Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2023]


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 16 urami:

Na kak gem sem pa jaz naletel, wartales, faking medieval homm, ne morem nehat igrat, toplo priporočam <3

Ok ne morem, da ne bi še enkrat praisal tole, vsakič naletim na neko zadevo v tem špilu. Svoji četici vojščakov določiš poklice in potem igraš mini igre, s katerimi določiš uspešnost dogodka, ravnokar sem igral na flavto ko pri rock bandu. Ta špil gre zaenkrat v mojo beležko z 10/10 :D

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 42 minutami:

Igram chants, super dokler se ukvarjat z dešifriranjem, zdaj na konc je pa annyoing, ker očitno je treba vedet tud strukture ki si jih pa nekako nisem zapomnu :( 

Greš v en svet na teleport, klikneš na enga možička, si zapišeš na list papirja vrstni red glagol, objekt, subjekt in a je modifikator za množino pred al po samostalniku. Par minut dela.

 

Oziroma pozabu sem, da lahko že is stavka na tem komunikatorju lahko to razbereš. Pač poklikaj to kar razne klase govorijo.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Premagal sem tisto neko magic teleporting lady v hosti. Šel vnovčit pike (Firelink Shrine Mercator) in prišel nazaj, kjer me je skoraj instantno napadel en rdeči pubec. Sem rekel ajde, da te vidim in me skoraj instantno ubil.

Sem pobegnil, se po nekem čudežu healal, tip je tekel za mano po celi hosti, mimo modelov s porajkli, mimo giant rakov, ni odnehal. Imel je neko katano s katero je imel dober reach, švical sem metke, nakar se pojavi message, da prihaja nekdo iz mojega covenanta.

 

Ful happy tečem prot njemu pol pa vidim, da se tip ne premika. Imel sem srečo, da se je potem ta pubec odločil najprej napasti prišleka, kar mi je dalo šanso, da sem se še enkrat napojil in ga srečno napadel za hrbtom. Nimam pojma kako mi je ratalo zmagat ta duel, samo tbh itak ni duel če me vmes še tipčki s porajkli mal žgečkajo po šupniku.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Hja, do takrat bo pa leveling up pa upat na najboljše. Sploh se ne morm odločit kaj bi rad bil, imam Sorcerer staff, imam pyromancy, imam Claymore, imam Bow..

 

Za vsako situacijo neki :D ful uživam, sem mislil še kej drugega počet dons pa sem vmes zgubil vse nabrane pike pa je blo treba se enkrat iz inata it nabirat

Povezava do prispevka

Končal Elex 2...ne bom igral kot G2 (sem sicer naredil save pred pridružitvijo fakciji, na lvl 35:D)...ampak je zadnji del igre toliko slabši, da se mi ga ne da še enkrat preigrati z drugo frakcijo. Igra je nekje do polovice kar dobra (gothic vibe), nato pa pada...do konca, ki seveda sploh ni konec. Eh, škoda. Pa optimizacija na mojem ps5 je tako slaba, da sem poprej igro parkrat zbrisal z diska po začetni sekvenci, ker je vse štekalo in ekran se je trgal. V 3je (verjetno) sem šel čez začetni del in prilagodil nastavitve (ja, saj vem) in je špil nato še kar vlekel, kljub dokajšnji poenostavljenosti zgodbe in questov napram Elex 1.

 

Ne vem, kaže da ne gredo v pravo smer.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 27 minutami:

Če igraš z ženo It takes two, rabiš jeklene živce. :wacko: Mislim, da sva skoraj že na koncu. Uganke so res super in na preizkušnjo da res vse :D Če druga polovica ni gamer. NE priporočam!

Jaz moram priznat da eno timed stvar sva morala zamenjat kontrolerja, ker meni neki skoki niso šli. Se vid da žena obvlada Mariote

Povezava do prispevka

Malo gledam, kaj bi lahko še kaj igral od current gen indyjev, in mi je v oči padla Kena: Bridge of Spirits. Nisem vedel sploh kaj lahko pričakujem, razen da igraš neko punco, da je neka bolj otroška akcijada in da igrica izgleda zelo lepo.

 

Zelo pozitivno presenečen. Špil je ko nekakšen mladinski God of War light, heh, če bi imel tam 10 letnega otroka bi mu ful težil da sproba. Pustil sem 3 ure notri ko šus. Super izgleda, tak bolj happy vibe ima, pa dejansko me je vrglo na rit, koliko enih high-end AAA featurejev ima. Ful enih skrivnosti, pa upgradov, pa skillov, semi-open svet, teleporte po mapi, še zemljevid ima, res ni da ni. Pa kar hard je, sploh bossi, z enim drevesko vitezom je bil kar orenk naporen fajt. Prov res no, malo bolj budžet otroški God of War je dejansko 1:1 opis. Sicer se bojim, da špil preveč sledi tej AAA formuli, meni bi bolj dogajal bolj unikaten koncept, pa v resnici ne vem če me bo vse skupaj toliko zanimalo, da bom šel še naprej igrat špil. Ampak ja, zelo kul za indy prvenec. Tako se naredi proper Slav of War :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 13 urami:

Končal Elex 2...ne bom igral kot G2 (sem sicer naredil save pred pridružitvijo fakciji, na lvl 35:D)...ampak je zadnji del igre toliko slabši, da se mi ga ne da še enkrat preigrati z drugo fakcijo. Igra je nekje do polovice kar dobra (gothic vibe), nato pa pada...do konca, ki seveda sploh ni konec. Eh, škoda. Pa optimizacija na mojem ps5 je tako slaba, da sem poprej igro parkrat zbrisal z diska po začetni sekvenci, ker je vse štekalo in enkrat se je trgal. V 3je (verjetno) sem šel čez začetni del in prilagodil nastavitve (ja, saj vem) in je špil nato še kar vlekel, kljub dokajšnji poenostavljenosti zgodbe in questov napram Elex 1.

 

Ne vem, kaže da ne gredo v pravo smer.

 

Modeli gredo v rikverc ne pa v pravo smer. Njihov višek je bil Gothic 2. Risen igre so bile še ok. Elex pa men čista katastrofa in dvojko sem po 15 minutah izbrisal iz diska ker tega leta 2023 ne morem več igrat. 

Povezava do prispevka

Spet  mindfuck moment pri tunicu.

Pobral sem vse strani manuala (bilo je manj zajebano kot sem pričakoval), bilo je treba najti vse fairy chests (dokaj easy uganke, ko veš kje iskati, kar je zelo easy, če poštekaš ukaz za seeking spell).

Spoiler

1.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=27ab95c

Na prvi strani je pismo devov. Opazim zvezdico narisano s kemičnim, ki sem jo videl že prej nekje v manualu.

 

2.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=5d760e4

Malo prečešem manual in najdem page. Precej očiten namig. Grem stat 1 minuto nekam v vodo.

 

3.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=ef5ec31

Pojavi se prej neviden tekst.:avadodo:

Sicer sem našel narisano lokacijo, ampak se mi ne sanja kaj moram tam narediti.

Iščem dalje secret treasures. Zenkrat jih imam 7/12. Po moje si bom moral pomagati z rešitvami, ker samo še lutam naokoli, ko izgubljena kura. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Spet  mindfuck moment pri tunicu.

Pobral sem vse strani manuala (bilo je manj zajebano kot sem pričakoval), bilo je treba najti vse fairy chests (dokaj easy uganke, ko veš kje iskati, kar je zelo easy, če poštekaš ukaz za seeking spell).

  Skrij vsebine

1.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=27ab95c

Na prvi strani je pismo devov. Opazim zvezdico narisano s kemičnim, ki sem jo videl že prej nekje v manualu.

 

2.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=5d760e4

Malo prečešem manual in najdem page. Precej očiten namig. Grem stat 1 minuto nekam v vodo.

 

3.jpg?ex=656e0462&is=655b8f62&hm=ef5ec31

Pojavi se prej neviden tekst.:avadodo:

Sicer sem našel narisano lokacijo, ampak se mi ne sanja kaj moram tam narediti.

Iščem dalje secret treasures. Zenkrat jih imam 7/12. Po moje si bom moral pomagati z rešitvami, ker samo še lutam naokoli, ko izgubljena kura. :D

Pa sej imaš un ukaz da ti fairies pokažejo kje je chest? Gor levo gor desno dol desno desno.

 

Drugače svaka čast za vsa odkritja.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...