Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Talos Principle dvojka zgleda kul po ocenah in opisih, čeprav bo s svojim filozofiranjem, ki deluje zelo podobno enki, verjetno spet odbijajoč za tiste, ki jim je bil že prvi del s tem dosadan

 

Mi je pa totalen mindfuck, da so take sorte špil na kvaliteten način že v drugo naredili Croteam, sicer izključno znani po Serious Samu, verjetno najbolj brezmožganski (in v zadnjih delih tudi že nenavdahnjeni) seriji FPSjev ever  

 

Sej verjamem, da so za tak projekt najeli pisce in pripeljali v team kakega novega člana, ki ni imel veze s SS-ji, ampak vseeno mi ne greta skupaj tako divje različna žanra s strani istih devov; Valve je npr. za Portale na novo zaposlil celo ekipo mladih devov, ki so duhovnega predhodnika serije naredili še kot študentski projekt

Povezava do prispevka

Oči se mi zdijo v tem stilu: ^^, skratka kar iskren smeh. Usta pa res zadržan

 

V bistvu bedni emotikoni, ampak mislim, da je Sadhu nekje napisal, da imaš opcijo samo zbrat od prednastavljenih. Drgač bi jaz ful raje videl bolj unikatno-mn3njalničarske ikone, torej stopnice ("vrži se po štengah varianta") ipd. 

Povezava do prispevka

Evo preigral Jusant.

 

Krasna igra kar se tiče predstavljanja zgodbe,okolja v katerem se dogaja, glasbe ki je pika na i temu zen doživetju.

 

Gameplay ni slab ni pa ohohohohoho, deluje bolj kot dodatek okolju in zgodbi, igra je med drugim tudi precej kratka, baje da se jo da končati v 3 urah, če samo šibaš naprej, sam sem si vzel malce več časa in poskušal pobirati drobce zgodbe oz. doživetji ljudi, ki so živeli na Towerju(kamor se zgodba dogaja), plus freske in zgodbe, ki skozi glasbo in slike delno prikažejo delčke.


Kar se tile grafike, ni slaba, služi zgodbi in vsemu drugemu, ampak bi si želel, da bi bila kanček boljša že zaradi izjemnih pogledov na opustošena golo okolico, recimo grafika podobna iz solo Prince of Persia, bi bila za moje pojme v nulo, seveda predelana današnjim časom.

 

Eno poglavje mi je bilo v igri res bedno in sem samo šibal skozi, dogaja se v neki jami, ki je kanček pretemna, da užitkarsko igranje.

 

All in all!

 

8/10

 

Igra je fantastična kar se zgodbe tiče isto glasba in naš plezalec plus njegov kjut sopotnik, gameplay je ok in igra je malce prekratka za to ceno, plus želel bi si kakšnih ugank, ki bi dodatno prispevali k izkušnji.

 

Ampak jo toplo toplo priporočam, če se vam zdi, da je cena previsoka, počakajte na popust.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 47 minutami:

lol wat mn3njalnik smetana je nekoč igrala fortnite 

 

a to sploh lahko canon event????

 

canon-event-lochan-bwefi.gif 

 

Nismo skupaj, vsak zase je smrdel na Fortnitu

 

Se spomnim, da sem ga sprobal in igral par ur, pol pa je Galko ene 2 dni kasneje napisal, da je on tudi igral, tako da sem bil pomirjen, ker če sva dva iz smetane igrala, pol me ne morjo izločit 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...