Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Zelo kul. Na veliko preigral kot malinovc oba špila. Še lani sem šel enkrat skozi prvi Lego Racers in še vedno kul špil. Cena mi je sicer previsoka za day1 in tudi Zelda pride par dni prej tako, da sam bom čakal na kakšen nor popust konec leta.

 

Še pricing:

Navedek

Three editions of LEGO 2K Drive will be available:
 

The Standard Edition will be available for $59.99/£49.99/€59.99* on PlayStation®4 (PS4™), Xbox One, PC and Nintendo SwitchTM and $69.99£59.99/€69.99* on PlayStation®5 (PS5™) and Xbox Series X|S in both physical and digital formats.

The Awesome Edition will be available for $99.99/£84.99/€99.99** and includes a new vehicle, vehicle flair, and an in-game LEGO minifigure. Players will also receive the Year 1 Drive Pass**, which will introduce an all-new biome, in addition to four individual post-launch seasons of Drive Pass content, each with new vehicles and themes.

The Awesome Rivals Edition will be available for $119.99/£99.99/€119.99* and includes multiple new vehicles, a vehicle flair, and in-game LEGO minifigures. Players will also receive the Year 1 Drive Pass**, which will introduce an all-new biome, in addition to four individual post-launch seasons of Drive Pass content, each with new vehicles and themes.

 

Povezava do prispevka

God of War-Inspired TMNT: The Last Ronin Game in the Works - IGN

The Last Ronin is notable for being the first collaboration in many years between TMNT creators Kevin Eastman and Peter Laird. Based on an unproduced story from the '80s, Last Ronin is a Dark Knight Returns-esque tale set in a bleak, futuristic version of the TMNT universe

Coming summer 2020 from IDW Publishing, the five-issue miniseries Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin features layouts by co-creator Kevin Eastman, inks from Andy Kuhn, and a script by Tom Waltz.

 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Also. Sem za hec skočil na Jazbino, da preverim ali imajo standard popust tudi na FF16 in je koda "jazbina" prijela. 60 EUR namesto 80. Wery naice.

Po ogledu par previewov in je Brad od EZA (velik souls fan) potrdil, da je combat dober, sem kar stisnil prednaročilo. Tokrat nisem zabluzil in nisem vzel steelbooka. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ne sej, igra je neka srednja zadeva. Se strinjam.

Ima dobre (art, boj, kustomizacija lika) in slabe strani (okolica je ful labirintasta in se hitro izgubiš, eurojank). Ni, da je to zdej nek presežek.

Pozitivno me je presenetila, k sem pričakoval major garbage. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Words of wisdom. :D

 

Tudi sam ugotavljam, da je to major factor pri uživanciji.

Ajde, boj je valjda pomemben (team ninja znajo), sam meni igra ful večjo vlogo kako "presrane gate" imam med napredovanjem skozi stopnje, ko anksiozno pričakujem kaj bo za naslednjim vogalom (FromSoft znajo). :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Armando reče Dne, 23. 3. 2023 at 18:24:

60 evrov...

 

Ja špila že zgleda ful fajn in vse ampak cmon!

 

60 evrov?

 

Klapi se je odpeljalo, bo treba počakati,da pade na 10.

 

wtf model

 

kaj pa mora imeti igrica, da je vredna 60e? generične like, slabo zgodbo in 100h story mode, kjer je 95h ponavljajočega balasta?

 

tole zgleda mega fun, kvalitetno sestavljeno in napolnjeno z dejansko kul contentom, v žanru, ki vidi manj relisov kot mefisto nagih žensk

 

samo kapo dol in take my money

 

škoda edino, da za post-launch content kasirajo še za cel špil zraven, samo takle mamo :/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...