Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 3 urami:

Jaz ne razumem tega, kaj točno folk na mobitelu igra, a to so kake candy crush mamice or smth? Razumem kak hearthstone ajde, sam vse ostalo mi je pa noro, da se pogovarjamo o takem dinarju.

Pač tukaj na forumu smo vsi boomerji in hejtamo MP, mobile in podobne igrice

 

Velik kos ostalega sveta pa jih nažiga nonstop 

 

Ta forum ni relevaten pokazatelj gaming stanja drugod, žal :D 

Povezava do prispevka

Nič ne igram na mobilniku in niti ne nameravam. Nekaj časa sem mel gor (za na hitro v čakalnici pri zdravniku recimo) ono pizdarijo, ko med črkami iščeš besede. Pa še tam sem občasno mel probleme kaj povlect brez, da zraven pritisnem še nekaj drugo. In na sploh mi je itak blo čudno. Zdaj raje berem kake novice v tem času. Ne predstavljam si sploh, da bi kaj bolj resno igral. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 urami:

Leta je bil candy crush dobesedno free money, me zanima ce se je kej spremenilo da so razne bolj “resne” mobilne igre ombe vredne pri revenue-ju. 

 

ma s temi bl resnimi je "problem" v tem, da pač 1x dobijo unih kaj 10€ in je to to.  Itak so to pol večinoma SP špili. Js sem tko recimo kupil KOTOT in Final Fantasy Tactics.

Keš je pa v gacha špilih, kar je itak vsak drug na marketu.

 

Sodelavec je bil neki časa obseden s Star Wars : Galaxy of Heroes. Not je fuknu mogoč neke 50€ in bil res kolkr visoko se da, praktično brez vložka. Je pa tud pravil, da 3/4 guilda je vsakič ob kakih updatih not vrglo lepo tromestno število, da so takoj dobili nove heroje ...

Povezava do prispevka

Komi cakam galko zgodbice :D

 

Drgac pa kljub temu, da CK2 fani nis(m)o neki navduseni nad trojko zaradi pomanjkanja/poenostavljanja contenta, je pomoje za nove igralce serije super igrica. Ziher dobis do ene 100 ur /played vn, predn se ti zacne ponavljat. Pa tut ni annoying, k ne ves kaj use manjka, kar je blo v dvojki.

 

Sm pa na PCju kupu tut zadnji DLC (Royal Court), ampak se nism sploh pognal igrce od takrat lol

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 3 minutami:

Sej ti ni blo treba vsega na šus preigrat :P Mene Elden Ring še vedno čaka na polici, naslednji teden izide Skywalker Saga ...... backlog is annoying as fuuuuu

 

Sej nisem ;) Sam tko mal mi je butasto k je vse naenkrat izšlo ane. 

 

 

Hmmm le kam se seli Kojima?

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 32 minutami:

Fak sam zdej pa dobesedno nič omembe vrednega ni najavljeno za izid do jeseni al kva? Februarja pa overload ffs...

A ni bolš da pridejo mal bližje skp 3, 4 pričakovani špili pa da pol v miru igraš. Če bi vsak mesec izhajali Horizoni in Elden Ringi bi folku dosadil, fun je lih zato, ker takih špilov ni zares na pretek.

 

Ovi fantazijski špil z neko črnko izgleda kul drgač, to kmalu izide

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

A ni bolš da pridejo mal bližje skp 3, 4 pričakovani špili pa da pol v miru igraš. Če bi vsak mesec izhajali Horizoni in Elden Ringi bi folku dosadil, fun je lih zato, ker takih špilov ni zares na pretek.

 

Ovi fantazijski špil z neko črnko izgleda kul drgač, to kmalu izide

 

 

To so za pol leta prestavili

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...