Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 9 minutami:

 

Nekdo mi bo moral pojasnit, ker ne štekam kaj je tako :avadodo:worthy?

Double Dash je bil NGC verzija Mario Karta, ki je edina imela COOP mehaniko, znači sta 2 modelčka upravljala en "avtoček", taprvi igralec je avtoček vozil, drugi je na nasprotnike metal razne izstrelke in podoben stuff. Najbrž je to smešno, je pa vedno možno, da je uporabnik vzel še kaj zraven, kar malo ojača filing, da so stvari smešne, if you know, what I mean :D 

Povezava do prispevka

dobro sej predvidevam, da bom sekirota enkrat obrnil, ce sem elden ring (je pa res da sem proti koncu uporabljal summone)

 

tile adaptive triggerji se mi zdijo boljsa ideja kot tresenje ploscka cesar ne maram tbh

 

zdaj sem naredil research in sem gledal znamko PDP, ki ni original, je pa poceni. po preucevanju razlik sem mnenja, da se bolj splaca original.

 

ceneje.si ne obrodi zadovoljivih rezultatov ko isces xbox kontroler. najcenejsi so se vedno na mimovrste se mi zdi. so pa prasci. dva ista ploscka z 8 eur razlike samo dobavni datum je drug: 

 

https://www.mimovrste.com/igralni-ploscki/microsoft-xbox-wireless-controller-igralni-ploscek-crn-qat-00002-

 

https://www.mimovrste.com/igralni-ploscki/microsoft-xbox-wireless-controller-brezzicni-ploscek-usb-c-za-xbox-in-pc-crn

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Kero dobro igračko sploh zdaj kaj najprej čakamo? Ki ima poznan datum izida seveda...

 

ke_kit reče pred 22 minutami:

Zame

 

Hollow Knight: Silksong (Q1/Q2 2023)

Wo Long (March 3, 2023)

Resident Evil 4 (March 24, 2023)

Lies of P (2023)

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

Mogoče bi res moral probat dat šanso Hollow Knight... Ostalo pa je tudi na mojem seznamu, ampak dvomim, da bom kaj prednaročal. Če bo kak res dober preorder deal edino.

Če so ti metroidvanie vsaj malo kul, pol bi ti znal bit HK čisti odlom. Če ne, se nima smisla siliti imo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...