zanj, ampak why bother, dokler ne pride WT5 nima smisla igrat. Endgame je naravnost obupno slab in dolgočasen, kar sem se bal v beti se je izkazalo za pravilno. Sploh boš videl ko boš na lvl90+ se tudi izkušnja s sorco drastično spremeni.

Povezava do prispevka

Ma že na 70+ začenjaš opažat da ni dosti stvari za počet. Če imaš pa build končan že pred 70 s samimi ancestral pa tko nimas niti motivacije za nadaljevati grind. Rad bi imel več unique itemov ki lahko res spremenijo build. Js sm na sorcererju dobil vse kar rabim do lv 73 in sem šou raje na barbara ker sem slišal da sorc postane obupen pri 90+, nima mi pa smisla grindat tam ene in iste dungeone ker boljšega geara tko ne morem več dobit. Se pravi lahko samo leveliram in čakam da me nasprotniki začnejo one shotat medtem ko imam js ves čas iste statse ker je gear isti.

Povezava do prispevka

Gear se res ustavi. Ma potem imaš še paragon boarde in glyphe ki imajo skoraj vsi  x multiplikatorje za bonus kar pomeni da se ti konkretno poveča dps. Optimalno je imet 5-7 glyphov aktiviranih in zlevelanih na vsaj lvl 15. Sam to je skor nemogoče sam pogruntat ker ni dobro razloženo.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Gear se res ustavi. Ma potem imaš še paragon boarde in glyphe ki imajo skoraj vsi  x multiplikatorje za bonus kar pomeni da se ti konkretno poveča dps. Optimalno je imet 5-7 glyphov aktiviranih in zlevelanih na vsaj lvl 15. Sam to je skor nemogoče sam pogruntat ker ni dobro razloženo.

 

 

 

Ne gre čisto tako.

 

Ker je dmg večinoma seštevek sto in enega dmg stata (dmg to stunned, cold dmg, dmg to chilled, dmg to CC etc.) boš videl sledeče:

prvih 5-10 povečanj (recva 20% dmg to X) boš občutno opazil. Ko boš pa dobil 10., 11., 12. ali naslednji 20% dmg to frozen recimo, bo to v praksi povečalo tvoj dps za 1-2%. Mobi pa scalajo linearno navzgor (ali celo več na koncu) in enostavno se pozna, ker gear se ti bo ustavil, glifi tudi, ker takrat boš že vse imel lvl21 ter tudi dodatni paragon ti ne bo prinesel občutnega povečanja, ker pač matematika.

 

In ja, že od bete poznam vse dmg buckete in koncept dmg v diablo, kar omenjam je čista matematika v praksi za posamezen bucket, znotraj katerega se seštevajo dmg bonusi.

Zato se pozna, da pri lvl 90 si v bistvu isti, a kar na enkrat +10 lvl NM dungeone ne delaš enako lahkotno kot pri lvl 70 ali 80.

 

Jaz sem imel na koncu 14k lifa, 6k armorja, ki je bil podvojen s tistim aspectom, torej 12k. Super tanky, da bi lahko hardcore igral, saj nisem nikoli umiral, razen če je igra nardila nenormalen lag spike sredi elite pulla.

Bil sem tako tanky, da sem lahko s socrco šel afk med NM dungeonom, ki je bil plus 10, pa me mobi niso ubili med 3 packi elitov. Dmg bolj švoh kot en in edini sorc build (ice shards), ampak res malo bolj švoh (cca 10% po uču), saj sem brez težav vse pucal solo. Pri lvl 75 sem raje igral solo, ker je šlo hitreje kot v grupi, kar je po svoje blo absurdno. Pri lvl 80 sem se čutil strah in trepet vsega mogočega. Butcher? Kje si miško, reci ciao in umri v par sekundah. Pol pa počasi opažam, da gredo zadeve samo še na slabše. Folk joka, kako jih vse oneshotta na 90, 92, 93.. meni pa še vedno nič, komot vse preživel, pa smo špilali redno +5 NM dungeaone ali več.
Nato pa pride lvl 95+ in sem tudi sam opazil, da moram igrat resno, če hočem preživet. Dmg pa nikakav. Dobesedno nikakav. A isti build, vse isto.

 

Dejansko tvoj lik požre ''inflacija'' levellanja. Res grdo videt. In kar sem uvodoma zapisal je razlog. Ustavi se ti paragon levellanje, gear imaš že okrog 70 cca isti ter ko n-tič povečaš za 20% dmg to X se to v praksi ne pozna skoraj nič, na drugi strani pa mobi dobijo velike booste v statsih. Rezultat: ti tečeš po helltidu, pa nek lolek lvl 65, komaj frišno prilezel na WT4, po možnosti na pol še v sacred gearu, dela več dmg kot ti istemu mobu, a ti si oblečen v best roll ancient, max upgrejd gearu. Absurdno in žalostno. Ter razlog zakaj močno odsvetujem igranje post 75 cca. Sploh zdaj, ko je počasno ko kurba, NM dungeone moraš skozi delat, hodit do njih, loot pa nikakav ter nobenega filtra zanj. Končal sem s skoraj 200 mio golda v inventoriju, kar vse pove, kaj sem delal z lootom na koncu.

 

Glede na to kaj planirajo za S1 me mika da ga spustim, razen če ne bodo najavili WT5 ter dejansko dali v igro mistične unike, ki kao so v igri, a jih še nihče ni dobil, kljub milijonov igralcev. Večje spremembe bodo šele v S2 (gemi recimo). In ker ko prideš do konca si prav gotovo absolutno sit NM dungeonov, ki jih znaš že na pamet. In roko na srce so tudi konkreten korat nazaj iz koncepta riftov in greater riftov iz D3.

 

Povezava do prispevka

Mi špilamo večinoma v troje, jaz z arc sorco skoz nekje 10 lvlov višje kot kolega, in okoli 70 je prav uni peak power se mi zdi, ker prejšnje dni sem ju jaz boostal in preživel nemogoče, zdaj ko jaz shitam proti 80 in onadva proti 70 sta onadva tista ki 10lvlov višji kontent delata mindless, medtem ko moram jaz že počasi pazit da 3lvl višji content niso oneshoti. Ne špilam pa niti približno tako tanky builda kot bitsu.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 59 minutami:

 

 

 

Dejansko tvoj lik požre ''inflacija'' levellanja. Res grdo videt. In kar sem uvodoma zapisal je razlog. Ustavi se ti paragon levellanje, gear imaš že okrog 70 cca isti ter ko n-tič povečaš za 20% dmg to X se to v praksi ne pozna skoraj nič, na drugi strani pa mobi dobijo velike booste v statsih. Rezultat: ti tečeš po helltidu, pa nek lolek lvl 65, komaj frišno prilezel na WT4, po možnosti na pol še v sacred gearu, dela več dmg kot ti istemu mobu, a ti si oblečen v best roll ancient, max upgrejd gearu. Absurdno in žalostno. Ter razlog zakaj močno odsvetujem igranje post 75 cca. Sploh zdaj, ko je počasno ko kurba, NM dungeone moraš skozi delat, hodit do njih, loot pa nikakav ter nobenega filtra zanj. Končal sem s skoraj 200 mio golda v inventoriju, kar vse pove, kaj sem delal z lootom na koncu.

 

Enak problem je bil v WoWu s scaleanjem, ko so te lowlvl modeli ownali v PVPju in nasploh lazje pucal stuff.

 

Zgleda se nc ne naucijo.

Povezava do prispevka

jaz pa sem imel deflacijo

 

vsak level sem bi boljsi, na koncu sem dela lvec kot milijon dmg z WW barbom

vsak level se mi je dvigni damage, life in armor

na koncu sem imel 15k lajfa

9,5 dmg

in vec kot 9k base armorja brez buffov z buffi dosti cez 12k 

 

v glavnem nek je narobe s sorco :))) to je dejstvo 

mogoce je kaj povezano z inteligence in resistenci ne vem

ma tisti ki vstrajajo s sorco do 100 svaka jim cast 

 

sam to da je barb glass cannon in sorca tank lik mi je pa bilo res smesno ironicno

 

drugace pa .. ne vem vedno sem imel kaksne stvarti za probat in spreminjat tako da je kar slo no

je pa bilo res dosadno tam med 80 in 100  ko je blo treba glpite levelirat no brainer ampak jebiga se vedno hitreje kot pri d2 in d3 =)))

 

kar se tice dmg pa vulnerable je bog in batina ker multiplicira z vsem

to mores v glyptih izkoristit

 

pol pa imas core, critical in close al whatever croud control nekako izenaceno, jaz imam se dmg when healty glpth tako da jih imam 6 in mi je res ql ww sam za tier 100 in uber lilith pa nimam za burek bo treba hota al neki

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...