Skoči na vsebino

[multi] Hogwarts Legacy


TheToon

Priporočeni prispevki

Combat je dober, pizda. Že s šestimi spelli je 100x jači od Witcherjevega. Dolgi combo stringi in ok parry sistem, upgradi spellov so tudi kul. Ni neke resne rpg globine, ac level.

 

Inventar si lahk večaš, pa transmog je od začetka, ne pa gow bullshit. 

 

Camera sensitivity na max, acceleration na min je obvezna nastavitev ker default je beden.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A če kupim igro (PS5, 75 EUR) na dan izida, mi jo bo kak Mn3jaš odkupil, ko preigram (recimo v roku meseca)?

@tomazek@Gatsu

Koliko se spodobi vprašati? :D

 

Spodobi se vprašati... Jasna stvar :D Jaz sem vedno za take hece. Ampak jaz imam že naročeno hehe... Zajebali so me edino, ker so rekli, da je zmanjkalo za day 1 in bo par dni zamude. Bom preveril stanje do konca tedna... V nakup sem šel samo zaradi tega, ker so mi v račun (čeprav za malo keša) vzeli 3 stare igre, ki sem jih imel doma. Zato verjetno tudi nisem bil prioriteta za day 1 kvoto :(

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

A pol praviš, da mi jo prodaš dalje, ko boš obrnil? :D

 

Haha... Včeraj sem Gatsuju poslal Plague Tale in je že najavil, da kupi tudi Hogwarts kasneje od mene. 

 

Saj bom videl kako sploh bo. Včasih odgovorijo v 15 minutah na mail, včasih pa 2 dni ne. Do konca tedna hočem vedeti kdaj lahko pričakujem Hogwarts, če ne bom skenslal in prednaročil RE4 Remake za to menjavo... V bistvu sem se šel jebat s tem, ker sem računal na igro na dan izida in so mi odgovorili, da ne bo šlo šele, ko sem že oddal igre na pošto! 

 

Glede na ocene Hogwartsa, je po moje ne bo problem prodati. Jaz sem imel problem (cca. 2 tedna) samo z Dying Light 2, ker je bla res bugasta.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Haha... Včeraj sem Gatsuju poslal Plague Tale in je že najavil, da kupi tudi Hogwarts kasneje od mene. 

 

Saj bom videl kako sploh bo. Včasih odgovorijo v 15 minutah na mail, včasih pa 2 dni ne. Do konca tedna hočem vedeti kdaj lahko pričakujem Hogwarts, če ne bom skenslal in prednaročil RE4 Remake za to menjavo... V bistvu sem se šel jebat s tem, ker sem računal na igro na dan izida in so mi odgovorili, da ne bo šlo šele, ko sem že oddal igre na pošto! 

 

Glede na ocene Hogwartsa, je po moje ne bo problem prodati. Jaz sem imel problem (cca. 2 tedna) samo z Dying Light 2, ker je bla res bugasta.

Zaupaš ime trgovine, ki ima poslovanje staro za novo? A gre mogoče za "vinogradnika"?:lol:

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Jaz sem vedno za take hece.

 

Ampak jaz imam že naročeno hehe...

 

V nakup sem šel samo zaradi tega, ker so mi v račun (čeprav za malo keša) vzeli 3 stare igre, ki sem jih imel doma. 

Valda si TI za take hece, kaj tudi tvoja mama ali fant uporabljata tvoj acc na forumu? Nisem vedel

 

Valda imas ti naroceno ali ti mama kupuje igrice, kaksen srecnez.

 

Aja ti si jih imel doma sem mislil, da jih je imelela tvoja mama.. hvala bogu, da imamo takega knjizevnika na forumu, drugace ne bi bilo nobenemu nic jasno, kdo od koga tle kupuje igrice za poceni in kdo jih dobi za darilo 🙏

 

tomazek reče pred 2 urama:

 

Včeraj sem Gatsuju poslal Plague Tale in je že najavil, da kupi tudi Hogwarts kasneje od mene. 

 

Včasih odgovorijo v 15 minutah na mail, včasih pa 2 dni ne.

 

Do konca tedna hočem vedeti kdaj lahko pričakujem Hogwarts, če ne bom skenslal in prednaročil RE4 Remake za to menjavo...

 

Glede na ocene Hogwartsa, je po moje ne bo problem prodati.

Aja kasneje, sem mislil, da Gatsu placa vse takoj oz v naprej, da si rezervira. Pa dobro, da si napisal Hogwards, ker sem ze pozabil v kateri temi smo.

 

Sej, ce jim rabi 2 dni in je vikend. Niti ni tako slabo. Al si mislil, dva delovna dni?

 

Uh se dobro, da si me spet spomnil v kateri temi sem.. skoraj sem pozabil, ko tako offtopic pisem.

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Valda si TI za take hece, kaj tudi tvoja mama ali fant uporabljata tvoj acc na forumu? Nisem vedel

 

Valda imas ti naroceno ali ti mama kupuje igrice, kaksen srecnez.

 

Aja ti si jih imel doma sem mislil, da jih je imelela tvoja mama.. hvala bogu, da imamo takega knjizevnika na forumu, drugace ne bi bilo nobenemu nic jasno, kdo od koga tle kupuje igrice za poceni in kdo jih dobi za darilo 🙏

 

Aja kasneje, sem mislil, da Gatsu placa vse takoj oz v naprej, da si rezervira. Pa dobro, da si napisal Hogwards, ker sem ze pozabil v kateri temi smo.

 

Sej, ce jim rabi 2 dni in je vikend. Niti ni tako slabo. Al si mislil, dva delovna dni?

 

Uh se dobro, da si me spet spomnil v kateri temi sem.. skoraj sem pozabil, ko tako offtopic pisem.

Omg ker random napad tečnobe :D 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 2 urama:

 

Hm, zgleda da so se enmal usteli z Verified statusom. Zazene se normalno, a zal samo na low settingsih, pa se tu so prisotni FPS dropi

 

Do petka naj bi popatchali in optimizirali zadevo

 

Pol se splača počakat? Cool. Če me kdaj prime, nabavim za Decka, ko bo otpimiziran.:happy:

Povezava do prispevka

Jaz bom igral v petek ko pride igra ven - 4K60 RTX, vse na max. Imam tudi 5.1 Dolby ozvočenje, tako da bom slišal vsako sapico in črička z vseh možnih strani. Pravtako Dualsense kontroler za haptiko in adaptive trigerje (kar pa menda še niso dodali v PC verzijo, šalabajzerji eni!)

Povezava do prispevka
Fallen0ne reče pred 9 minutami:

 Pravtako Dualsense kontroler za haptiko in adaptive trigerje (kar pa menda še niso dodali v PC verzijo, šalabajzerji eni!)

Se mi zdi, da Hogwarts slabo izkorišča tole, ker zadeve še nisem izklopil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...