Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 2 urama:

Cancel Stan Lee. Marvel ni historically accurate.

:D gospod Stanley Lieber je bil prefrigan biznismen, ki je imel med ostalim tudi odličen občutek za tajming. Prvi Black Panther strip je izšel le nekaj mesecev potem, ko je  bila ustanovljena stranka črnih panterjev v ZDA (1966). Shang Chi kot lik in kasneje kot junak lastnih stripov pa na valu velikega uspeha, ki so ga poželi filmi z Brucem Leejem in na splošno kung fu filmi iz Hong Konga. (leta 1973  je izšel V zmajevem gnezdu, istega leta se je rodil Shang Chi) Bruce Lee je bil lik, ki je ameriškim kitajcem "pritrdil jajca na mednožje", ker so pred njim bili videni v medijih glavnem kot sluge in postreščki. Stan Lee je torej bil torej "woke" ante litteram, ampak zaradi lstnega žepa. Podobno, ampak veliko bolj uspešno kot Hollywood danes. :D EDIT: malce nelogično sem tole na koncu ustrelil. Leeju se je šlo za lasten biznis, verjamem pa, da je tudi želel Marvel univerzum razviti v duhu tolerance. Vsaj upam.

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Bebci, lahko so najeli Sweet Baby inc, ti bi jim pa pomagali narediti dvojko primerno za moderno publiko. Alan Wake 2 bi bil neigrabilen, če bi bila Saga Anderson bela nordijska blondinka, tko kot je bila v Quantum Break. 

Tako da Deacon St John je lahko Daynisha Evangelista, sassy črno-latinska bikerka, semi-pro MMA fighterka in stunt woman, dva doktorata na MIT in Army Ranger ter part time astronaut. Ni težko, folk. 

Povezava do prispevka

Super jim gre, zato pa so bili Forspoken, Ratchet&Clank in HFW taki mega uspehi - da samo finančne behemote omenimo. Še Morales in Spidey sta dobila slab reception, pa je to fakin Spiderman, pa mogoče majo manjšine in lgbt zastave vsepovsod kaj glede tega? Mogoče. 

 

Zdej, kolk je woke pristop naredil shit igrice shittier je vprašanje, sigurno pa je idiotizem panderat folku ki igric ne igra - kaj šele najemat firme, ki ti bojo nabijale kako delat igre, a nihče od njih veze z industrijo nima. Ampak kaj pa vem. Jaz se pizdim ker mi se je fun pizdit, nimam konja v tej dirki, jaz sam rad drkam špile in menim da ni vse za vsakega. Jaz tudi ne vletavam v kvačkanje in delanje gobelinov in težim da mora bit noter več Predatorjev in Conanov. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Super jim gre, zato pa so bili Forspoken, Ratchet&Clank in HFW taki mega uspehi - da samo finančne behemote omenimo. Še Morales in Spidey sta dobila slab reception, pa je to fakin Spiderman, pa mogoče majo manjšine in lgbt zastave vsepovsod kaj glede tega? Mogoče. 

 

Zdej, kolk je woke pristop naredil shit igrice shittier je vprašanje, sigurno pa je idiotizem panderat folku ki igric ne igra - kaj šele najemat firme, ki ti bojo nabijale kako delat igre, a nihče od njih veze z industrijo nima. Ampak kaj pa vem. Jaz se pizdim ker mi se je fun pizdit, nimam konja v tej dirki, jaz sam rad drkam špile in menim da ni vse za vsakega. Jaz tudi ne vletavam v kvačkanje in delanje gobelinov in težim da mora bit noter več Predatorjev in Conanov. 

Ratchet & Clank je svojo identiteto izgubil že z rimejkom, ki ni imel enega "woke" elementa (ali pa dovolj blage, da jih jaz nisem opazil). Enka na PS2 (2002) - carska edgy protagonista, ki se ves čas tauntata, norčujeta iz komplementarnih družbeno-popkulturnih pojavov in sta tudi sicer na polno swaggy. Rimejk (2016) narejen dobesedno za sedemletne froce, vsi edgy pogovori izrezani, vso tauntanje tako kot da bi jaz tauntal policista (skratka vanilla as fuck), metroidvania elementi hudo zreducirani (da ne bo samo zgodba, tudi gameplay je podebiljen), odprtejša zasnova stopenj zamenjena s "streljanjem po vesoljskih spakah"

 

V Rift Apart so kao dodali woke elemente, pač ta ženska Ratchetka, in zdaj so interneti naenkrat jezni. A prej, ko so jim z rimejkom podebilili igrico iz edgy najstniške igrice na igro za sedemletnike, pa je bilo vse cool. Se mi zdi res hud bias in nekritičnost. Pootročenosti ljudje niso zmožni prepoznat, če jim daš v igrico ženskega Ratcherta pa je ogenj v hiši :D 

 

Da bi Spiderman pa Zamorec Moralec dobila slab reception pa nisem videl - razen pač med random igralci. Samo dokler igrica printa money, s katerim si publisherji lahko brišejo solze zaradi jeznih komentarjev na netu, je pomoje za njih še vedno win win situacija :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...