Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

A ti GTA V ni bila nekam kratka igra z malo meaningful contenta? Razen če greš v Online, tam pa so dostavljali misije kar dolgo časa. Pomoje se bo isto zgodilo šestki. Pa še Houser brata nista več del studija.

 

Tako da, lahko da bo dober špil, ne pričakujem pa da bo taka bomba kot mi je bil GTA IV.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

A ti GTA V ni bila nekam kratka igra z malo meaningful contenta? Razen če greš v Online, tam pa so dostavljali misije kar dolgo časa. Pomoje se bo isto zgodilo šestki. Pa še Houser brata nista več del studija.

 

Tako da, lahko da bo dober špil, ne pričakujem pa da bo taka bomba kot mi je bil GTA IV.

Js tudi dvomim da bo tako dober kot je bil 4ka ali RDR. Mislim da bo spet poudarek na neke crazy over the top misije in potem čimprej preskok na GTA Online. Od GTA 5 ima Take two prevelik vpliv na Rockstar. Res žalostno da nismo dobili niti 1 single player DLC za RDR 2 ali GTA 5 in da so RDR 2 popolnoma zapustili ker so videli da ne morejo toliko zaslužit z mikrotransakcijami. In to od podjetja ki ima za moje pojme najboljše DLCje vseh časov. Škoda res.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 39 minutami:

Grem stavit da 70% folka ki kup GTAV kampanje tud štarta ne. 


Cist iz radovednosti sem sel gledat, kolk % folka dejansko konca kampanijo (To Live or Die in Los Santos achievement)

Ps3 28,8%
Ps4 16,8%
Ps5 4,6%
Steam 24,1%


Vecina k je koncala je itak na ps3 na katerem je igra izsla, potem pa zglea res sam se Online skoooz
Sej mislm da se to nekak sklada s povprecjem na splosno, sam taka igra kot je Gta, ki jo res vsak mulc pa fotr, celo teta poznajo,.pa kampanija ni tezka, se res mislil da je procent mal vecji :)

 

Povezava do prispevka

RDR2 je bil očitno passion project in so lahko nardil singleplayer špil po svoje....v zameno za RDR Online

 

RDR2 se ne bo ponovil. Vsaj ne iz strani Rockstarja. Preveč carskih developerjev je šlo, to bo ista zgodba kot Blizzard in kot Bioware. Znajo še kaj dobrega narest, ne bo pa več vrhuncev gaminga iz njihove strani.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 17 minutami:

No samo RDR2 res ne moremo ocitat prekratke single player kampanje. Ce smo iskreni je celo predolga.

mja na momente se res vleče. Tudi čudno je da se 99% igre popolnoma ignorira skoraj polovico mape. Aja pa ta del mape zgleda bolj western kot prej cela igra.

Povezava do prispevka

Najbolj odfukano dejstvo je, da je RDR2 prodal več kot 50mil kopij. Top 10 iger of all time številke. 

 

Za mega dolg singleplayer špil, kjer je gameplay forsiran tedium je to neverjetno. 

 

Ajde v 90tih bi razumel popularnost takšne igre, ko pa odpiranje random kredence v RDR2 traja 6 tiktok videov mi je prav baffling da so zoomerji tolk padli not.

Povezava do prispevka

Bodte veseli, da je tako dolga igra, ker bog ve kdaj bomo spet dobili kvaliteten western.

 

8 let so delali na temu špilu, celo parkrat prestavili izid, ker še ni blo spolirano. Celo zadnje leto developmenta je bil baje abnormalen crunch zaradi pritiska iz TakeTwo. Pa baje čez jurja mo cap igralcev :avadodo:

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

Bodte veseli, da je tako dolga igra, ker bog ve kdaj bomo spet dobili kvaliteten western.


Točno to! 

Poleg ultimativnega (in žal nišnega) western žanra si jaz sicer želim še kakšno sodobno L.A. Noir zadevo. In morda še Witcher 4.
Recimo to troje in imam dovolj AAA naslovov do konca življenja. Razen če me bo pri šestedesetih presenetila kakšna top cyberpunk zadeva in/ali nov Monkey Island.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 43 minutami:

Meni zgleda kar precej kul. V prvem delu videa niti ne govori dosti o MP. Saj vem, da se lahko igra (prvi del) tudi SP, ampak večina jih povdarja, da je v bistvu MP how it's meant to be played. To mi je malo smrdelo.

 

P.S.: Evo, zdaj pa je celo povdaril, da je solo zelo fun, bolj kot prvi del. Fino... vendar ne dam full price za neznanko :D

Cist fino se igra enka tudi solo. 

 

Dvojka je ocitno nadgradnja vsega

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...