Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 43 minutami:

Kerih prijemov v dizajnu ni vec?

En primer, ki je dosti uizi za razumet, je 'no contact stealth' (nimam pojma, kako bi se temu uradno reklo, zato sem kar sam poimenoval)

 

Torej, da bi imel stealth igro, kjer bi se lahko popolnoma izognil kontaktu s sovražniki. Da bi nekaj ukradel/naredil, ne da bi momci sploh vedeli, da se je karkoli zgodilo. Dosti misij v Thief 1/2 in Splinter Cell 1/2/3 je bilo možno rešiti na ta način. Dandanes vse stealth igre na polno silijo v konfortacije s sovražniki preko raznega knockoutanja, davljenja etc. V klasikah pa si prišel v mapo, se stealthal mimo vsake osebe, opravil naročeno in odstealthal ven. Nobene potrebe po knockoutanja sovražnikov, skrivnaju onesveščenih sovražnikov v omare itd. Samo pure pure stealth

Povezava do prispevka

Večino tarč lahko zmanipuliraš da se ubijejo same v kaki nesreči ali pa jih celo kdo drug namesto tebe pospravi.

 

Drgač pa itak, naslov igre je vendar hitman :rolleyes:

 

 

Navedek

V klasikah pa si prišel v mapo, se stealthal mimo vsake osebe, opravil naročeno in odstealthal ven.

 

Skratka zadnji hitmani ti to omogočajo.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Napovedan Horizon Zero Dawn na Netflixu! To bi znalo biti precej OK. Če bo res izbrana omenjena igralka iz GoT (Rose Leslie) bo super (zelo primerna se mi zdi za vlogo, poleg tega pa je na polno simpatična). Itak pa ni še znanega praktično ničesar..
Sony se je očitno precej "razpizdil", v načrtu sta namreč še seriji God of War (za Amazon) in celo, pazi to: Gran Turismo!? Ne vem sicer kakšna je lahko serija po slednji igri (simulacija/dirkačina), ampak pustimo se presenetiti... 

Horizon Zero Dawn Netflix project in development | Eurogamer.net

Btw, že dalj časa napovedani HBO-jev The Last of Us pa nas očitno čaka enkrat v '23. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Napovedan Horizon Zero Dawn na Netflixu! To bi znalo biti precej OK. Če bo res izbrana omenjena igralka iz GoT (Rose Leslie) bo super (zelo primerna se mi zdi za vlogo, poleg tega pa je na polno simpatična). Itak pa ni še znanega praktično ničesar..
Sony se je očitno precej "razpizdil", v načrtu sta namreč še seriji God of War (za Amazon) in celo, pazi to: Gran Turismo!? Ne vem sicer kakšna je lahko serija po slednji igri (simulacija/dirkačina), ampak pustimo se presenetiti... 

Horizon Zero Dawn Netflix project in development | Eurogamer.net

Prodajalec v avto salonu, ki pozna vse stats avtomobilov? :P

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

En primer, ki je dosti uizi za razumet, je 'no contact stealth' (nimam pojma, kako bi se temu uradno reklo, zato sem kar sam poimenoval)

 

Torej, da bi imel stealth igro, kjer bi se lahko popolnoma izognil kontaktu s sovražniki. Da bi nekaj ukradel/naredil, ne da bi momci sploh vedeli, da se je karkoli zgodilo. Dosti misij v Thief 1/2 in Splinter Cell 1/2/3 je bilo možno rešiti na ta način. Dandanes vse stealth igre na polno silijo v konfortacije s sovražniki preko raznega knockoutanja, davljenja etc. V klasikah pa si prišel v mapo, se stealthal mimo vsake osebe, opravil naročeno in odstealthal ven. Nobene potrebe po knockoutanja sovražnikov, skrivnaju onesveščenih sovražnikov v omare itd. Samo pure pure stealth

Mislim da je imel Deus ex:HR to opcijo, mislim da je bil celo en achievement vezan na stealth igranje. 

Povezava do prispevka

Dečki a fura kdo tukaj 48 inčni OLED za pc monitor:D

 

Jaz sem tako hyped da ga bom skoraj sigurno kupil, tudi mizo sem nastavil da bo pripravljena zanj. Edino zdaj me je sfukal to, da je 55 inčna verzija istega tvja samo 70 evrov več:rofl: samo goddamn 55 inčev z dobrega metra je pa res overkill:wacko:

Povezava do prispevka

Jaz sem z veseljem še vsakič do zdej preigral Deus Ex al pa Gothic 2. Pa je velik špilov, iz tiste ere in tudi kasnej, k so mi grdi in tudi  nezanimivi kar se gameplaya tiče (kljub temu da so takrat bli vrhunski) - vsi razni Giants Citizen Kabuto, Gothic 3, Mass Effect, Assassin's Creed, tega sploh ne morm več igrat.  Deus Ex nekaj točno zadane da je mojemu reptil možganu všeč.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 11 urami:

Dečki a fura kdo tukaj 48 inčni OLED za pc monitor:D

 

Jaz sem tako hyped da ga bom skoraj sigurno kupil, tudi mizo sem nastavil da bo pripravljena zanj. Edino zdaj me je sfukal to, da je 55 inčna verzija istega tvja samo 70 evrov več:rofl: samo goddamn 55 inčev z dobrega metra je pa res overkill:wacko:

A ma displayport vhod? Na HDMI jaz ne bi priklapljal pcja, da gledam neke konzola fpsje al pa prst v rit. Pa za razliko od tv appov in vsaj delno konzol se windowsem jebe a maš oled in lahko kaže statično sliko par ur brez problema samo zato, ker si mel poštarja pa te je zamotil neki v bajti in komp laufa dalje. Imaš (sicer svinjsko drage) prave monitorje takih dimenzij. Pa za PC vzamem svetilnost pred črno.

Povezava do prispevka

Žal nima display porta, kar je res glavna pomanjkljivost tega TVja :( našel sem sicer ne mega drag display port 1.4 to 2.1 hdmi kabel, ampak bomo še videli, če to res deluje. sicer pa preko hdmi lahko furaš 120hz plus da imaš najbolj odzivni panel možno, tako da dvomim da igralnost trpi na ta račun.

 

Burn in je pa jeba, moraš pa kar malo prilagoditi uporabo - ampak glede na to da imam delovni comp kjer pišem in fun comp za smrdenje (in 48 inčni monitor bi bil na fun compu) po mojem ni taka panika.


Sicer pa meni dejansko prav mori, da se LCDji ne zjebejo na ene par let - bi vsaj imel legit razlog za menjavo:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
nimious reče pred 2 urama:

Ja, Deus Ex in Gothic (1 in 2) sta pač masterpieca. Res v nulo dodelani vsi aspekti igre, s tem kar je pač takrat bilo mogoče. Škoda, da dandanes takih iger ne delajo več.

Prey? Witcher 3?  Bi rekel da še prihajajo taki naslovi. Samo želel sem rečt, da je ful enih kao carskih naslovov iz 2000-2015 ere k mi niso več prebavljivi, kaki Deus Ex, Warcraft 3 in Jazz Jackrabbit 2 pa še niso zgubil na svoji magiji.

Povezava do prispevka

Ogromno je tu dobrih starih point&click pustolovščin, ki držijo svoj evergreeen. Kljub temu, da si jih preigral in načeloma poznaš zgodbo (vsaj okvirno, ker nekatere stvari se sčasoma pozabi) jih lahko komot preigraš še dandanes. V tem žanru seveda najbolj šteje zgodba. In pa seveda dober smisel avtorjev glede ugank, pixel-hunta in umiranja (a ne, @Dejch? ). 
Jaz itak načeloma veliko bolj uživam v starih avanturah, kot pa v marsikateri sodobni. Saj se najdejo tudi moderni biserji, ampak so res redki. Pa na sploh se mi še vedno zdi, da je ta žanr eden najbolj zapostavljanih.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Prey? Witcher 3?  Bi rekel da še prihajajo taki naslovi. Samo želel sem rečt, da je ful enih kao carskih naslovov iz 2000-2015 ere k mi niso več prebavljivi, kaki Deus Ex, Warcraft 3 in Jazz Jackrabbit 2 pa še niso zgubil na svoji magiji.

Witcher ima preveč velkih problemov, da bi se ga lahko dajal ob bok telim starim legendam. Sploh ker je gameplay narejen tako, da umetno podaljšuje gametime (ki je že tako dovolj dolg). 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Prey? Witcher 3?  Bi rekel da še prihajajo taki naslovi. Samo želel sem rečt, da je ful enih kao carskih naslovov iz 2000-2015 ere k mi niso več prebavljivi, kaki Deus Ex, Warcraft 3 in Jazz Jackrabbit 2 pa še niso zgubil na svoji magiji.

A ni Jazz Jackrabbit 2 tako dosti smeče igrica za tiste, ki niso imeli konjzol, da bi igrali dobre 2d igre? :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 minutami:

A ni Jazz Jackrabbit 2 tako dosti smeče igrica za tiste, ki niso imeli konjzol, da bi igrali dobre 2d igre? :D 

za nas k smo igrali Dangerous Dave 2 in Duke Nukem je bil Jazz Jackrabbit kulski - pač ti 2d shooter platformerji in izmed vseh teh mi je JJ2 najljubši.

 

nism nikol bil fan Sonica, enega od Mario špilov sem pa enkrat preigral, šele kasneje sem na shekanem PSPju igral ostale

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...