Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Jaz še zdaj ne vem, če je ta team scam ali ne. Zaenkrat še niso nič pokazali. Igrica sicer deluje insane, kot da bi 10 najbolj popularnih SP AAA franšiz dal na kup in vprašal "kere mehanike naj poberemo ven za našo igrico" in bi korejc reko "FSE", ampak ja, bom vsaj malo presenečen, če bo igra dejansko taka 

 

Devi imajo najavljeno še njihovo verzijo Pokemonov, Doke V, ki tudi zgleda insane lol, ampak od leta 2019, ko so vrgli ven gameplay trailer, ni bilo nič novega :D 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 10. 1. 2024 at 13:24:

Tole zgleda 2 good 2 be true tbh :blink:

 

 

Stavim eno rundo na mn3m33tu, da bo za tole single player izkušnjo obvezno potrebna povezava do interneta, in s tem v ozadju tudi cash shop z lootboxi.

Pearl Abyss never disappoints.

Povezava do prispevka

Standard verzija digitalna je sicer 50 €. Ocene tudi dobiva vredo. Metacritic 87 (55 opisov) ter Opencritic 86 (77 opisov).

 

Jaz tak mislim čakati na znižanje, če bo dobra zadevca. Itak pride počasi ven Persona tak da bo backlog dovolj do takrat.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 48 minutami:

Standard verzija digitalna je sicer 50 €. Ocene tudi dobiva vredo. Metacritic 87 (55 opisov) ter Opencritic 86 (77 opisov).

 

Jaz tak mislim čakati na znižanje, če bo dobra zadevca. Itak pride počasi ven Persona tak da bo backlog dovolj do takrat.

Če bo kakšna v redu cena/znižanje kot si rekel potem bom nabavil, sicer pa stric pirat ali pa čakat, da pride na Steam, kar pomeni leto oz. več.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 urami:

Je kdo stestiral demo Princa Perzije?

 

Mizerno kratek demo žal... Traversal je kul, combat je tudi videt fun, zleda proper metroidvania tako da bom definitivno igral ampak ne day1, ker sem trenutno čist not v MHW Iceborne padu in imam potem še itak Evil West iz PS+ za preigrat. Ubisoft igre itak dobijo popuste v prvih 2-3 mesecih.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Mizerno kratek demo žal... Traversal je kul, combat je tudi videt fun, zleda proper metroidvania tako da bom definitivno igral ampak ne day1, ker sem trenutno čist not v MHW Iceborne padu in imam potem še itak Evil West iz PS+ za preigrat. Ubisoft igre itak dobijo popuste v prvih 2-3 mesecih.

Lahko spustiš Evil West. Oba druga dva špila na PS+ sta boljša.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Pogledal od gamespota videoreview. Noro izgleda, končno kot spet nek zares odličen metroidvania špil. Pa to, da je zadaj 2D Rayman ekipa, je tudi maksimalno pozitiven podatek. Pa še na retail je, yaay. Jst ga bom 100% kupil in sprobal.

Probaj demo na PSN. Meni dogaja na polno. Tight gameplay, že na normal težavnosti nasprotniki niso pushoverji, zanimive mehanike raziskovanja. Pa design deluje zelo sveže.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma ne rabim demota sploh, sem bil že od najave dalje sold in sem bil ziher da mi bo ful všeč, sploh ko so povedali kdo so devi :) Zdej po reviewih sem pa sploh sold.

 

Bolj rabim frej cajt :D  Čeprav IMO pride Robocop še prej na vrsto, ta mi tudi izgleda kot en tak hidden braindead gem (sam ne zate mr. fps hater hehe). @atomic @Weraziel aka dežurna sp fps loverja, a mislita dati šanso gospodu robotarju??? Pa @gojc, kva pa ti driska čizerska, meni se zdi to direkt naslov zate??? A nisi še nekih trailerjev lepil?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...