Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 10 minutami:

Vsake toliko naletim na zapise američanov kako si izposojajo igre iz svojih lokalnih knjižnic. In to praktično najnovejše naslove. Skratka easy life hack :D

 

A majo naše knjižnice tudi PS4&PS5 igre za izposojo ?

 

@Hernier mamo to čudo zahoda tudi pri nas na voljo kje ?

 

 

 

Tko zgleda v razvitih državah to:

 

lpt-local-libraries-often-have-video-gam

 

giphy.gif?cid=6c09b95295crcyfblbabd5s8ij

Povezava do prispevka

Gojc. Bil je zastavljen projekt v MKL, ampak ni zares zalaufal, so pa nekaj časa posojali Wii igre, kakih 12 let nazaj. Ni se obneslo, ker pomoje (ugibanja, nimam nobenih realnih podatkov o tem) so kurirali ljudje, ki se niso spoznali.

Zdaj pa izposojo nudijo v Idriji, je zadnjič nekdo v Gostilni objavil, hehe. Imam na sumu, da je pobudnik nek ex-forumaš, ki ima zelo rad Sonica, obiskovanje meetov in rokavice za uporabo retro konzol:
https://www.student.si/zabava/igre/slovenske-knjiznice-se-prilagajajo-izposoja-videoiger/

Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Blo bi fajn. Ampak bi po moje laufalo samo v Ljubljani ali mogoče še katerem večjem mestu. Premalo nas je fosilov, ki igramo neke SP in bolj nišne naslove. Mladina, ki predrkava MP špile pa jih itak mora kupiti. 

Ma v bistvu je presenetljivo dosti ljudi, ki igračka in gejma SP igre. Na tem forumu smo pač ful zaprta skupnost in pol deluje, da SP igrice igra samo 20 čudakov iz Konzolca. Sam jaz sem v zadnjem letu spoznal dosti ljudi, ki igrajo, pa na un Konec igre razglas se je javilo že nekaj ljudi, popolnoma unaffiliated s tem forumom/Jokerjem, ker sem dal oglas še na en slovenistično-književnostni forum. Pa pač krog ljudi, ki ga jaz poznam oziroma ki so lahko videli un razglas, tudi ni posebej širok, kar pomeni, da mora bit v divjini res v bistvu dosti gejmerjev.

Povezava do prispevka

Pomoje res podcenjujemo kok več folka igra igre.

V Ljubljani jih je dosti, tudi predstavnic ženskega spola, ki imajo vsaj 2 konzoli doma. Po tistem ko je BG3 ratal big na tiktoku jih je dosti, ki so začeli to igrati. Ena kolegica si je že dala glavo Astariona tetovirat na stegno

 

Moja tetoverka je fanica FromSoft iger in mi bo delala nekaj Bloodborne themed. 

 

Npr evo en FromSoft design

 

Screenshot_20240121-153038.png

Povezava do prispevka

#Palworld has the highest concurrent player count of any paid game in the history of Steam!

Tko je to k "pokemoni" pridejo na PC

Jokanje pokemon fanov je priceless

"Look, I get that it's a survival game but don't you think this is pushing it too far? You literally capture both humans and animals alike and then have them do unpaid labor, and can kill them at any time, aka slavery and animal cruelty. That is disgusting ngl, why do you think orginizations like PETA even exist????"

 

ahahaha
automation v survival igrici je zdej slavery

umiram

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 urami:

To so fix vecinoma sam japanci obsedeni s tem. Sam glede na to kaksen boom je bil, pa se pokemoni, je kar hitro tu (na zahodu?) usahnilo. Drgac sm lih cist po nakljucju en dan zdj razmisljal o tej igrici pa da bi spet mal probal 😆

 

kot da je važno, od kje prihaja denar :D

 

je pa kr svašta sicer, da je tak podvig uspel fake pokemonom z wisha 

Povezava do prispevka

Vceraj sem neki gledal en stream na discordu.

 

Dobesedno prazn spil z random resource node-i in nekim bednim craftanjem. Plus folk pravi, da je asset flipping zelo izrazit in cel game je janky as fuck.

 

Modelcki so se skesiral streamerjem in folk je skocil na bandwagon.

 

Dead game v roku enega meseca imo. Je pa dev zlo dobr zasluzu, tko k uni k so nardil The Day Before.

 

 

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

je pa kr svašta sicer, da je tak podvig uspel fake pokemonom z wisha 

To pomoje samo kaže, kako močna franšiza so Pokemoni in kako obupano bi ljudje igrali nek bolj AAA Pokemon izdelek :D

 

Saj zdaj je dosti indij Pokemon igric izšlo, ampak vse so pač ta indie in zgledajo kot Pokemoni par generacij nazaj

 

Pokemoni so all in all res brutalna franšiza. Tipi na Switchu izdajajo igrice, ki so po mehanikah in izgledu dobesedno iz nekje PS2/early-PS3 dobe in se vseeno prodaja v milijonih. Da ne govorim, da dejansko izidejo tako 3 Pokemon igrice letno :D 

Povezava do prispevka
Paljo reče pred 1 uro:

Vceraj sem neki gledal en stream na discordu.

 

Dobesedno prazn spil z random resource node-i in nekim bednim craftanjem. Plus folk pravi, da je asset flipping zelo izrazit in cel game je janky as fuck.

 

Modelcki so se skesiral streamerjem in folk je skocil na bandwagon.

 

Dead game v roku enega meseca imo. Je pa dev zlo dobr zasluzu, tko k uni k so nardil The Day Before.

Tudi fakemone jim je AI zgeneriral :D

 

Drugače pa uni ko so naredili The Day Before že teasajo, da delajo na novem špilu :D 

Povezava do prispevka

Asset flip, Ai generated, junky, low quality....in se in se.
Ampak ko pa beres feedback folka jim je na polno fun in uzivajo (fani survival gamov ofc).

Ce ne drugega sta zadnja dva oz trije indy FOM hiti (BitBlaster, Letahal Company, PalWorld) pokazali spet da je gameplay king. Vsi gami so vizualno in s stalisca produkcije crap :D
Ampak folk komot pozre minuse ce uziva v gamu.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...