Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

fric reče pred 1 minuto:

The former franchise narrative director at The Coalition has swapped Gears of War for God of War, joining Sony's Santa Monica Studio as narrative director.

https://www.videogameschronicle.com/news/gears-of-war-franchise-narrative-director-joins-god-of-war-studio-sony-santa-monica/

 

 

M m mmmmm, narrative director od takih zgodbovnih megahitov kot so bili zadnji deli gearsov, yummmmm :D :D

 

Še ena mega pridobitev za Sony

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 30 minutami:

also leak je prišel, da je Sony plačal FromSoft, da nardijo spet neko PS ekskluzivo, tokrat samo za PS5

 

baje ne bo Bloodborne 2 in ne bo Dark Souls related, bo pa Miyazaki glavni za volanom

 

Uf model res si smešen. Sem jaz kdaj postal bullshit leake slučajno? 

 

Navedek

The release date for Dragon's Dogma 2 has seemingly leaked. According to a since-removed post on the European classification board PEGI, the upcoming sequel is scheduled for release on 22nd March next year. It has also secured an age 18 rating, with mention of violence and in-game purchases

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A niso pred kratkim pokazali čisto predelane metroidvania like side scrolling verzije?

Al je to čisto druga zadeva?

Tisto je side igra z drugim princem, mislim da že četrtim po vrsti

 

Oriđiđi princ je bil legendarna 2d verzija, nadaljevanje in POP3D

 

Pol Sands of Time trilogija, ki je imela še en del na PS3/X360, ki ga noben ni igral, pa nasploh je ta trilogija bila z vsakim delom slabša (od praktično 70 % platformer-puzzlerja in 30 % battlanja je šla v 95 % battlanja in 5 % bednega skakanja)

 

Pol un mega kjut POP 2008, ki je bil cel shading s princeso Eliko

 

Zdaj nov storyline pa bo metroidvania :D 

Povezava do prispevka

Kaj pa končno zasledim, da pride nov BOXing game na konzole, ker Fight Night round 3 je bil men dejansko en najjačih špilov na xbox360.

To je 18 let od tega lol...

 

 

In zdej po faking 18 letih bomo dobil tole:

 

 

 

 

Pa dobro kaj se to norca delajo? Sj ne morem verjet...

Povezava do prispevka

Ma ta Undisputed je že celoooo večnost v early access (in bojim se, da bo tako ostalo).  Grrrr. S pubecom sva vzela že pred ohoho časa, ker takrat je še bilo upanje. Sicer zgolj posamezni dvoboji, nobene kariere in treningov (kar so vse obljubljali, da bo "kmalu").  Grafično je bilo pa nekje nivo Fight Night Round, ja. In tudi na veliko nekih gličev v smislu neuravnoteženosti boksarjev sem naletel. Saj so se avtorji opravičevali, da je pač early access in da delajo na številnih popravkih, ampak kaj pa veš... 
Problem je, ker na PC-ju pač ni boksa in bi mi igra res čisto sedla, glede na to, da sem v Fight Night serijo vložil ure in ure in ure..  ČE BI AVTORJI SEVEDA ZADEVO SPOLIRALI IN KONČNO KONČALI.  (sorry za dretje, živčnega me pač dela :) ). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...