Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 43 minutami:

Ni nc vreden. To je bla arcada za sirotunju na PCju, ko so konzolaši nabijali razne crashe, mariote, sonice... 

Mi pa jazz jack rabit,dangerous dave dukem nukem 2, keen in podobna apoge jajca...

Šele zdaj sem dojel, da je Jazz Jackrabbit 2 izšel leta 1998, huh

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Ni nc vreden. To je bla arcada za sirotunju na PCju, ko so konzolaši nabijali razne crashe, mariote, sonice... 

Mi pa jazz jack rabit,dangerous dave dukem nukem 2, keen in podobna apoge jajca...

 

Jst sm sicer bil tud jadnik s pcjem, sam jazz 2 je bil res nor špil, level design, orožja. Prou razpidili ste me in ga bom šel še enkrat obrnt, da vidm če zadeva zdrži :D Jst mislim, da vas veliko zadevo zamenjuje z enko, k je res v tem miljeju mario knockoffov.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pa še svoje levele si lahko delal in preigral. Sej ne bom rekel, da v čemerkoli prednjači napolno, je pa eden ljubših side scrolling shooterjev in zaradi animacije in lične podobe lep špil še danes

 

Edino kar je imela enka kar dvojka nima so vmesne stopnje med glavnimi stopnjami, nekaj kar MDK in Earthworm Jim ukradeta kasneje

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Pa še svoje levele si lahko delal in preigral. Sej ne bom rekel, da v čemerkoli prednjači napolno, je pa eden ljubših side scrolling shooterjev in zaradi animacije in lične podobe lep špil še danes

 

Edino kar je imela enka kar dvojka nima so vmesne stopnje med glavnimi stopnjami, nekaj kar MDK in Earthworm Jim ukradeta kasneje

 

ewj je dejansko izšel točno takrat kot enka :D

Povezava do prispevka
Arey reče pred 51 minutami:

Meni jazz ni potegnil niti malo. Sem ganigral pri frendu ampak smse prav spomnim da mi je bil dost bolj beden kot prehistorik recimo. In to v casu ko sem igral cist vsak spil ki sem ga uspel dobit na moj gnil pc. 

Prehistorik 1 je bil prehistoricni dark souls.

Težek, ampak pošten, pa boss na koncu.

Dvojka je bila čisto drug špil pa vendar tudi zelo dobra. Skratka precej bolje od jazz jack rabita.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Spider-Man remastered pride na PC. Tudi Miles Morales pride na PC.

 

Me zanima kiri bo prvi Sonyjev špil, ko bo day1 istočasno izdan na PCju.

 

Kak MP GaaS špil verjetno. Ni šans pa da dajo SP igre day 1 na PCje ker nima nobenga smisla.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Wow. Stray kar free za Premium in Deluxe PS+ naročnike.

Tole se mi zdi kr huge, k bi lahko bil kul precedens.

Zelo kul indeed, samo ne vem, koliko je precedens, a ni na Game Passu ogromno nekih day 1 "free" zadev?

Gatsu reče pred 56 minutami:

Kak MP GaaS špil verjetno. Ni šans pa da dajo SP igre day 1 na PCje ker nima nobenga smisla.

Jaz pa mislim, da je namen dosti hitro začet dajat na day 1 PC tudi SP igre, samo pomoje nočejo preveč razpičkat communityja :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 56 minutami:

Pizda a zdej bo pa vse 2023 izšlo a kva? Sej pol k pa pridemo do tam bodo pa spet pol iger prestavli v 2024... 

Letos si dobil Elden Ring, Horizon:Forbidden West, Dying Light 2, OlliOlli World, Infernax, Shadow Warrior 3, Gran Turismo 7, SIFU, Tiny Tina's Wonderlands, Ghostwire: Tokyo, Martha is Dead, Total War: Warhammer 3, Tunic, Nobody Saves the World, Patrick's Parabox, ovi Lego špil

 

a sm kej pozabu? to je že zdej impressive list špilov, jaz imam namen večino teh špilov igrat

Povezava do prispevka

  

Weraziel reče pred 52 minutami:

Letos si dobil Elden Ring, Horizon:Forbidden West, Dying Light 2, OlliOlli World, Infernax, Shadow Warrior 3, Gran Turismo 7, SIFU, Tiny Tina's Wonderlands, Ghostwire: Tokyo, Martha is Dead, Total War: Warhammer 3, Tunic, Nobody Saves the World, Patrick's Parabox, ovi Lego špil

 

a sm kej pozabu? to je že zdej impressive list špilov, jaz imam namen večino teh špilov igrat

 

 

Preverjeno top shit:

- Elden Ring

- SIFU

 

Zelo verjetno top shit:

- Horizon: Forbidden West

- OlliOlli World

- Tunic

 

Zelo verjetno dog shit on my leg:

- Dying Light 2

Ghostwire: Tokyo

 

MP ali PC, torej žal odpade

- Gran Turismo 7

Total War: Warhammer 3

 

Ostanejo

- Infernax

- Shadow Warrior 3

Tiny Tina's Wonderlands

- Martha is Dead
- Nobody Saves the World

- Patrick's Parabox

 

Je kdo igral kaj od teh naslovov? Poka po faci ali po riti?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Dying Light 2 ni dog shit, samo rabil je mnogo, mnogo update-ov. Shadow Warrior 3 in Infernax sta pa oba dva luštna naslova, en je shooter po zgledu Doom Eternal, samo malo krajši pa bolj story based, drugi pa mini Castlevania.

Še zmer je pomoje dost različnih špilov da ima vsak vsaj enega na mesec, ki bi ga igral. Pa raznih remaster/director's cut špilov niti štel nisem, npr. Stanley's Parable. Letos je kr fajn

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Zelo kul indeed, samo ne vem, koliko je precedens, a ni na Game Passu ogromno nekih day 1 "free" zadev?

Precedens za novi PS+ mislim. Folk se je ful spraševal ali bodo ubrali podobno strategijo kot gamepass za nove igre.

Seveda je čisto možno, da gre samo za izjemo, za promocijo novega servisa.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...