Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 7 minutami:

Moja pdva FS igra je bila Sekiro.

Obupal sem pri pijancu v Hirati.

 

Leto kasneje sem pognal BB in sem bil hooked v sekundi. Nekaj FS iger kasneje in sem platiniral Sekiro (moja prva PS platina ever lol).

Kjer bedak sem bil, ne moreš verjet.

Js sem tudi začel ubistvu s Sekiro. Sem igral prej DS1 in DS2 ampak samo tako par urc in je bilo preveč informacij zame. Šou nazaj na Witcherja. Potem sem videl estetiko Bloodborna in me je čist not potegnilo. Šele ko sem končal obe BB in Sekiro sem ugotovil da to sploh dela isto podjetje in da se mogoče splača čekirat njihove igre :D. Js bi mogu še platino dokončat na Sekiru, ma vem da sem takrat odnehal ker morem dobit vse skille in upgrejdat te toolse, js pa že tolkrat dvignu attack power da bi mogu res farmat za xp in se mi ni dalo. 

Povezava do prispevka

kar ma Bloodborne v dobrem je tudi to, da je mislim da samo 6 stvari, ki si jih lahko višaš

 

zato so me ti razni Path of Exile vedno odbijali, ker ima mogoče malo preveč tega dreka samo zato, da bi ljudje res dolg časa igrali

 

ontopic: kako je z Diablom, slišal sem, da se folk k hitr levela, vedno nima ravno 150 različnih perkov

Povezava do prispevka

na mn3 je itak tradicija da ali js ali @ke_kit začneva govorit o FS igrah v neki čisto tretji temi ker nama uspe potegnit korelacije četudi je tema o tetrisu.

 

@Weraziel ma zdaj ko sem malo osvojil skill tree bi si skoraj želel malo več izbire in poti da greš bolj v detajle. Po lv. 50 je praktično vse odvisno od geara in kakšne statse ti nudi in te aspekte. Skill pointe itak nehaš dobivat. Paragon tree ti isto samo dodaja k tem statsom tko da pač izboljšuješ build. Kak unique gear ti zna malo spremenit gameplay ostalo je pač +dex, +x% vulnerable damage, +x% cooldown reduction, + x% lucky hit,...

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 18 urami:

Sem fasal bolan lag pred dvema urama, da je bila zadeva neigralna.

 

Se dobr, da nimam HC chara, k bi se mi spipal.

 

Zadnje dni je lag precej zoprn ja. Si ne predstavljam v takih pogojih igrat HC ker če te doleti lag spike ko ubiješ mortar elita si mrtev že na T3...

Povezava do prispevka

Men šekr dogaja, žgal cel vikend ko majmun. Sem lvl 46 in sem (pomoje) na koncu act3. Delal sem neki sidequestov ampak se potem svet tok odpre, da bom res rajš na konja počakal. 

 

Videl sem debato o kipih: js sem našel tko ene 3-4 kipe do zdej, brez jebe. In si mislim pizda res hudo da jih najdem, glede na to kok jih je mal more bit to kr redkost. Potem pa po pomoti vidim za sekundo pri enem modelu odprto mapo in tko kipec ob kipcu skoraj na mapi. :D 

Majkemi da se mi ne sanja kje so, bi mi blo pa kul da bi recimo mel nek amulet ki bi ti zavibriral ko si blizu. Ker zdej je ful štorast ker vem da so blizu mene ampak jih ne vidim. 

 

Tudi drugače mi je ta sistem kvestanja (najprej maine s samo par side questi, potem pa kasneje več sidov) čist kul, ker očitno main questov niti ni tok veliko in bi blo drugaće ful razpotegnjeno vse. 

 

Combat mi je na pune uživantski, se pa zavedam da cel cajt klikam samo 5 različnih stvari in se zraven slinim kot opica. 

 

A te dungeonse bo treba v sezonah še enkrat? Upam, da ne, ker tega noben kurac ne bo delal. Ene so prav preveč dolge, glede na to kok jih je. Če prav štekam sistem z aspecti je potem optimalno, da si najdeš en non legen item ki ti je pisan na kožo in potem gor applajaš aspect? 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Aspecti iz dungeonov so basic roll. Na legendary dobiš mnogo boljše ki jih potem extractaš in prepišeš čez legendary ki ima boljše ostale statse. Seveda lahko tako extractan aspect porabiš samo 1x. So pa aspecti iz dungeonov zakon da lahko na naslednjih likiš čimprej začneš uživat v igri in hitreje napreduješ proti WT4. Men je zdej ostala še ena cona za maxat renown in pobrat kipce pol grem pa probat capstone dungeon za WT4

 

BTW kako za vraga ubit Butcherja kot sorc? :nicjasno:

Povezava do prispevka

Ne vem, sem ga enkrat srečal in me je razbil kot pičko. 

 

A si dobu kakšne hude armorje (po izgledu) za sorco? Jaz sem še ene 10 ur nazaj izgledal kot nekdo ki pod blokom prodaja marelice, zdej šele nekak spodobno zgleda... ampak nič jeklenega/armour like, bolj leather varjanta. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

Aspecti iz dungeonov so basic roll. Na legendary dobiš mnogo boljše ki jih potem extractaš in prepišeš čez legendary ki ima boljše ostale statse. Seveda lahko tako extractan aspect porabiš samo 1x. So pa aspecti iz dungeonov zakon da lahko na naslednjih likiš čimprej začneš uživat v igri in hitreje napreduješ proti WT4. Men je zdej ostala še ena cona za maxat renown in pobrat kipce pol grem pa probat capstone dungeon za WT4

 

BTW kako za vraga ubit Butcherja kot sorc? :nicjasno:

Poownas ga z ice shards sej mas polno shieldov in tega. A se ti dungeon aspekti spreminjajo kaj? Zdaj v tier 4 vidim da imam določene aspekte iz dungeonov ki imajo dosti višje cifre kot nekateri shranjeni od prej iz itemov. Tko 1000 razlike za nek armor barrier.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

Aspecti iz dungeonov so basic roll. Na legendary dobiš mnogo boljše ki jih potem extractaš in prepišeš čez legendary ki ima boljše ostale statse. Seveda lahko tako extractan aspect porabiš samo 1x. So pa aspecti iz dungeonov zakon da lahko na naslednjih likiš čimprej začneš uživat v igri in hitreje napreduješ proti WT4. Men je zdej ostala še ena cona za maxat renown in pobrat kipce pol grem pa probat capstone dungeon za WT4

 

BTW kako za vraga ubit Butcherja kot sorc? :nicjasno:

 

Butcher je free loot. Težko ti dam nasvete, brez da vem kak build furaš in kake iteme imaš. Ma res ni nekih posebnih problemov z njim, malo bolj tanky mob je in to je to.

 

Če si nad lvl 50 bi moralo iti brez težav. Čaki, da ga dobiš, ko je plus 10 lvl od tebe v nightmare dungeonu ^_^

 

 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 minutama:

Malenkost me moti samo default zoom view. Res bi moral biti rahlo bolj stran, kot npr pri world boss eventih. 

Ja tega tudi js ne razumem. Predvidevam da so naredili to zaradi gameplaya ker imaš določene skille ki zadenejo vse kar vidiš na ekranu. Sam tudi to bi lohka pac zmanjšali range ne vem no. V dungeonih ni nek problem sam v open world je mal čudno da tko malo vidiš.

Povezava do prispevka

A to da bi si shranil build (armorji, skill allocation itd.) pa ne obstaja? Se še nismo naučili, da je to must v dotičnih igrah? Pol se mi niti ne da nic drugega sprobavat, ker moras vse respecat. Kr bad. A je to res tako težko implementirat?

 

Pa še to da bi lahko pogledal katere queste si naredil. Ker pol ti manjka tko en quest na enem področju in pojma nimaš katere si ze naredil in katerih ne.

 

to sta meni največja minusa. 
 

endgame zgleda zaenkrat fun
 

ostalo je pa top, diablo uživanje

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

Aspecti iz dungeonov so basic roll. Na legendary dobiš mnogo boljše ki jih potem extractaš in prepišeš čez legendary ki ima boljše ostale statse. Seveda lahko tako extractan aspect porabiš samo 1x. So pa aspecti iz dungeonov zakon da lahko na naslednjih likiš čimprej začneš uživat v igri in hitreje napreduješ proti WT4. Men je zdej ostala še ena cona za maxat renown in pobrat kipce pol grem pa probat capstone dungeon za WT4

 

BTW kako za vraga ubit Butcherja kot sorc? :nicjasno:

 

Arc Lash, od "pravega" levela naprej zelo enostavno, ult na začetku, pa dobro moraš uporabljat svoje defensive skille (Ice armor + flame shield), skoraj ne boš rabil potiona, v glavnem precej easy, flame shield, ki ti še vrne health je itak get out of jail free card :D.

 

Za Ice Shard pa še žal ne vem.

 

Končno pobral vse Altar of Lilith, hvala bogu za interactive map.

Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj tudi prilezel v WT4 (lvl64)
Me je našel nekdo(lvl62 ropar), ki je zelo podobno razmišljal, kot jaz, da bi našel nekoga na katerem bi se šlepal čez šefa za WT4.
Pol sva se pa debelo gledala, ko naju je pleško tabanal. No na koncu mi je model pred začetkom fajta spizdil v mesto
in sem šefota žvečil do ene 5% zdravja (pač en peklenski meteorni dž in bi cerknu). Kurba brezlasa nastavi mine in itak ponevedoma stopim gor... SMEEEERT
Isti trenutek se model vrne iz mesta, narajma na ista govna in crkne. AMPAK! Model se je vrnil z enim lvl 61 barbaro, ki
se je samo zavrtel čez bossa in nama rešil riti.

Tk da več sreče k pameti potrpljenja, da bi se zadeve lotil kk lvl višje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...