Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Pizda fantje ne vem kaj vam ni jasno

 

Tle ga pac malo trollam, ker mi gre na kurac predvsem, ko folk na FB uleti imam igro in se pali in s tem druge dela zavistne

 

..logicno zato, ker bi tudi jaz imel prej haha.. ampak to se razume pod izjavo "da se pali in druge dela zavistne"

 

Vrjetno bi jaz naredil isto, vsaj izjemoma

 

Sicer pa lahko bi kaj povedal o igri ne pa samo da se pali v prazno

 

To je bil smisel mojega pisanja.

 

Poleg tega, ce reces, da imas igro in ne dokazes kako si jo dobil, ni sans imo, da lahko dejansko dokazes, da jo res imas.. sploh pac na internetih, lahko je komot fake.. dobro tle na mn3 skoraj sigirno ni ampak hocem rect.. ni nekega smisla razen da se palis in druge delas zavistne

 

In za na konec, se zadnjic igra me ne zanima, ne bom je kupil.. prejsnji del sem kupil in nisem igral niti 2 uri.... bi pa imel prej kaksne druge igre v bodoce :)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 35 minutami:

Zakaj pa je igrica se zapakirana?

 

Zakaj je ne bi pol ze v pon bbju prodal po dvojni ceni, ce itak nisi mislil igrat

 

Nobene podjetnosti res

Hahah 

nisem imel časa ker sem imel v službi še par stvari  za urediti (tečaj photoshopa) pred prazniki.  :D

 

uredilo bitje MartinPocrezze
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

In za na konec, se zadnjic igra me ne zanima, ne bom je kupil.. prejsnji del sem kupil in nisem igral niti 2 uri.... bi pa imel prej kaksne druge igre v bodoce :)

 

Igrice lahko prej kupiš tudi v Big Bangu. Vendar moraš trgovcu na uho šepnit, da plačaš s spineli, s kešom ne gre. 

 

Če jih nimaš, pa moraš nosit salame, kure, dobro vino.... da najprej postanete best frendi. Ali pa jim greš v skladišče podgane postrelit, da jih dobiš. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

in s tem druge dela zavistne

To imaš samo ti ta problem na tem forumu imo. Res si edini, ki se trudi na vsak način prej obrniti zadeve od ostalih in jim po možnosti razlagati neke strategije, ne glede na to ali te kdo vpraša ali ne, ker misliš, da vse briga na isti način kot tebe. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

To imaš samo ti ta problem na tem forumu imo. Res si edini, ki se trudi na vsak način prej obrniti zadeve od ostalih in jim po možnosti razlagati neke strategije, ne glede na to ali te kdo vpraša ali ne, ker misliš, da vse briga na isti način kot tebe. :D

ne vem kaj mislis

dej primer

 

sicer bom napisal se 1x, se bolj na kratko in boldano, da bo vsem jasno kaj SAMO JAZ MISLIM

tip je napisal, da ima igro SAMO DA SE PALI

to je to

 

change my mind 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 52 minutami:

To imaš samo ti ta problem na tem forumu imo. Res si edini, ki se trudi na vsak način prej obrniti zadeve od ostalih in jim po možnosti razlagati neke strategije, ne glede na to ali te kdo vpraša ali ne, ker misliš, da vse briga na isti način kot tebe. :D

pač jbg, to je manjši level avtizma, ki sem ga pri njemu zasledil tudi sam

 

v bistvu sem mislil čist isto napisat, samo se mi ne da pregovarjat za brezveze

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pizda, ne vem. Jaz resno mislim, da bi lahko to napisal tudi samo zato, da malo hajpa stvar in magari prepriča še koga, da kupi. Pač uno, tip je valjda vesel in hoče šerat.

Mogoče imaš 100% prav ti, samo po moje ni šans, da je razlog lahko IZKLJUČNO ta, da se pali.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 55 minutami:

Pizda, ne vem. Jaz resno mislim, da bi lahko to napisal tudi samo zato, da malo hajpa stvar in magari prepriča še koga, da kupi. Pač uno, tip je valjda vesel in hoče šerat.

Mogoče imaš 100% prav ti, samo po moje ni šans, da je razlog lahko IZKLJUČNO ta, da se pali.

dobro to, da je vesel in hoce šerat veselje in da se nezavestno pali, ti lahko se dam prav 

samo v takem primeru je ze naiven

 

a to da hajpa in hoce se koga prepricat, to je krneki sori.. ze meji na devil's advocate, s5 na naiven nacin =))

mislim, ce bi hotel se koga HYPAT oz prepricat v to, da igro dobi PREJ poool ok =)))

ma drugace ne pije vode

 

tip se je hotel pohvalit, da je igro dobil prej, ker je bil vesel ok

in ker je naiven in se ni zavedal, da se s tem pali in druge, kot sem npr jaz dela zavistne

 

in ce mislis da sem samo jaz tak, ki sem zavisten in bi rad igral prej se motis.. v to sem 100%

mogoce ne na tem forumu, ker itak ta forum.... dober je za koga je

ampak na FB npr ko kdo podobno posta ali se pohvali, pali je po komentarjih poln kurac ljudi zavistnih

 

sicer pa ne vem zakaj sploh to razlagam. mislim, da ze zdrava pamet pove, da bi cel kup gaymerjev, na SVETU, zelelo igrat dolocene igre prej in ce komu preko pravil to uspe in to objavlja in da face drugim, ker je pac vesel.. se zame enostavno pali.. ce je to zavestno ker je nagajiv al nezavestno ker je naiven, to je drugo

in ce to tle par uporabnikov ne zanima je s5 tretje, ampak jebiga, tako je. PO MOJE

 

drugace je @MartinPocrezze en od ql uporabnikov na tem foumu

zdaj ga samo uporabljam kot primer, da ne bo kdo vzel kaj osebno

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ne vem meni se ne zdi da delam drame

 

Malo sem ga zajebaval ker se je palil, da je igrico dobil prej.. pac cisto po cefursko

 

Pol ste vi uleteli ko neki topli prijatelji in naredili iz tega dramo

 

Drugace pa, ce vi ne vidite negative v tem, da nekdo dobi igro prej kot je po pravilih in se s tem ŠE pali in vidite negativo v tem da to tiste, ki igre prej ne morajo dobiti, moti.. polje ziher z vami neki narobe..

 

pol vprasajte zaloznike zakaj imajo relase date tako steogo dolocene

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

A ni logično, da človek ne pove kje je dobil? Tu nastopa pod nekim izmišljenim imenom (najverjetneje :) ) in valjda ne bo šel vsakemu, ki ga vpraša razlagat kje je dobil, ker potem ne bi več dolgo dobival. Skoraj 100% tudi ne more zdaj rihtat 15 kopij igre za frende ali pa potunkat v drek dilerja, ki je njemu zrihtal, ker potem to nič ne bi trajalo dolgo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...