Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

meni je šla mapa tudi na kurac, in po parih urah nisem več niti poskušal "dojet" ali "naštudirat" te vizualno overloading greznice.

 

če bi pa mapo odstranili pa bi špil kar ugasnil. couldnt be bothered, da bi raziskoval svet zavoljo nekih neuporabnih stvari, ki so mi lanski sneg.

 

BB IMO lahko shaja brez mape zato, ker je nevarnost dobesedno za vsakim vogalom, objectivi so dime a dozen, hudičevo linearen je pa zgodba je tolk abstraktna in lol, da itak preskočiš vsak cutscene, ker nisi zadost nakokiran ali nakajen, da bi razumel ta višek abstraktnosti.

 

SW ni nič od tega, zato mapa ne sme stran. Je le treba hitet od objectiva do objectiva, da preigraš zgodbo. :D

Povezava do prispevka

Zakaj bi preskakoval scene v BB, kjer so vse precej kratke napram sranju, ki ga dobiš v FF in Persona igrah, vse kar dobiš je "ta gospa se prelevi v kosmato 4metrsko pošast, ki te hoče ubit" ali pa "ta gospa ima potanovem dolge kremplje in te hoče ubit" in greš samo gasaaaa

 

Pri Final Fantasy povejo celo življenjsko zgodbo in jo še parkrat ponovijo za vsak slučaj

Povezava do prispevka

saj ni fora v dolžini. preskakuje se jih zato, ker nimajo vsebine, četudi se tam neki predvaja. 

 

sem si pogledal preview tega SW 2. ma isti šmorn zgleda. fight se po filingu še vedno zdi enako trd, exploration bo še vedno beden zato ne štekam zakaj bo špil "še večji". hopefully vsaj glavnega negativca naredijo enako intense in crazy eyed kot je bila second sister (al kera že?) v prvem delu. :D

Povezava do prispevka

It’s been surprisingly silent on the Armored Core 6: Fires of Rubicon front – which is a surprise, considering the title is focused on giant hulking robots. But a rating in Korea has raised hopes that some kind of release date information could be imminent – especially as it’s generally more common for titles to get classified when they’re close.

 

Issa coming, guise!

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 17 urami:

Jedi Survivor PS5 download size - 147,5 GB

 

:ododava:

 

Pizda a je Respawn slišal za Kraken?!? PS5 verzija je večja ko Xbox verzija ffs... pa je običajno ravno obratno in to ene 30% v prid PS5...

 

Stipe2 reče pred 16 urami:

 

Zgleda ni ostalo keša za Kraken compression licenco :D

 

Kolikor je meni znano je licenca del SDK in jo krije Sony.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Heh, sem ravno prišel preverit, če je že kdo objavil.

 

Ko sem videl thumbnail preview trailerja, najprej sploh nisem kliknil gor, ker sem mislil, da je kak real-life predposnet špil, ala interaktivni detective movie... ampak ni :ododava:

 

Looks legit, pun intended

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...