Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Sem bil like

 

tomazek reče pred 56 minutami:

Kjut, da ena ženska s takim zanosom in veseljem razlaga o tem poslu :)

 

SafeHatefulGypsymoth-max-1mb.gif

 

pol pa takoj

 

tomazek reče pred 18 minutami:

To je bolj zaposlitev, da se boostne kjutness faktor podjetja :D Ona pa bo tu in tam kaj pomagala in promovirala studio.

 

 

giphy.gif

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ja saj pa je sama povedala, da redko kdaj rabijo junior developerje v takih firmah in da je bla zdaj ena redkih prilik :D Pa bejba se zaveda, da je njena publika skoraj izključno moška, saj sama cel čas naslavlja gledalce z "you guys" ipd. Idak, da se kače zavedajo ko so hot hehe...

 

P.S.: Resetera pa sploh ne vem kaj je :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 37 minutami:

P.S.: Resetera pa sploh ne vem kaj je :)

 

Ne zamujaš nič. Jaz tist forum uporabljam striktno za kake novice in ne berem debat ker je zares poplavljen z SJW debatami ob katerih se mi kar želodec obrača. Zadnji tak primer je tale tema, kjer mi sploh ni jasno v čem je problem oz kaj je VA ki daje glas Ratchetu, Tidusu itd napisal narobe.

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ja saj pa je sama povedala, da redko kdaj rabijo junior developerje v takih firmah in da je bla zdaj ena redkih prilik :D Pa bejba se zaveda, da je njena publika skoraj izključno moška, saj sama cel čas naslavlja gledalce z "you guys" ipd. Idak, da se kače zavedajo ko so hot hehe...

 

P.S.: Resetera pa sploh ne vem kaj je :)

Sicer se najbrž res zaveda, ampak "you guys" je univerzalen pojem. Ženske, ki jih boli kurac za SJW politično korektnost to uporabljajo že od vekomaj tudi za naslavljanje žensk.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

P.S.: Resetera pa sploh ne vem kaj je :)

 

To je en zelo mračen kraj na internetu, kjer bi ti letel še pred registracijo, jaz 0,3 sekunde po prvem postu, ostali mnenjalničarji pa v razponu 0,3 sekunde do 36 sekund :D Največja SJW avtoriteta foruma, uporabnik Ćamir, bi sicer zdržal 4 dni, ampak potem bi bil pa tudi on surovo vržen iz foruma, ko bi v offtopic temi  "what is your favourite fruit" postal sliko banane.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Dokler bodo še naprej delali tako carske igre, me res boli kurac za politiko, ki jo mislijo furat.

Obenem nimam več 15 let, da bi mi bilo pomembno kolk jošk bom videl v neki igri lol, tako da se res ne sekiram glede tega. Cheese se da vnest tudi na drugačne in bolj izvirne načine imo.

 

ta lik mora bit transgender, predstavljen mora bit na ta in ta nacin, da ne bo kdo uzaljen

 

ta zenska ne sme biti fit, ker potem tumblrina landwhales niso zadovoljni

 

itd itd

 

ko kreativcem postavis cel kup debilnih parametrov, ki jih morajo upostevat, na koncu dobis drek

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

Ja, res je, ful carsko bi bilo, da bi zdej uletela ena lepa vojna, da si naberemo par kul fotk za tinder.

 

Ja... to že celo večnost pravim. Veliko preveč smo se pomehkužili zadnjih 30-50 let. Odraža pa se vedno bolj v vseh aspektih življenja. Tudi filmih, serijah, igrah, knjigah... Pač drugo obdobje I guess... enim paše, drugim ne ;)

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 minutami:

 

ta lik mora bit transgender, predstavljen mora bit na ta in ta nacin, da ne bo kdo uzaljen

 

ta zenska ne sme biti fit, ker potem tumblrina landwhales niso zadovoljni

 

itd itd

 

ko kreativcem postavis cel kup debilnih parametrov, ki jih morajo upostevat, na koncu dobis drek

Ma ti to gledaš na stvar na polno črno belo. Vsi to počnete, na eni strani SJWji, na drugi... whatever se imenuje skupina, ki jim kontrira.

 

Imo je najboljša varjanta dat možnost za vse reči, ki jih omenjaš, plus to kar smo imeli do sedaj.

Hočeš transgender lik, izbereš transgender lik. Hočeš bejbo iz Conana, izbereš bejbo iz Conana. Itd.

Inkluzivnost ne pomeni, da neko skupino vključiš in pri tem drugo izključiš imo.

 

To da dobiš od kreativcev drek pa zgolj pomeni, da so tej kreativci za en drek.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ma ne moreš recimo it delat igre o He Manu in dat na izbiro, da je lahko črn, ekskim, azijski gay, trans... Vsaj jaz si ne znam tega sploh predstavljat. Liki, ki so bili spisani v preteklosti z določenimi karakteristikami... taki morajo tudi ostat. Enako mi je želodec obračala ona gonja ob Kingdom Come, da ni v srednjeveški Češki več rasne pestrosti...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...