Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 22 urami:

Evo imam eno debato, ki zna bit zanimiva - meni je trenutno zadnjih 8 let gaminga (se pravi 2015-2023) bolj zanimivih, zabavnih, res fajn gaming izkušenj kukr katerihkolih drugih 8 let v kosu, ever. 

 

Vse od Hollow Knighta do nove Zelde, od Doom Eternal do Sekira, Undertale, RDR2, What Remains of Edith Finch, Last of Us Part 2, Divinity Original Sin 2, Hi-Fi Rush, Returnal, Nier Automata, Uncharted 4, Hades, Resident Evil 2 RE, Resident Evil 4 RE, Titanfall 2, Bloodborne, Elden Ring, It Takes Two, Witcher 3, Talos Principle, Slay the Spire, The Witness, Dead Cells, Psychonauts 2, Disco Elysium, Pillars of Eternity, Doom, Yakuza 0, Rogue Legacy 2, Tunic, Control, Mario Odyssey, Vampire Survivors, vsaj eden od Orijev je tudi izšel v temu času...

 

Zih sem pozabil še kej zanimivega, ampak nasplošno špili iz tega obdobja so mi povečinoma ostali v kar dobrem spominu. Se mi zdi, da še vedno obstajajo studiji, ki znajo narediti nekaj zanimivega in da je tudi izziv, da ni samo ponavljanje obstoječega, če pa je bilo, je bilo pa zelo refinirano. 

 

Evo še kako se je začela ta debata, najprej sem mislil na kratko odgovorit, pa mi ni zmanjkalo primerov

Nostalgia tinted glasses, the thread.

 

Zelo lepo si jih podučil, gg. :D

Povezava do prispevka

men je sam škoda da bo očitno samo malo dvignjena ločljivost pa kanoni in monsterji bodo dobili nek high-res texture pack 

 

ker ful nisem pristaš retro looka bi mi 100x bolj dogajal bolj "resen" remaster, priznam :D Mislim ffs, poglej dlan od protagonista, pa ozadje, pa celotno okolico...

 

...sej se ne pogovarjamo o Halo Infinite, ffs

 

 

atomic reče pred 1 minuto:

Sam men to čudn zgleda. Na levi stena in tekxtura orginal iz leta 1975, a cev na puški nek ray traced a roka, ki jo drži iz Atarija.

 

evo tole

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 39 minutami:

Lepa. A je še kak heavy hitter iz PS3/360 generacije, ki ga ni/ni najavljen na novi?

 

Portal 2

Split Second

Mirror's Edge 1

 

pol pa je to to kar se mene tiče

 

(čeprav mel bi komot še PoP 2008, pa kak motorstorm)

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 14 minutami:

Res škoda, sem upal na "remake" v rdr2 enginu... a bo vsaj 60fps na ps5 tole?

IMO bo isto kot je tista enhanced verzija na Xboxu. 4k 30 fps.

Hernire reče pred 1 uro:

Je pa precej hecno, da bo RDR 1 izšel za PS4 in ne 5, svašta res. Polovico predvidene PS5 generacije bo kmalu mimo ...

Bo fajn igrati na PS5 PRO tole zadevco :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...